"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Savage Gear

Više...
Vinsent_P's Avatar 28 Velj 2021 13:49 #121 od Vinsent_P
Replied by Vinsent_P on topic Savage Gear

frkachu napisao:

Vinsent_P napisao: @frkachu

Da li će kojim slučajem u ponudu doći i EASYON SNAP LINK? :whistle: :whistle: :whistle: ;)

ne znam, trebalo bi u katalogu provjeriti, imaš sliku neku već?

Iz kataloga kojeg si podjelio, 23. stranica.
Već dugo vrmena pokušavam pronaći pouzadni "QUICK SNAP", nešto kao Jack od Seaspina ili Breakaway Mini Link, nema ih u RH a nambavljanje iz inozemstva je malo preskupa igra za paket kopči . Vjerujem da je Henry Gilbey imao dosta utjecaja u Savage Gearu da proizvedu takvu kopču.

Ima odličnih kopči koje nikada nisu razočarale (Fiiish i Maria), ali voilo bi probati taj tip brze kopče jer na papiru trabala biti puno praktičnija "klasičnih" kopči.

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 28 Velj 2021 14:24 #122 od BlackMarlin
Replied by BlackMarlin on topic Savage Gear
Vinsent, takve kopče imaš u Maguru, ja ih koristim. Imaš ih od 2 brenda, CENTRO i Eagle Claw.

Molimo prijavite se

Više...
Vinsent_P's Avatar 02 Ožu 2021 08:33 #123 od Vinsent_P
Replied by Vinsent_P on topic Savage Gear
BlackMarlin, znam za te kopče, samo do sada nisam čuo da it nitko koristi. Hvala na preporuci :)

Pretpostavljam da za 10-30g štap, PE1 upredenicu koristiš 25lb kopče?

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 10 Tra 2021 09:04 #124 od dasy27
Replied by dasy27 on topic Savage Gear
www.ribolovnipribor-pero.com/savage-gear...hflil293v_UpNZvYuPts

Jel' me netko trazio?

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 10 Tra 2021 19:36 - 10 Tra 2021 19:37 #125 od B_
Replied by B_ on topic Savage Gear
Ribolovni pribor Pero mi nekako sumnjivo zvuci :lol:
Zadnja izmjena: 10 Tra 2021 19:37 od B_.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 12 Tra 2021 19:40 #126 od Ceco
Replied by Ceco on topic Savage Gear
Nije ništa sumnjivo. Dućan je top nego je iz manjeg mjesta i tek su prije godinu dana krenuli sa webshop reklamiranjem.
I šire prodaju na malo više vrsta ribolova.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Božo's Avatar 13 Tra 2021 08:38 #127 od Božo
Replied by Božo on topic Savage Gear
Trgovina je odlicna. Vec sam kupovao nekoliko rola i stapova tamo, doduse ne on line! Kao sto kolega rece, trgovina je u manjem mjestu, Bjelovar, tako da je dosta nepoznata izvan tog grada.

Poslano sa mog ELE-L29 koristeći Tapatalk

.......jer nije sretan k'o puno ima
sretan je onaj tko malo treba,
ne da se sreća zlatom kupiti......

Molimo prijavite se

Više...
Abyss's Avatar 13 Tra 2021 11:21 #128 od Abyss
Replied by Abyss on topic Savage Gear
Prvi štap i rolu sam kupio u prosincu prošle godine kod njih, tad su svi imali popuste, oni su bili najpovoljniji za ono što je meni trebalo, oprema došla za dva, tri dana.

Male treba podržavati, ne neprovjereno sumnjati u njih

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 13 Tra 2021 18:44 #129 od B_
Narucio i stigli Deep walker i Gravity runner od Pera. Gravity runner od 55g je brutalno tezak, kao da je sav od olova, bas me zanima hoce li moci imati nekakav dobar rad... A deep walker super izgleda, a kosta 80kn, a Saira koja je isti tip varalice kosta 180 :blink:

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 14 Tra 2021 14:10 #130 od Ceco

B_ napisao: Narucio i stigli Deep walker i Gravity runner od Pera. Gravity runner od 55g je brutalno tezak, kao da je sav od olova, bas me zanima hoce li moci imati nekakav dobar rad... A deep walker super izgleda, a kosta 80kn, a Saira koja je isti tip varalice kosta 180 :blink:

I još je linetrue žica kroz tijelo varalice. Tako da bi trebao biti daleko više izdržljiv.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 14 Tra 2021 19:20 #131 od B_

Ceco napisao:

B_ napisao: Narucio i stigli Deep walker i Gravity runner od Pera. Gravity runner od 55g je brutalno tezak, kao da je sav od olova, bas me zanima hoce li moci imati nekakav dobar rad... A deep walker super izgleda, a kosta 80kn, a Saira koja je isti tip varalice kosta 180 :blink:

I još je linetrue žica kroz tijelo varalice. Tako da bi trebao biti daleko više izdržljiv.

