"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Brancin na spinning

Više...
DaliborDu's Avatar 28 Srp 2015 16:57 - 11 Velj 2019 09:39 #161 od DaliborDu
Replied by DaliborDu on topic Brancin na spinning
.
Zadnja izmjena: 11 Velj 2019 09:39 od DaliborDu.

Molimo prijavite se

Više...
Posejdon79's Avatar 29 Srp 2015 08:52 #162 od Posejdon79
Replied by Posejdon79 on topic Brancin na spinning
Nasamarit ću ga kad tad :) Trenutno sam više okupiran fureštima, kupanjem i laganom panulom od plaže do plaže ali kako vrućine jenjavaju tako se i ja budim. Sedmi misec mi je konstantno odmor od ribolova ali vrag ne da mira pa je panula vazda u moru. Uskoro krećem s ozbiljnim spinningom, nešto se opreme nabavilo, a nadam se i slobodnog vremena.

Pitanje. Kolovoz aktivira brancine i polako prema jeseni ide sve bolje i bolje?

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 29 Srp 2015 10:23 - 29 Srp 2015 10:23 #163 od DaliborDu
posto sutra dolazi novi stap iz japana morat cemo ga malo poc i upisati. stay tuned :-P
Zadnja izmjena: 29 Srp 2015 10:23 od DaliborDu.

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 30 Srp 2015 10:38 #164 od Jadran
Replied by Jadran on topic Brancin na spinning

DaliborDu napisao: posto sutra dolazi novi stap iz japana morat cemo ga malo poc i upisati. stay tuned :-P

Koji štap Dalibore? :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
SanTiago's Avatar 30 Srp 2015 11:02 - 30 Srp 2015 12:21 #165 od SanTiago
Replied by SanTiago on topic Brancin na spinning

Posejdon79 napisao: Nasamarit ću ga kad tad :) Trenutno sam više okupiran fureštima, kupanjem i laganom panulom od plaže do plaže ali kako vrućine jenjavaju tako se i ja budim. Sedmi misec mi je konstantno odmor od ribolova ali vrag ne da mira pa je panula vazda u moru. Uskoro krećem s ozbiljnim spinningom, nešto se opreme nabavilo, a nadam se i slobodnog vremena.

Pitanje. Kolovoz aktivira brancine i polako prema jeseni ide sve bolje i bolje?

ja mislim da je tako nekako, tamo od 9 mjeseca
Zadnja izmjena: 30 Srp 2015 12:21 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 30 Srp 2015 11:08 - 30 Srp 2015 12:21 #166 od DaliborDu
G Craft MID WATER Wading ENTO Special MWS-972-TR

www.cloudninetackle.jp/product/3421
Zadnja izmjena: 30 Srp 2015 12:21 od zeusfaber.
Hvala: zeusfaber, pepsi

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 30 Srp 2015 12:25 #167 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Brancin na spinning
Izgleda... opako i moćno :cheer: Ne sumnjam da ćeš ga staviti u puni pogon. Jer spinner poput tebe to zaslužuje :lol:

Ajde baš se veselim prvim dojmovima.
Hvala: DaliborDu

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 30 Srp 2015 12:38 #168 od dundo
Replied by dundo on topic Brancin na spinning
Ovo mora da je nešto baš extra, više od 3000 kn?

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 30 Srp 2015 18:06 #169 od DaliborDu
vise od 3000 ..

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 30 Srp 2015 19:12 #170 od pepsi
Replied by pepsi on topic Brancin na spinning
Koji je to dobar osjećaj kad ti stigne jedan takav predmet želja jer na kraju svi smo mi u duši djeca samo su nam igračke malo skuplje :cheer: ,Dalibore štap je stvarno show.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: DaliborDu, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 30 Srp 2015 20:27 #171 od DaliborDu
citiram kolegu. Ozbiljni dalekometni raketni bacač...9,72" , torzite KR,G Craft halter...
Težinu bolje da ne spominjem . 140gr..idemo ga probati upisati..
Hvala: SanTiago, pepsi

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 01 Kol 2015 16:42 - 04 Kol 2015 09:02 #172 od Geno
Replied by Geno on topic Brancin na spinning

DaliborDu napisao: citiram kolegu. Ozbiljni dalekometni raketni bacač...9,72" , torzite KR,G Craft halter...

Ne vidim akciju toljage. Je li bolje da je za smudute sporiji, brži ili extra brzi štap?

