"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Komplet za spinning

Više...
Vinsent_P's Avatar 17 Tra 2017 21:05 #61 od Vinsent_P
Replied by Vinsent_P on topic Komplet za spinning
@dxdandy

Htio bih si složiti neki komplet za lagani shore jiging i malo jači spinning. Konkretno mi je želja uloviti koju palamidu. Pa mi je za oko zapeo Golden Bay upravo ovaj koji imaš i BG 4000. Da li bi po tebi taj štap bio dobar ili da još malo razgledam?
Hvala😃😃😃

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 17 Tra 2017 21:22 #62 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Komplet za spinning
Sa tom sakurom ces sigurno izvaditi palamidu bez problema da ju dobijes na neku varku ili lagani jigg. Ima strasno jaku kicmu i nemas brige ma kako se savila ali mislim da ipak nije za shore jigging. I sam si geldam bas trenutno nesto za neki LSJ i meni je u kombinaciji ili xzoga mastery ma-s100h2 ili black hole s-962 monster k guides. Od ova dva xzoga je jaca i ona je deklarirana kao akcije 150g a black hole je kraci par centimetara i akcije 30-90g. Ja cak trenutno razmisljam vise i black hole jer mislim da mi je dovoljno jak za jiggove koje ja planiram bacati. A to je do cca 50g ili mozda max. do 60g. Tamo gdje ce meni sluziti nisu neke velike dubine ili jaki kurenti pa da mi jos plus tezina jigga i ovo pravi dodatni otpor pa da stap ne moze podnijeti. Vise bi to bio spin sa dosta popanja i propadanje jigga vec klasican jigg. A osim toga kako je black hole slabiji iskoristio bih ga za spin po Dunavu i tu mi ta njegova akcija 30-90g vise odgovara za sve sto meni treba.
Nisam jos na cisto, da se razumijemo i da se ima suske oba bih uzeo a ovako ce da bidne samo jedan :( .
Kolega zoki1 se bas nedavno ponovio u xzoga mastery ma-s100h2 i sve cekam da se pohvali nekom ribom i da ga cujem kako je zadovoljan nakon akcije sa stapom. Mozda me njegovi utisci nagovore da se predomislim.
Hvala: Vinsent_P

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 17 Tra 2017 21:28 #63 od Ahab
Replied by Ahab on topic Komplet za spinning
Hebesh ulov, glavno da se shopingira. Kad kupujem odjeću odem u shoping centar i u prva dva dućana kupim sve što mi treba. Kad kupujem kopču za varalicu pretražim 20 foruma i 100 dućana :)

smoto
Hvala: Igor, Tisch

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 17 Tra 2017 21:49 #64 od bzing
Replied by bzing on topic Komplet za spinning
@Ahab brutalno iskren :lol: (građevinar vjerovatno)
I mene je uitilo kupovat pa mi stalno nešto fali :lol:
Prije bih uzeo tunju u ruke i fetu kruva ili telskop iz ´82 sa rolom godinu mlađom pa u šetnju.
Sad se ne mogu pokrenut jer mi svega fali :lol: Šta više kupujem to mi više toga treba.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 17 Tra 2017 21:54 - 17 Tra 2017 21:56 #65 od dxdandy
:lol: :lol: :lol: , kad kupujem odjecu, posaljem zenu u trgovinu...ja ne idem tamo pa makar hodao gol ili u istome sto godina....to me ne hebe 5% ali kad baas ja kupujem, to je onda bas isto kao sto ti kazes. XXX foruma i ducana ako je moguce da vidim uzivo a ako ne ide onda online pa sta bude. Uvije se moze zamjeniti ili traziti pare nazad. Iako mi se to jos nije desilo da vraca...makar mi se i ne svidja...neka stoji i ceka...ne skodi zdravlju.
Vidi ovo ...

Privitak datoteke:

Stoji u dnevnom boravku, u svojoj futroli. Nikad na njega pecano. Satr cca 6 mjeseci. Sada ga izvadio iz futrole radi slikanja. Savage Gear MPP 170g 274cm. Kod nas ga ili nema za kupiti ili barem ja tako mislim. Moze se nabaviti model 90g ili 120g ali ovaj od 170g malo teze ili nikako nekada. Kupio ga da ga imam i sada kontam kako bih ga zapravo prodao ili na njega probao jiggati. Barem za prvu ruku. Stap nabavio iz Srbije. Odlican, lagan ... ma bonbona za 500kn koliko sam ga platio.
Prvotno ga namjenio za velike stuke ili mozda soma ako se odlucim ici na njega ali sumnjam.
Probao sam pecati sa istim takvim, pa ga onda odmah kupit. Nevjerojatno je kao stap i sa malim varkama osjeti dno ili trkac ribe a opet ima snage za svasta. Vadili su se somovi od 40-60kg bez problema sa njon a mozes ici i na malu ribu jer se fino ponasa i sa njom. Vrlo dobar stap za malo para.
Eto reklamiram ga a nisam sa njim ni ribu upecao ali sam vidio sta moze ... :lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: 17 Tra 2017 21:56 od dxdandy.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 17 Tra 2017 21:54 - 17 Tra 2017 22:00 #66 od dxdandy

bzing napisao: Sad se ne mogu pokrenut jer mi svega fali :lol: Šta više kupujem to mi više toga treba.

