"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Okuma altera

• Sammy
  • Sammy's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Sammy's Avatar 04 Velj 2021 10:43 #1 od Sammy
Re:Okuma altera was created by Sammy
Dragi ludomorci evo da i ja potrazin savjet! Iman stap okuma altera 2.70 20-80 grama pa bi mi dobro dosa savjet koju rolu kupit za njega i koju upredenicu? Koristija bi ga za spin i za bacit koji jigg od 40grama!hvala u naprid!

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 05 Velj 2021 09:56 #2 od susnjar
Replied by susnjar on topic Re:Okuma altera
Daiwa BG 3500 ili 4000 (ista rola sa špulom manjeg ili većeg kapaciteta).
Najpovoljnija na Nordfishingu.

Molimo prijavite se

• Sammy
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Sammy's Avatar 05 Velj 2021 14:43 - 05 Velj 2021 14:47 #3 od Sammy
Replied by Sammy on topic Re:Okuma altera
Ma prigleda san sve s najvise mi je upalo u oko daiwa bg😁 i penn slammer s tim da bi rolu koristija i mozda na stapu za jigg da broda(naknadno mi palo na pamet)! Iman jednu bg u vecoj dimenziji pa mi je preteska za oba stapa pa bi volija nac kompromis sa ovom rolom! Gleda san bija u ducanu i okumu azores 6000 novu
I cini mi se dobra ali kako su neki iskusniji clanovi foruma imali sa starim modelom problem sa petljanjem upredenicu onda nisan
Tija srljat pa da kasnije se tucen u glavu! Inace sa okumon stap ima dobar balans i nije mi djelovala preteska kombinacija na prvu!
Zadnja izmjena: 05 Velj 2021 14:47 od Sammy. Razlog: Dopuna

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 05 Velj 2021 15:15 #4 od marko87
Replied by marko87 on topic Re:Okuma altera
Ne znam jesi možda zainteresiran za polovnu. Imam novi model shimano saragose 6000 kupljena u 11.mj i korištena cca 20tak dana ali meni jednostavno premala i išao bi na veći model ako bi uspio ovu prodati. Čak bi se moglo dogovoriti i da upredenica ostane na njoj ako bi ti odgovarala da se ja ne mučim sa razmotavanjem.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Sammy
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Sammy's Avatar 05 Velj 2021 15:42 #5 od Sammy
Replied by Sammy on topic Re:Okuma altera
Iskreno nisan uopce razmislja o saragosi iden malo proguglat pa ti javim iako me poteglo na ove crno zlatne kombinacije

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 05 Velj 2021 15:50 #6 od marko87
Replied by marko87 on topic Re:Okuma altera
A iskreno ni ja o prodaji al pogledam i vidim da si iz Splita, a ja moram po povrat od kamere u St kad otvore granice pa računam ako budeš zainteresiran. Sve sam računao uspjeti ću rješiti ovaj komplet za odmeta i taj povrat od kamere i uzeo bi onda 8000 i ovu 6000 ostavio neka stoji za rezervu al sve su prilike da će saragosa morati na oglas da bi veća došla 😁

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se