"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Savage Gear

Više...
BlackMarlin's Avatar 17 Tra 2020 21:14 #101 od BlackMarlin
Replied by BlackMarlin on topic Savage Gear
Lukas, slažem se s tobom. Mislim da će biti baš ubojica od varalice za lrf. Volim sinking pencile jer lako s njima pretrazuješ razlicite slojeve mora, što s voblerima baš i ne ide. Kako sam novi u tim laganim tehnikama, nisam još našao neku tako malu varalicu osim GP da ima oko 5cm i 8-10g. Jel ima neka dobra?

Inače, ja sam kupio 3 deep walkera od 50g u barracuda, pink barracuda i sayoris bojama.

Molimo prijavite se

Više...
Lukas_M02's Avatar 18 Tra 2020 09:48 #102 od Lukas_M02
Replied by Lukas_M02 on topic Savage Gear
Pogledaj Zerek imali su jedno vrijeme male stick baitove, od njih imam dosta woblera koji su mi ss pokazali ubojiti takoder za UL.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 18 Tra 2020 09:52 #103 od Ceco
Replied by Ceco on topic Savage Gear
Ako nisi imao do sada Ryuki od DUO i onaj Jackson Artist orginal ili HuntHouse kopija. To su toneći vobleri koji rade slično pencil varalicama.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 23 Tra 2020 09:15 #104 od Ceco
Replied by Ceco on topic Savage Gear
Evo prvi dodir sa vodom i pala riba.
Je da nije more ali valjda završe jednom ove korona mjere da možemo nazad.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: frkachu, Ando, B_, Lukas_M02

Molimo prijavite se