"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

UL Rock Fishing

• Jo
  • Jo's Avatar
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
Jo's Avatar 24 Sij 2021 14:04 - 24 Sij 2021 20:27 #381 od Jo
Replied by Jo on topic UL Rock Fishing
Nisam cak mislio na dekor i velicinu, nego vidim na svijetu varalica od naseg frkachua ima: alive arenicola, alive nereis, pinched crawler, alive honey worm, powerbait honey worm, nightcrawler, powerbait sparkle honey worm, powerbait sparkle nymph, powerbait power nymph.
Covjek se potrudio nabavio je dosta toga :)))

Edit:
Evo mislim da vi mislite na ove Berkley Gulp Alive Nereis 15 cm, a ima i od 10cm samo se zovu nesto drugo.
Zadnja izmjena: 24 Sij 2021 20:27 od Jo.

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 25 Sij 2021 08:20 #382 od Bonzai42
Replied by Bonzai42 on topic UL Rock Fishing

Jo napisao: Nisam cak mislio na dekor i velicinu, nego vidim na svijetu varalica od naseg frkachua ima: alive arenicola, alive nereis, pinched crawler, alive honey worm, powerbait honey worm, nightcrawler, powerbait sparkle honey worm, powerbait sparkle nymph, powerbait power nymph.
Covjek se potrudio nabavio je dosta toga :)))

Edit:
Evo mislim da vi mislite na ove Berkley Gulp Alive Nereis 15 cm, a ima i od 10cm samo se zovu nesto drugo.

Nereis je za more pun pogodak. Sandworm je dobar ali dobijes za istu cijenu malo vise komada i kad ga odgrize riba gotovo je s njim. Dok nereis mozes stavljati kako oces, od jednog komada mozes do 3-5 komada na jig udicu. Na najmanje komadice od 3 cm su mi udarale lijepe orade...

Poslano sa mog LM-G710 koristeći Tapatalk
Hvala: Jo

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 13 Velj 2021 12:53 #383 od Bonzai42
Necu nista govoriti, nova zvijerka je placena, sad idu vodilice na namatanje u metalic zlatnu i pink. Ko ce jos docekat sezonu orada, kavala, zubataca, sura i svega ostaloga 😁 slikam stap kad bude gotov, a graditelja stapa mislim da ne treba puno spominjati ;)

Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Dizajn's Avatar 13 Velj 2021 19:33 #384 od Dizajn
Replied by Dizajn on topic UL Rock Fishing
Koja je dužina blanka i koja akcija?

Molimo prijavite se

Više...
kovsi's Avatar 14 Velj 2021 09:53 #385 od kovsi
Replied by kovsi on topic UL Rock Fishing
Opala Bonzai cestitke 🎉

Nadan se da ce vrime ucinit da mozes sta prije testirat stap. Moj je dosa pocetkom prvog miseca i jos nisan ima posteno vrime vikendon(priko tjedna radin) da ga oden testirat, uvik neko sranje..
Hvala: Bonzai42

Molimo prijavite se

• Kun
  • Kun's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Kun's Avatar 14 Velj 2021 12:52 #386 od Kun
Replied by Kun on topic UL Rock Fishing
Ovako momci treba mi jedna pomoc.
Imam 2 role, Okuma Alaris 4000 i Daiwa Ninja LT 2500.
Kad bacam jace i vece jiggove koristim ovu od 4000.
Ali imam i stap od 5-20 grama s njim bacam jiggove do 15 grama, voblere i silikonce.
Da li da i na njemu koristim ovu 4000 ili smijem koristit ovu od 2500.
Razlog sto vas pitam je taj sto ne bih da imam problema ako naidje veci komad. Necu da sjebem rolu nakon ribe od 2kg (primjer dajem).

nisam doma

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 14 Velj 2021 13:42 #387 od Waterfall
Replied by Waterfall on topic UL Rock Fishing
Ona Rola koju rasturi Riba od 2kg ne zasluzuje da se zove Rola.
Moze Daiwa Ninja 2500 i puno vecu ribu savladat.
Stavi je slobodno na taj stap 5-20gr
Hvala: Kun

Molimo prijavite se

• Kun
  • Kun's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Kun's Avatar 14 Velj 2021 14:04 #388 od Kun
Replied by Kun on topic UL Rock Fishing

Waterfall napisao: Ona Rola koju rasturi Riba od 2kg ne zasluzuje da se zove Rola.
Moze Daiwa Ninja 2500 i puno vecu ribu savladat.
Stavi je slobodno na taj stap 5-20gr

Hvala puno!
Dosta ljudi mi prica o pazi ovo pazi ono da ne bi razvalio da ne bi ovo. Pa reko najbolje da pitam vas strucnjake.

nisam doma

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 14 Velj 2021 15:50 - 14 Velj 2021 15:50 #389 od Paragon
Replied by Paragon on topic UL Rock Fishing
Ja sam izdrilo dosta strijelki cca roba do oko 2kg na Okumu Ceymar 30 tako da nema straha :)
Zadnja izmjena: 14 Velj 2021 15:50 od Paragon.
Hvala: Kun

Molimo prijavite se

Više...
Bonzai42's Avatar 16 Velj 2021 09:18 #390 od Bonzai42

kovsi napisao: Opala Bonzai cestitke 🎉

Nadan se da ce vrime ucinit da mozes sta prije testirat stap. Moj je dosa pocetkom prvog miseca i jos nisan ima posteno vrime vikendon(priko tjedna radin) da ga oden testirat, uvik neko sranje..

Hvala.
Samo cekam da zatopli more preko 16 °c ;). Neki dan sam prosetao po obali i ni skarpoc se nece baciti...

@dizajn fast akcija, 2.06m duzina. Taman za s obale i s barke, a ako odem na pastrve i grgece ikada bit ce i tu ok :).

Hvala: Dizajn

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 26 Ožu 2021 00:21 #391 od Paragon
Nitko ništa... evo jedan mali updateić od mene.
Uz veću sestru BG 4000 došla je i mala sestrica BG2500 koja će ići na savage mpp2, a usput i na light inchiku i jigging do 100 gr max.
PE 1 stalo 300 metara ravno i još stane predvez FC bez problema. Čekamo slobodni dan i dobro vrijeme da se pogode pa ćemo testirati malo na LRF ,a bogami i na jig.
Hvala: B_, Ceco, Jo

Molimo prijavite se

Više...
kovsi's Avatar 26 Ožu 2021 09:10 #392 od kovsi
Replied by kovsi on topic UL Rock Fishing
Evala Paragone, a niko nista kad se nista ni ne dogada u ovoj tehnici trenutno. Ja san bija par puta, ali doslovno san 7-8 kanjaca izvadija i par Saraga i par paucica i to je to. Preladno je jos uvik, sad je misecina pa ako se ne opijen veceras moga bi ic na fratre navecer, pa napisen recap. To uvik bude zabavno
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 27 Ožu 2021 14:21 #393 od Paragon
Kovsi ima bit da si se opio na kraju ipak :lol: :lol: :lol:

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Ožu 2021 23:18 #394 od Ceco
Replied by Ceco on topic UL Rock Fishing
Nažalost PCR meni ribolov stavlja van opcija. Ovo je prvo proljeće da neću biti doma oko Uskrsa.
Dogovorio sam se sa ekipom iz ZG 8.4 prema Crikvenici ili Rabu pa se nadam nečemu.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se