"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shore jigging set

Više...
marko87's Avatar 08 Stu 2021 11:28 - 08 Stu 2021 11:29 #501 od marko87
Replied by marko87 on topic Shore jigging set
E onda si baš na mukama😁 znam da je nezgodno dati lovu za nešto sto uopće ne znaš hoće ti se svidjeti.

Malo preberi po opremi vidi jel imaš šta za prodati da nadodas razliku za nešto bolje🤣

Ee i sinoć mi pade na pamet jesi gledao u wasija jesu dobili novu liniju od SG da ga podjes vidjeti u živo pa da možeš procjeniti.

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 08 Stu 2021 11:29 od marko87.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 08 Stu 2021 11:38 #502 od Paragon
Replied by Paragon on topic Shore jigging set
Bio sam u petak u wasija pito sam odma za gramaze reko mi je odmah na prvu da je max 80 i to black mamba hahah
A gle manje vise za prvi amo rec SJ stap vjerujem da bi me zadovoljio.
Nebi mi bio problem dati vecu lovu za stap da me uzme ta tehnika kao npr vertikal i inchiku. Takoreci sam poceo sa stapom od 300kn na toj tehnici i evo me na stapu koji je cijenom 6-7 puta skuplji od pocetnog stapa npr.
Mislim da ce na kraju xzoga pasti jer znam da moze stap podnijeti za ono sto bi meni u principu i trebalo
Izbor mi je stvarno nikakav ovdje u dubrovniku a skoro nisam planiro ici nigdje...

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 08 Stu 2021 11:40 #503 od Paragon
Zvao katu u starom gradu da malo probere po stapima ima li stogod kaze da nema.
Iso u monda isto nema nista ni blizu
U robnoj kuci nista takoder
Cak sam poso tamo kraj crkve bio da nema sto slucajno tamo
Jadi su haha

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 08 Stu 2021 11:45 #504 od marko87
A bio sam i ja kod svih tako da znam da izbor nije neki a wasi mi pade na pamet da bi ih oni mogli imati ali vidio sam da njima dosta kasni sve od SG. Ispred mene je zvao i galamio vjerojatno ja kakva trgovačkog putnika kako svaka trgovina i web shop ima novog deep walkera a oni nemaju kad je tek počeo stizati u Hr.

Ma sigurno da će te zadovoljiti i baš zato što imaš barku i neće ti SJ biti primarna tehnika kao meni rizik je ici na nešto skuplje.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 08 Stu 2021 11:48 - 08 Stu 2021 11:49 #505 od Paragon
Ovo mi je samo za preokupaciju dok radim barku pa mi nema nekog smisla ici na vrhunske stapove za shore. Tako da ce posluzit sigurno 2-3 mjeseca godisnje dok sam na suhom vezu. Ostatak godine ne da ce vjerojatno nego gotovo sigurno skupljati prasinu.primarno sam na parangalima i vertikali tu i tamo se povuce kakva pendula...ljeti najvise ganjam UL zbog nedostatka vremena i taj stap i varalice su mi uvijek u autu i poste su mi blizu i zgodne pa podem kad uhvatim sat dva slobodnog vremena.
Zadnja izmjena: 08 Stu 2021 11:49 od Paragon.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 08 Stu 2021 12:38 #506 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shore jigging set
Paragon samo da ti velim da SGS2 dođe 800kn nov u gramaži do 150g.
Mastery će ti definitivno super doći kao prvi štap pogotovo za te novce.
Meni je jedina mana Mastery štapa bila njegov rukohvat ali to nije ništa strašno kad uhvatiš osjećaj na štapu.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 08 Stu 2021 13:32 #507 od marko87
Aaaa nisam uopće ni skontao da je i ovaj u igri. Sad dali ovaj jeftiniji može biti bolji od masterya to je malo upitno. Neznam koliku ulogu mogu igrati ali opet Mastery ima svu fuji opremu a vidim da ovaj jeftiniji model SG nema.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 08 Stu 2021 13:34 #508 od Ceco
Replied by Ceco on topic Shore jigging set
Ima ima Knez. I 24t Toray blank

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 08 Stu 2021 19:04 #509 od Paragon
Uh uh netko je nešto pobrko ja mislim sve da imam samo do 100gr SG2 evo tek sam sad skuzio da ima i u 150gr jer sam gledo samo na svijetu varalica hahahahha
Jao bolje da si šuto hahaha

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 08 Stu 2021 19:07 #510 od Paragon
Još ide crni petak ,a ja mislio kupit dva štapa tj promijenit malo UL štap
UF preznojio sam se sad hahah

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 24 Stu 2021 20:41 - 24 Stu 2021 20:42 #511 od marko87
Demi trebala bi mi jedna informacija za kolegu. Saragosa 6000, koju upredenicu imaš i koliko ti je stalo metara na nju. Ja se nemogu sjetiti koliko je meni bilo stalo kad sam je bio uzeo.

Zadnja izmjena: 24 Stu 2021 20:42 od marko87.

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 24 Stu 2021 21:31 #512 od hl_demi
Replied by hl_demi on topic Shore jigging set
Evo me, Imam ti krkanski J-braid kojeg sam uzo jer nimsa imo love vise nakon saragose :D
Uglavnom velicina je 0,28mm dakle PE4 multicolor. 300 metara. To sam uzo jer sam htio svih 300m namotat na rolu i da mi savrseno sjedne. Ali zeznuo sam se jer je Jbraid nesto deblji od tvornicke deklaracije pa sam namoto nekih 270 metara samo.

Promjenio bi je do sada ali mi je savrseno sluzila. Nikad ni jedan cvor ni nista. Savjetovao bi frendu definitivno PE 3.5 ili 3... ako ne fura multicolor onda daiwa tournament osobni favorit.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 24 Stu 2021 21:37 #513 od marko87
Odlično, hvala ti puno. Baš daiwu tournamet i ima debljine 0.26 i bitno mu da stane svih 300m. Hvala ti još jednom 👍

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 24 Stu 2021 21:41 #514 od hl_demi
Replied by hl_demi on topic Shore jigging set

marko87 napisao: Odlično, hvala ti puno. Baš daiwu tournamet i ima debljine 0.26 i bitno mu da stane svih 300m. Hvala ti još jednom 👍

to ce stat fenomenalno. Mozda bude malo trebao podloge stavit pa nek prenamota ako mu ne izadje plitko ali mislim da nece biti potrebe.
Uzivajte.

Molimo prijavite se

Hamag