"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

UL Rock Fishing

Više...
marko87's Avatar 30 Sij 2020 14:01 #261 od marko87
Replied by marko87 on topic UL Rock Fishing
Ja nisam ovaj tjedan uspio doći do Du. Radne obaveze stiskle pa teško prije vikenda, tako da mene ovaj tjedan nije bilo dole ☺

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: Južni

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 30 Sij 2020 14:01 #262 od marko87
Replied by marko87 on topic UL Rock Fishing
Ja nisam ovaj tjedan uspio doći do Du. Radne obaveze stiskle pa teško prije vikenda, tako da mene ovaj tjedan nije bilo dole ☺

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 31 Sij 2020 10:00 #263 od igork
Replied by igork on topic UL Rock Fishing
Kako ih cuvate silikone sa rep kao keitech I raglou, skoro svi kod men su iskrivjili repic jer su bile savijeni u kese. Kad ih drzim u ruku sad rep im pada ba jednu stranu il je prekrsen na vise mesta

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 31 Sij 2020 11:03 #264 od dasy27
Replied by dasy27 on topic UL Rock Fishing

igork napisao: Kako ih cuvate silikone sa rep kao keitech I raglou, skoro svi kod men su iskrivjili repic jer su bile savijeni u kese. Kad ih drzim u ruku sad rep im pada ba jednu stranu il je prekrsen na vise mesta

Pokušaj ih ugrijati u vodi pa malo rastegnuti

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 31 Sij 2020 11:05 #265 od Ceco
Replied by Ceco on topic UL Rock Fishing
Imam par kutija baš za silikon u kojima ih držim. Nisu mi nikad bili previše iskrivljeni da im je rad pokvaren.
Samo TPE silikon ne možeš držati sa drugima jer se raspada.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 03 Velj 2020 23:37 #266 od BlackMarlin
Replied by BlackMarlin on topic UL Rock Fishing
Je li vam na laganim kompletima (štapovi ispod 100g težine, do 10-15g raspona zabacivanja umjetnih mamaca) bitnije imati što lakšu rolu ili vam je bitnije da je rola u dobrom balansu sa štapom pa čak i ako je teža od neke druge?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 04 Velj 2020 07:56 #267 od Ceco
Ja imam full metal rolu koja je malo teža nego inače role veličine 2500.
Meni je legla super jer je balans točno na roli i mogu bacati 10h bez prestanka koliko malo umara.
Sad ću je zamjeniti sa stradic fl u verziji sa bržim prijenosom.
Ja nemam baš pravi UL set jer ga koristim i za micro Jigging pa mi štapovi oko 0.5-9g imaju presporu akciju štapa.
Ovaj Savage Gear 1dfr Ultra Light 8-18 mi je legao savršeno za sada.
A najveći plus što je koštao jako malo a dobio sam ok igračku.
Kad budu bolje mogućnosti sa novcima onda ću tražiti možda bolji duži štap u UL klasi za more.

Molimo prijavite se

Više...
Barba87's Avatar 04 Velj 2020 11:55 #268 od Barba87
Replied by Barba87 on topic UL Rock Fishing
Mislim da bi svakako trebao biti bitniji balans, mada je u ovim UL verzijama zanemarivo. Imam savage gear bushwacker 228 3-18 g. na kom je bila okuma avenger 2500 224g teška, poslije ju je zamjenuo sa okuma epixor 30 249 g težine, i tih 25 grama razine ne mogu nikako primijetiti, a 5-6 sati ga koristim kada sam na moru, nekada i više. (dodaj ovdje min 3puta tjedno🤣🤣🤕)

Poslano sa mog P30 Pro koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
igork's Avatar 14 Velj 2020 10:07 #269 od igork
Replied by igork on topic UL Rock Fishing
Imitacija Raglou vo mini variants 35mm

Mislim da ove bi moglo biti ubica ako bi bio u dzig varijanta ali I ovako ako mu dodas olovo od 2 grama do udicu

Carolina rig bi bila uspesna

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 15 Velj 2020 00:10 #270 od Ceco
Evo par ulova prošlog tjedna u par izlaza.
Nažalost nije bilo nekog ozbiljnijeg ribolova jer sam većinom testirao opremu i varalice.
Da budem iskren nije ni riba bila nešto posebno aktivna tako da su ove igračke poslužile za zabavu.
Oprema već uigrani Savage Gear 1dfr Ultra Light uparen sa Shimano Nasci 3000 XG i Spiderwire Stealth smooth 8 camo 0.06mm na kraju FC Intech 0.17mm
Jedina mana UL je lako gubljenje varalica jer svako kačenje dna ili konapa je 90% izgubljen predvez i varalica, ali opet zato jedan šarun ili pirka pružaju stvarno gušt.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 02 Svi 2020 19:43 #271 od Ceco
Da ne otvaram novu temu jedno pitanje.
Može neka preporuka za trokuke na varlicama oko 5 do 7cm tipa Ryuki od DUO ili čak one kineske kopije Jackson Artist?
Do sada sam stavljao VMC ali zadnja serija mi je jako brzo zahrđala iako je predviđena za more.
Isto tako ako ima preporuka za single udice umjesto trokuka.

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 02 Svi 2020 19:52 #272 od BlackMarlin
Replied by BlackMarlin on topic UL Rock Fishing
Ceco, možeš si na ebayu kupiti original udice od dua u većim pakiranjima. Samo nađi dućan shimreels. Nema poštarine.

A mene zanima koje varalice osim silikona su vam favoriti za ovu disciplinu? Rado bih ovu godinuo probao klepiti neke šparide porcijaše, najradije oradu naravno😆
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 02 Svi 2020 21:34 #273 od Ceco
Već spominjani hunt house Artist od 8g, mali Ryuki u sadle bream decoru plus metal oko 10g. DUO tetra ili jeftinija opcija Savage Gear sprat i 3d slim minow

Molimo prijavite se