Ki more more da premori? Niki.
Zadnja izmjena: 04 Kol 2015 09:02 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 04 Kol 2015 09:03 #173 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Brancin na spinning

Geno napisao:

DaliborDu napisao: citiram kolegu. Ozbiljni dalekometni raketni bacač...9,72" , torzite KR,G Craft halter...

Ne vidim akciju toljage. Je li bolje da je za smudute sporiji, brži ili extra brzi štap?

Pridružujem se pitanju :) Ja mislim sporiji...

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 04 Kol 2015 10:07 - 11 Velj 2019 09:40 #174 od DaliborDu
.
Zadnja izmjena: 11 Velj 2019 09:40 od DaliborDu.

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 04 Kol 2015 11:03 #175 od dalmatino
Replied by dalmatino on topic Brancin na spinning
Lajk za štap. Sviđa mi se. Iza mimohoda idem na more i ostajem do jutra. Spinat ću brancina, naravno nisam sposoban ciljano spinati brancina ali ću ga potražiti na nekim lokacijama koje smatram i za koje sam čuo da ga zadržavaju. Da li su to te popularne "mikrolokacije"? Vidit ćemo :cheer:

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 04 Kol 2015 11:12 #176 od Geno

DaliborDu napisao: ovisi sto bacas, za povrsinske varalice i voblere bolji je brzi stap (logicno jer svojom akcijom brze prenosis pokret na varalicu), za silikon bolje je meksi ili malo sporiji stap, ovaj stap je nesto izmedju. moze da sluzi i za jedno i za drugo

evo jedan seabass stap za svaciji džep global.rakuten.com/en/store/axiasports/item/jan4560395510226/

Otprilike tako sam i mislio.Teško je bilo što na ovom svijetu naći da bude univerzalno.Ja sam gledao M.C. Turel 8,6 - 7-28 , piše da je fast.Sad si sve mislim kako bi bacao i osjećao silikonce od 5-10 grama ?Cijena mu je tu negdje kao ovaj što si naveo.

www.maguro-pro-shop.com/stapovi/spinning?product_id=1542

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 04 Kol 2015 11:17 #177 od dalmatino
Replied by dalmatino on topic Brancin na spinning

Geno napisao:

DaliborDu napisao: ovisi sto bacas, za povrsinske varalice i voblere bolji je brzi stap (logicno jer svojom akcijom brze prenosis pokret na varalicu), za silikon bolje je meksi ili malo sporiji stap, ovaj stap je nesto izmedju. moze da sluzi i za jedno i za drugo

evo jedan seabass stap za svaciji džep global.rakuten.com/en/store/axiasports/item/jan4560395510226/

Otprilike tako sam i mislio.Teško je bilo što na ovom svijetu naći da bude univerzalno.Ja sam gledao M.C. Turel 8,6 - 7-28 , piše da je fast.Sad si sve mislim kako bi bacao i osjećao silikonce od 5-10 grama ?Cijena mu je tu negdje kao ovaj što si naveo.

Bacao bi ih i osjećao izvanredno! Kad ih ja na Sakuri i Octani 10-40g solidno bacim i osjećam skoro svaki trzaj s 5g jig glavom na dnu zamisli što radi ovaj štap, a što tek radi Daliborov? Ne bi se dvoumio ni sekunde, cijena je odlična, Majorcraft je vrh, a sve su ostalo nijanse :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 04 Kol 2015 11:25 #178 od DaliborDu
odlican

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 04 Kol 2015 13:16 - 04 Kol 2015 13:18 #179 od Geno

dalmatino napisao:

Geno napisao:

Bacao bi ih i osjećao izvanredno! Kad ih ja na Sakuri i Octani 10-40g solidno bacim i osjećam skoro svaki trzaj s 5g jig glavom na dnu zamisli što radi ovaj štap, a što tek radi Daliborov? Ne bi se dvoumio ni sekunde, cijena je odlična, Majorcraft je vrh, a sve su ostalo nijanse :cheer:

Jedino što bi možda od 9 stopa dalje bacao,eto i to razmišljam.

Zadnja izmjena: 04 Kol 2015 13:18 od Geno.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 04 Kol 2015 18:01 - 11 Velj 2019 09:40 #180 od DaliborDu
.
Zadnja izmjena: 11 Velj 2019 09:40 od DaliborDu.

Molimo prijavite se