"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Odabir stapa za spin

Više...
pecaros's Avatar 26 Lip 2019 11:39 - 26 Lip 2019 11:46 #1 od pecaros
Odabir stapa za spin was created by pecaros
Dakle, trazim neki univerzalni stap za spin strijelke, luca, palamide, lampuge.. Na raspolaganju imam 2000kn, mogu premasit za par sto kuna,. Prednost dajem stapovima 2,40-2,70m duzine. Za oko mi je zapeo Daiwa Prorex AGS 14-42g no nisam siguran kako ce se ponasati sa povrsincima.. Svaka pomoc i savjet je dobrodosao..
Zadnja izmjena: 26 Lip 2019 11:46 od pecaros.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 26 Lip 2019 13:25 #2 od Ceco
Replied by Ceco on topic Odabir stapa za spin
To je dosta velik budget tako da možeš ići na Shimano ili ako želiš pokriti više tehnika Palms Evolve blue runner, možda čak nađeš Zenaq na popustu. Imaš tu već temu sa best buy štapovima prema rangu cijena

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 26 Lip 2019 13:25 #3 od Ceco
Replied by Ceco on topic Odabir stapa za spin
To je dosta velik budget tako da možeš ići na Shimano ili ako želiš pokriti više tehnika Palms Evolve blue runner, možda čak nađeš Zenaq na popustu. Imaš tu već temu sa best buy štapovima prema rangu cijena

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 26 Lip 2019 14:22 #4 od bzing
Replied by bzing on topic Odabir stapa za spin
XZOGA LION FORCE ROD
LFS 80HF2 2 12-50 gr 2.40 m Kn 2.010,33

XZOGA SHORE GAME ROD
259 cm 200 g 10-42 g Kn 2.012,96

SHIMANO ANTARES DX SP ROD
SANTDX27H 20-50 g 193gr. 270 cm Kn 2.174,25
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Petar's Avatar 03 Srp 2019 13:43 #5 od Petar
Replied by Petar on topic Odabir stapa za spin
Prodajem xzoga lion force 15-50 bez tragova koristenja

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 03 Srp 2019 20:14 - 03 Srp 2019 20:17 #6 od sasac
Replied by sasac on topic Odabir stapa za spin

pecaros napisao: Dakle, trazim neki univerzalni stap za spin strijelke, luca, palamide, lampuge.. Na raspolaganju imam 2000kn, mogu premasit za par sto kuna,. Prednost dajem stapovima 2,40-2,70m duzine. Za oko mi je zapeo Daiwa Prorex AGS 14-42g no nisam siguran kako ce se ponasati sa povrsincima.. Svaka pomoc i savjet je dobrodosao..

S obzirom da barataš sa dobrim budgetom ja bi ti svakako preporučio da se javiš kolegi koji će ti za te novce sklopiti štap koji će posramiti sve ove štapove iz masovne proizvodnje. Custom made štap po tvojim željama i potrebama će ti sigurno odgovarati više nego nešta već unaprijed složeno.
Naći ćeš ga pod facebook stranicom LMT RODBUILDING ili ti mogu poslati broj telefona u inbox.
Osobno nisam uzeo od njega štap jer nemam viška par tisuća kuna za štap, ali sam držao njegove štapove u rukama i isprobao ih tako da vjerujem da ćeš biti prezadovoljan.:like:
Zadnja izmjena: 03 Srp 2019 20:17 od sasac.

Molimo prijavite se