UL Rock Fishing

More
7 years 4 weeks ago - 7 years 4 weeks ago #4801 by Everyday normal guy
Znaci tema je ULRF pa me zanima kakva su vam iskustva u tom vidu ribolova i dali uopce ima neko ovdje tko to prakticira. Lovit cu stapom od 2m tezine bacanja od 0.2-5g sa spagicama 0.4pe i predvezima cca 3 do 5lb. Vobleri do 5cm i naravno gumice razno razne. Period je od pocetka 5. Do kraja 9. mjeseca pa me interesira sve u vezi toga. Koje varke su vam se pokazale najbolje.....tehnike vodjenja za odredjene vrste i cemu se uopce mogu nadati?? Pozicije su od Dubrovnika pa do Cavtata. Udrite ;)

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk
Last edit: 7 years 4 weeks ago by Everyday normal guy.
The following user(s) said Thank You: Fanatik

Please Log in to join the conversation.

More
7 years 4 weeks ago #4805 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic UL Rock Fishing
Ja imam iskustva s malim silikoncima, međutim to se ne može nazvali UL, možda Light rock fishing pošto su štapovi do 20g, jače akcije. Uglavnom, prezabavno!

Od malih kirnjica, škrpinica do feluna i ostalih proždrljivaca. Sve C&R. Žao mi je što nisam imao vremena ozbiljnije se posvetiti, ali svakako hoću :)
The following user(s) said Thank You: Fanatik, Everyday normal guy

More
7 years 4 weeks ago - 7 years 4 weeks ago #4807 by Fanatik
Replied by Fanatik on topic UL Rock Fishing
Ja sam imo desetak izlazaka na takim terenima al isto sa malo jacim stapom ko i Zeus,isto male kirnjice na silikon i na mali vobler,skrpinice,i pirke na silikon,ukjate na malu zlicu i mali vobler,a jedan prika je digo i lijepog siruna od dobrih 40dkg.Naj bolje ti je kad sa naoblaci pred juzinu i kad zamuti poslije juzine,onda je ludnica ziva! :)
E a moze i koji smudut naletit,pogotovo manji komadi cesto sam ih vidjo u paru kako krstare uz same stijene,jednom mi se jedan tri puta baco na mali silikon al nije zakacio,al svakako je bio mali za smuduta ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Last edit: 7 years 4 weeks ago by Fanatik.

More
7 years 4 weeks ago #4809 by Everyday normal guy
E ukjate me posebno zanimaju. Dobio sam dvije navecer po mraku i to su strahoviti borci. Naletio sam puno puta na ogromno jato u kojem je bilo puno velikih al nikakve reakcije na nista. Citam dosta da je za njih naj pjena i valovi a ja sam bas u mirnjaku lovio pa valjda zato :P

More
7 years 4 weeks ago - 7 years 4 weeks ago #4810 by DaliborDu
Replied by DaliborDu on topic Re:UL Rock Fishing
Ivane jebo te Ul :-p.hoce ukjata na silikon mali po noci a jos nadipan

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk
Last edit: 7 years 4 weeks ago by DaliborDu.
The following user(s) said Thank You: Sumrak

More
7 years 4 weeks ago #4813 by Everyday normal guy
Jebo tebe Dal'bore :P pa po noci sam ih i lovio na silikon. Zanima me cime da ih po danu nagovorim da zgutaju. Zapravo ti šuti i odi bacat one komade plasticne od pola kile koje nazivas varalicama :P ;)

The following user(s) said Thank You: Sumrak

Time to create page: 0.350 seconds