Sto vise kupujem to manje ribe upecam...pa fuck i sve...prije stara germina i damo rola i ubijanje ribe a sada ti treba fakulteta barem tri za posten ulov... :lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: 17 Tra 2017 22:00 od dxdandy.

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 17 Tra 2017 21:59 #67 od bzing

dxdandy napisao: :lol: :lol: :lol: , kad kupujem odjecu, posaljem zenu u trgovinu...ja ne idem tamo pa makar hodao gol ili u istome sto godina....to me ne hebe 5% ali kad baas ja kupujem, to je onda bas isto kao sto ti kazes. XXX foruma i ducana ako je moguce da vidim uzivo a ako ne ide onda online pa sta bude. Uvije se moze zamjeniti ili traziti pare nazad. Iako mi se to jos nije desilo da vraca...makar mi se i ne svidja...neka stoji i ceka...ne skodi zdravlju.
Vidi ovo ...

Stoji u dnevnom boravku, u svojoj futroli. Nikad na njega pecano. Satr cca 6 mjeseci. Sada ga izvadio iz futrole radi slikanja. Savage Gear MPP 170g 274cm. Kod nas ga ili nema za kupiti ili barem ja tako mislim. Moze se nabaviti model 90g ili 120g ali ovaj od 170g malo teze ili nikako nekada. Kupio ga da ga imam i sada kontam kako bih ga zapravo prodao ili na njega probao jiggati. Barem za prvu ruku. Stap nabavio iz Srbije. Odlican, lagan ... ma bonbona za 500kn koliko sam ga platio.
Prvotno ga namjenio za velike stuke ili mozda soma ako se odlucim ici na njega ali sumnjam.
Probao sam pecati sa istim takvim, pa ga onda odmah kupit. Nevjerojatno je kao stap i sa malim varkama osjeti dno ili trkac ribe a opet ima snage za svasta. Vadili su se somovi od 40-60kg bez problema sa njon a mozes ici i na malu ribu jer se fino ponasa i sa njom. Vrlo dobar stap za malo para.
Eto reklamiram ga a nisam sa njim ni ribu upecao ali sam vidio sta moze ... :lol: :lol: :lol:

SPRO Spin blast 3-22 i torba(za 4 štapa?) CORMORAN, kupljeno početkom godine.More vidjeli jedino ako se logiraju na komp kad mene nema :lol:

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 17 Tra 2017 22:02 #68 od dxdandy
:cheer: :woohoo: :cheer: ...tako i moja torba, isto za 4 stapa, 165cm...vec dvije godine jos neotpakirana u ormaru cuci i ceka bolje vremena...koja losa procjena da mi to treba...kreten od ja

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 17 Tra 2017 22:02 #69 od bzing

dxdandy napisao: @bzing - Sad se ne mogu pokrenut jer mi svega fali :lol: Šta više kupujem to mi više toga treba

Sto vise kupujem to manje ribe upecam...pa fuck i sve...prije stara germina i damo rola i ubijanje ribe a sada ti treba fakulteta barem tri za posten ulov... :lol: :lol: :lol:

Koliko god tisuća kuna upucam, lovim uvik isto: cipol malo preko kile, orada do 35 deka, glavoć veličine - tri u tabakeru :P

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 17 Tra 2017 22:06 #70 od bzing

dxdandy napisao: :cheer: :woohoo: :cheer: ...tako i moja torba, isto za 4 stapa, 165cm...vec dvije godine jos neotpakirana u ormaru cuci i ceka bolje vremena...koja losa procjena da mi to treba...kreten od ja

Moja kraća 10cm.

Zato ja imam super škatulu za varalice (plastika uv stabilizirana :P ) i u noj 10 skosavica i nekakvih silikonaca.
A bio dva puta probat lignje al me kiša oba puta poćerala doma :lol:

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 17 Tra 2017 22:08 #71 od dxdandy
@bzing :cheer: :cheer: :cheer:

i ajd nazad u futrolu... :whistle: :whistle: :whistle:

Privitak datoteke:
Hvala: bzing

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 17 Tra 2017 22:13 #72 od bzing

dxdandy napisao: @bzing :cheer: :cheer: :cheer:

i ajd nazad u futrolu... :whistle: :whistle: :whistle:

Nek se ima :lol:
Ja sam sebi obeća da se neću zatrepavat bespotrebnim predmetima u životu.Sad imam jednu ladicu punu plovaka :lol:
Zapravo, nemam pojma kako žive ljudi koji nemaju zbirku plovaka doma :P