Probo je frend danas novog deep walkera, kaze da je malo bolji od prve verzije. Za gravity runnera od 55 g kaze da je njemu smece, da mu se ne svida rad.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 16 Tra 2021 03:05 #132 od Ceco
A dubokoronac je neće raditi sigurno kao klasični vobler. Isto kao DUO Rough Blazin a ovaj je ipak jeftiniji.
Vidalis prodaje i da je rješio ono petljanje varalice koji DUO ima često.
Iskreno ja još nisam imao priliku za njega vidjeti ćemo u 6 mjesecu kakvo bude stanje.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 17 Tra 2021 16:27 #133 od B_

Ceco napisao: A dubokoronac je neće raditi sigurno kao klasični vobler. Isto kao DUO Rough Blazin a ovaj je ipak jeftiniji.
Vidalis prodaje i da je rješio ono petljanje varalice koji DUO ima često.
Iskreno ja još nisam imao priliku za njega vidjeti ćemo u 6 mjesecu kakvo bude stanje.

Bacao sam ga ja jutros, ovog Gravity runnera od 55g, leti kao metak, ali jako nepravilan rad. Ako samocrolom namatas to ide u svim smjerovima. Mislim danje najbolje voditi ga kao jig, trzajevima. Onda to i slici na nesto. Mozda bi bio interesantan Marku za tune :lol:

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 19 Tra 2021 09:27 #134 od marko87
Replied by marko87 on topic Savage Gear
Jucer me posjetio frend Darko i on ga ima pa mi dao da ga isprobam malo. I tocno kao sto kazes da dobije finu akciju treba ga voditi kao jig. Samo kod vodjenja kao jig jakooo umara, stvara veliki otpor u moru al definitivno ce biti zanimljiv i vidjeti cemo hoce davati kakve rezultate.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 19 Tra 2021 11:07 #135 od Bonzai42
Replied by Bonzai42 on topic Savage Gear
@sasac kupio sam mu za rodendan, koliko sam uspio viditi radi ok, vise za twitch nego za vodenje kao vobler, kaze Vidalis da ne treba kopcu vecu od 0 stavljati da onda previse krene plesati.

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 27 Tra 2021 22:02 #136 od BlackMarlin
Replied by BlackMarlin on topic Savage Gear
Jel probao netko gravity minnow? Kakvi su dojmovi?

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 27 Tra 2021 22:11 #137 od marko87
Ja sam ga nedavno bacio par puta i rekao bi da ima lijep rad. Bacao ga taman pred polazak doma i nisam se penjao na uzvisinu da mogu vidjeti rad malo dalje od obale ali sve u svemu mislim da ce biti ok.

Po nekim grupama sam vidio da se prigovara na njega a vuku ga kao kilave babe. Ja cim sam ga prvi put povukao vidio sam da trazi da ga se jako tvica da bi imao rad i ako nisi spreman na fizicki rad ne uzimaj nego jedan za probati da ne bacas lovu. Za par bacanja me umorio kao jig od 100g nakon 2h konstantnog ribanja.

Ja sam evo za sad uzeo vec 7-8 DW i u iducim turama nadopuniti samo ove prirodne boje da sam miran cijelo ljeto sa njima i polazem velike nade u njega. Za gravity se jos mislim dali da uopce narucim.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 28 Tra 2021 13:41 - 28 Tra 2021 13:43 #138 od marko87
Evo napokon sam se i ja ponovio DW, prva tura stigla kod mlade na Pelješac

Privitak datoteke:

a druga je tu meni
Privitak datoteke:

Iz prilozenog se vidi da je pink i dalje moj broj jedan😂 ali u trecoj narudzbi cu obavezno ubaciti i prirodnih dekora. Sad ce mi biti puno lakse ako tuna odnese kojega.

I pohvale za naljepnice u svakoj kutiji sa varalicom, srecom iz zadnje mi ispade pa nisu zavrsile u smecu inace ih nebi ni skontao.

Zadnja izmjena: 28 Tra 2021 13:43 od marko87.
Hvala: Robi75

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 28 Tra 2021 22:10 #139 od Waterfall
Replied by Waterfall on topic Savage Gear
Sad sam isao provjerit. Da nisi napisao naljepnice bi zavrsile u smecu. Dobro su zakamuflirane u kutiji:lol:

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 29 Tra 2021 13:29 #140 od B_

Waterfall napisao: Sad sam isao provjerit. Da nisi napisao naljepnice bi zavrsile u smecu. Dobro su zakamuflirane u kutiji:lol:

Inače, čemu služe te naljepnice?

Molimo prijavite se

Hamag