"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

pocetnicka oprema i komentar pocetnika

Više...
Kit2205's Avatar 04 Svi 2020 20:50 - 04 Svi 2020 21:00 #1 od Kit2205
pocetnik sam i uzeo sam nekakvu opremu da se okusam.

stap lemax 244cm 10-50g
rola nexave 4000
spaga daiwa j braid 0,18 multicolor 26,5 lb
fc sunline siglon 0,31 14lb
zebco kopce #6 35 kg
varalice
realis jerkbait 18g suspending
duo TMS sinking 21g
bay ruf maniac 21g
duo drag metal cast 30 g
i naravno black minnow svih boja i patchinko

pozicije na kojima zasad mislim ribati su stijene prema otvorenome i ulaz u luku...
za dubrovcane to je babin kuk. potez od restorana orsan pa sve do hotela president, stijene ispod hotela Neptun prema grebenima pa do uvale lapad...

ciljana lovina: hmmm... nije da imas pusku pa da ciljas. ideja je staviti BM posto svasta ide na njega pa viditi cega ima i uciti prema tome. uglavnom vjerujem da bi prema luci trebalo bit brancina a na otvorenome i nesto vece. Zato sam i uzeo ovakvu opremu. mozda sam i falio ali nije mi zao.
na greskama se uci - i na savijetima kolega

i zato su svi komentari, savjeti, pohvale i pokude dobrodosli...

e sad moji komentari:

mislim da sam mogao bolje proci sa stapom al sam ga uzeo radi akcije i nije mi zao,
potrosio sam 3 puta vise nego sto sam planirao i nece mi biti zao uzeti novi stap ako mi se svidi...
za rolu mislim da je solidna i da ce trajati
spagu sam htio zelenu ali nazalost nije bilo...
mozda mi nije bas odlicna kombinacija spage i fc-a...?

isprike na duzem postu ali mislim da je sve receno...

hvala
Zadnja izmjena: 04 Svi 2020 21:00 od Kit2205.
Hvala: B_, Ceco

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 05 Svi 2020 08:15 #2 od B_
Pozdrav Kit! Odlicna ti je to oprema, ne samo za pocetnika. Za stap taj ne znam ali ako si ga izguglao onda valjda vrijedi. Ja sam isto radio s tim black minnowima i po danu par malih kijerni a po noci jos nista, ali ja ne volim te silikone pa malo ih koristim. Za te tvoje pozicije, pogotovo kod Orsana i prema luci bi BM trebali biti dobri za brancine po noci. A po danu patchinko i ostale varalice. Za otvoreno more ide Duo TMS i jigovi, a tu mozes dobiti luceve i polande. U svakom slucaju najvise ces uloviti u zoru, ovo ostalo je samo za zabavu da ubijes dan. U zoru sva riba radi, pogotovo skarmi koje ces dobiti na Duo tms, a naleti i polanda i brancin. Najvise ces nauciti na samom terenu ;)
Hvala: Ceco, Kit2205, Jo

Molimo prijavite se