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 17 Tra 2017 22:17 - 17 Tra 2017 22:18 #73 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Komplet za spinning

dxdandy napisao: Sa tom sakurom ces sigurno izvaditi palamidu bez problema da ju dobijes na neku varku ili lagani jigg. Ima strasno jaku kicmu i nemas brige ma kako se savila ali mislim da ipak nije za shore jigging. I sam si geldam bas trenutno nesto za neki LSJ i meni je u kombinaciji ili xzoga mastery ma-s100h2 ili black hole s-962 monster k guides. Od ova dva xzoga je jaca i ona je deklarirana kao akcije 150g a black hole je kraci par centimetara i akcije 30-90g. Ja cak trenutno razmisljam vise i black hole jer mislim da mi je dovoljno jak za jiggove koje ja planiram bacati. A to je do cca 50g ili mozda max. do 60g. Tamo gdje ce meni sluziti nisu neke velike dubine ili jaki kurenti pa da mi jos plus tezina jigga i ovo pravi dodatni otpor pa da stap ne moze podnijeti. Vise bi to bio spin sa dosta popanja i propadanje jigga vec klasican jigg. A osim toga kako je black hole slabiji iskoristio bih ga za spin po Dunavu i tu mi ta njegova akcija 30-90g vise odgovara za sve sto meni treba.
Nisam jos na cisto, da se razumijemo i da se ima suske oba bih uzeo a ovako ce da bidne samo jedan :( .
Kolega zoki1 se bas nedavno ponovio u xzoga mastery ma-s100h2 i sve cekam da se pohvali nekom ribom i da ga cujem kako je zadovoljan nakon akcije sa stapom. Mozda me njegovi utisci nagovore da se predomislim.

Dobio Mastery i rolu i novu špagu,probao bacat neki dan jigg 80g,i letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,u pm,120m iz zgloba,pa kaj da tek zamahnem ,nebi mi bilo dosta špage na roli :lol: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: 17 Tra 2017 22:18 od zoki1.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 17 Tra 2017 22:42 #74 od dxdandy
ZOOOKIIII, daj nemoj pricati da toliko leti... :ohmy: :ohmy: :ohmy: ... koju si stavio spagu tj. 0,xx ? Bacas tih 80g ono bez totalnog straha za stapom ? Mislis li da bi mogao onako bas kao sivonja zabaciti sa tom gramazom a da mu ne bude nista ? Naravno da neces ono trgnuti, tako bi puko i sa puno manje nego ono pravi izbacaj ali ko sivonja....joj sada mi krsis zartane planove ali daj da cujem...Kakav je jigg...onaj tanki i dugacki ili neki za plosnati siroki kao za LSJ ?

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 17 Tra 2017 23:57 #75 od zoki1
Leti,leti,baš mi je frend na jezeru lovio šarane i imao je marker na 100m,ja sam ga prebacio i to dosta,kad sam namotao ispalo je nekih 122m.Iskreno,mislim da bi mu jigg 70g pasao taman,ali da mu ni jigg od 30g nebi bio prelagan.Špaga je J-Braid 0,22,rola Biomaster 5000 sw xg.
Ovaj jigg sam koristio

Ovaj jigg sam bacao bez udica tako da kad mu se stavi assist udica možda mu i skrati malo izbačaj

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 18 Tra 2017 08:19 #76 od dxdandy
Huh...onda sam se ja mozda jako preracunao oko ovog black hola. A ja kontao sa njim bacati max. tezine oko 60g. To bi mu onda bilo ipak previse. Ako tvoj ide upola onda nije ni ovaj bolji od svoje deklaracije pa za pola. Znaci max. max. 50g. Tek sada si me dao u gadno razmisljanje. Fuck...ne treba mi mastery za Dunav, prejak mi je a opet za more mi izgleda puno vise pase...Fuck...

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 18 Tra 2017 16:59 #77 od zoki1
A gle,nije da on nemože bacit i teže varalice,alli kod jigganja moraš na težinu varalice dodat i otpor vode koji mora šap savladati.Obično vele da pola deklarirane gramaže najbolje pašu štapu,a i zakaj nebi ma dunavu somove lovil sa Masteryem,ak mogu drugi,možeš i ti ;) :) :) :)

Hvala: Ahab

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 18 Tra 2017 17:07 #78 od zoki1
Jedan video od "profesora" Markosa Vidalisa

:)
Hvala: Ahab

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 18 Tra 2017 20:52 #79 od dxdandy
Zoki, ma sve mi jasno sto gore pises a na prvu xzogu otpisah bas zato sto na soma nikada ne idem. Imam ga gdje pecati ali nekako me on trenutno ili jos ne zanima. A sto se tice otpora vode, tamo gdje sam na moru planirao pecati sa takvim stapom je najveca dubina cca 20m najvise i kurent je stalan ali vrlo slab pa sam si zato gledao black hole ali sada mi sve zbrckano zbog tebe... :lol: :lol: :lol: ... Jos mi se ne zuri sa tim stapom pa imam jos vremena za skontati koji. Ma znam da cu sigurno pogrijesiti... :lol: .
A ove paniceve uratke sam pogledao brat bratu 100 puta i opet im se vracam. A muke ti jezove sto izabrati. Lako je biti pametan kad se ima viska suske...

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 18 Tra 2017 21:30 #80 od zoki1
Ruku na srce,i ja sam Masterya kupio na blef,riskirao sam i još neznam točno dali sam se zaribal,ali ako imaš prilike pogledaj štapove prije kupnje.

Molimo prijavite se