"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Shore jigging Rijeka i okolica

• Jaco
  • Jaco's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Ja lovio pa ulovio lalala !!!
Više...
Jaco's Avatar 25 Svi 2018 12:27 #1 od Jaco
Može li se nekako saznati pošta za shore jigging u Rijeci i okolici ili kompanjon za isto posto neznam puno ribolovaca na tom području...unaprijed hvala

Tko lovi taj i ulovi !!!

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 26 Svi 2018 07:26 #2 od Kvarner
Ako si to bio ti vidio sam te neki dan na lukobranu.
Ima par mjesta, recimo prva dobra pošta ti je Kačjak a druge probaj sam otkriti 😋😉
Hvala: Jaco

Molimo prijavite se

• Jaco
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Jaco's Avatar 26 Svi 2018 12:01 #3 od Jaco
Replied by Jaco on topic Shore jigging Rijeka i okolica
Nisam ja bio na lukobranu još ove godine ali hoću. Uglavnom lovim po stijenama od 3. Maja pa do preluka... uglavnom sarune skidam i po koja plavica ništa posebno ali biti će ... hvala na informaciji dalje kao sto kazes istrazim... :)

Tko lovi taj i ulovi !!!

Molimo prijavite se

Više...
Kavon's Avatar 15 Kol 2018 18:59 - 16 Kol 2018 11:22 #4 od Kavon
Ides li sta spinat vidim da si dosta aktivan tu?
Zadnja izmjena: 16 Kol 2018 11:22 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 21 Ožu 2019 09:50 #5 od BlackMarlin
Evo, ako netko traži društvo neka se slobodno javi :)
Idemo zajedno tražiti pozicije :D

Molimo prijavite se

• Jaco
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Jaco's Avatar 25 Ožu 2019 11:38 #6 od Jaco
Replied by Jaco on topic Shore jigging Rijeka i okolica
Pozdrav !! Nisam trenutno nešto aktivan tj nema se vremena prinova je tu 🙂 Svakako ovih dana će se naći vremena za jigging pa se javim tko želi na pretraživanje dna 🙂... znam da je prošla godina bila jako losa sto se tiče Kvarnera nadam se da ova neće ... živjeli !!

Tko lovi taj i ulovi !!!

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 25 Ožu 2019 12:22 #7 od BlackMarlin

Jaco napisao: Pozdrav !! Nisam trenutno nešto aktivan tj nema se vremena prinova je tu 🙂 Svakako ovih dana će se naći vremena za jigging pa se javim tko želi na pretraživanje dna 🙂... znam da je prošla godina bila jako losa sto se tiče Kvarnera nadam se da ova neće ... živjeli !!

Evo Jaco, ja sam ti tu pa se javi kad ti odgovara.

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 29 Tra 2019 14:55 #8 od BlackMarlin
Ajme, pa da nema nikog tko se bavi SJ na Kvarneru?

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 29 Tra 2019 16:06 #9 od Duje195o
Hehe, upravo to. Ja tek planiram nabavit opremu kako spada, inače sam s Raba.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Klek
  • Klek's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Klek's Avatar 29 Tra 2019 16:30 #10 od Klek
Replied by Klek on topic Shore jigging Rijeka i okolica
Za sada slabo, šta se tiče Kvarnera, poneki šarun i plavica, ali ne znam možda nije još krenulo ili nema ribe. Za sada love ljudi strijelke. Jedan dan radi, drugi dan ništa. Primjetio sam da riba bolje radi južnije od Senja nego u okolici Rijeke. Ovo je moje iskustvo od zadnjih mjesec dana, ako netko ima bolje vijesti za Kvarner neka podijeli, bio bih, kao i ostali jako zahvalan.
Hvala: Duje195o

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 29 Tra 2019 16:35 - 29 Tra 2019 16:38 #11 od BlackMarlin
Ja imam auto pa ću se otisnuti put Brseča, Brestove... Naravni da imam kompanjona bilo bi malo jeftinije pa bi se išlo češće al jbg.
Bacakam po glavi i ideju da odem vikend ekspediciju na Susak sa šatorom. Ali opet, ako u subotu ujutro dignem zubonju, kud s njim do katamarana u nedjelju? Rado bi nešto i kući donesti da me druga polovica ne sprda da niš ne ulovim hahah.
Onda mislim da je lakše uzeti auto i trajektom na Cres, ali za jednu osobu je to previše para ako ideš 2 ili čak više puta mjesečno. Banana teška, kako god okrenem
Zadnja izmjena: 29 Tra 2019 16:38 od BlackMarlin.

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 29 Tra 2019 16:49 #12 od Igor
Replied by Igor on topic Shore jigging Rijeka i okolica
Ja uopće ne poznajem područje, ali sam zainteresiran za shore jigging uvijek. Trenutno ne mogu od posla mrdnuti, ali kroz nekih mjesec dana će biti malo više vremena. Doći ću iz ZGa pa ako će biti još zainteresiranih mogu samnom.

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 29 Tra 2019 17:27 #13 od Duje195o
Ja sam do sad išao sa svojom spinning opremom i jigovima do 20g s kojima sam čupao van luceve do 2, 2.5kg, a sad planiram uzet rolu penn spinfisher v 4500 ili penn slammer III 4500 i štap bi uzeo neki od major crafta ili hart gramaže 40-80g u tom rangu. To bi onda bila malo ozbiljnija oprema za čupanje zubatih😊

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se