"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Brancin na spinning

Više...
Godra's Avatar 16 Svi 2016 19:40 #421 od Godra
Replied by Godra on topic Brancin na spinning
Ni ja.
Nisam imao ni priliku da ga vratim :cheer:

džaba pametniji popušta kad budala zateže

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 16 Svi 2016 19:51 #422 od DaliborDu
Replied by DaliborDu on topic Brancin na spinning
odes u konzuma i vidis one njihove uzgojene, to im je mjera , mada i tolika mjera za moj pojam je ispod mjere al to je to otprilike

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 16 Svi 2016 19:57 #423 od Everyday normal guy
Kad ga ulovis zamislis ga na tanjuru sa prilozima. Ako ga se mozes dobro najesti uzmes ga a ako ne ne uzmes ga i to je to :)

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 16 Svi 2016 20:59 #424 od dundo
Replied by dundo on topic Brancin na spinning
Ako bi se pridržavali zakonske regulative od 23 cm, malo bi se toga vratilo. To ti je smudut od 30-35 deka. Ja puštam sve ispod 60-70 deka, ali ne osuđujem one što ga mjere metrom, pa ako milimetar prelazi 23 cm, ide na gradele. Svak prema svojoj savjesti.

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 16 Svi 2016 21:22 - 16 Svi 2016 21:24 #425 od oki270
Replied by oki270 on topic Brancin na spinning

B_ napisao: Jedno pitanje za sve, do koje velicine vracate brancine nazad u more? Zakonska regulativa kaze 23 cm je granica. Ja sam onoga jucer vratio od cca 35 dkg a sigurno je imao najmanje 27 cm a smatram da ga je ipak trebalo vratiti...

Sve manje od pola kile vracam. Bio brancin, orada ili sto trece. Da mi se love kederi, lovio bih pirke... A i to je jedan od razloga sto sam trokuke zamijenio jednokukama - manje ozlijede ribu, a i mora biti veca riba da se posteno zakaci i posteno uhvati varku. (naravno, u teoriji - prva riba koju sam uhvatio na jednokuku je bio zubatac od 15 dkg :().
Zadnja izmjena: 16 Svi 2016 21:24 od oki270.
Hvala: zeusfaber

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 16 Svi 2016 22:39 #426 od Ahab
Replied by Ahab on topic Brancin na spinning

dundo napisao: Ako bi se pridržavali zakonske regulative od 23 cm, malo bi se toga vratilo. To ti je smudut od 30-35 deka. Ja puštam sve ispod 60-70 deka, ali ne osuđujem one što ga mjere metrom, pa ako milimetar prelazi 23 cm, ide na gradele. Svak prema svojoj savjesti.

Ja ću prvoga kojeg ulovim pojist makar bilo 10dag u njemu. Ne dam ga ni dici!

Viruj mi da ti koji nose metar sa sobom, ili puste bilo šta, imaju savjest. Za razliku od 90% drugih.
Ja puštam komarče ispod po kila, fratre ispod 30 deka, manje ušate, šarge.... od oka, ne mirim. Prošle sezone sam pustija dvi trećine ulova.
Kolega s posla pušta komarče ispod kila.

smoto

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 18 Svi 2016 13:58 #427 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Brancin na spinning
Svaka čast ekipa :like: drago mi je da savjest radi :)

Nego, kakvo je sad vrijeme za brancine? :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 18 Svi 2016 22:17 #428 od Everyday normal guy
Ja sutra popodne letim za Čilipe i odsjedam par dana u Cavtatu pa cu ti reci kakvo je vrijeme za branka ;)
Hvala: maxbeb

Molimo prijavite se

Više...
fisherman's Avatar 18 Svi 2016 22:36 #429 od fisherman
Replied by fisherman on topic Brancin na spinning
Ko želi probat uvatit brancina ovaj vikend puni misec pa ostanite 3-4 ure pretpostavljam da će bit ulova ;-)

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 19 Svi 2016 15:09 #430 od B_
Replied by B_ on topic Brancin na spinning
Ja sam ga (Branka) tražio jutros, ali sam umjesto njega našao jato ukjata. 6 komada ukupno 0,6 kg (još 2 spale, jedna ostala u procjepu u stijeni :( ), bit će za fini ručak... Išao sam max rapom na brancina, ali je valjda varalica prošla kroz jato ukjata i valjda slučajno zakačila jednu po leđima. Pokušavao sam još par puta s max rapom, naravno ništa. Iza se prebacio na herakles sliding jigg od 21 g i skoro svaki drugi zabačaj je bilo vađenje. Valjda kad su shvatile da im se jato pomalo smanjiva samo su otišle u nepovrat :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 21 Svi 2016 12:42 #431 od dalmatino
Replied by dalmatino on topic Brancin na spinning

B_ napisao: Ja sam ga (Branka) tražio jutros, ali sam umjesto njega našao jato ukjata. 6 komada ukupno 0,6 kg (još 2 spale, jedna ostala u procjepu u stijeni :( ), bit će za fini ručak... Išao sam max rapom na brancina, ali je valjda varalica prošla kroz jato ukjata i valjda slučajno zakačila jednu po leđima. Pokušavao sam još par puta s max rapom, naravno ništa. Iza se prebacio na herakles sliding jigg od 21 g i skoro svaki drugi zabačaj je bilo vađenje. Valjda kad su shvatile da im se jato pomalo smanjiva samo su otišle u nepovrat :cheer:

Ma vraga slučajno. Napala je proždrljivica. Lovio sam ih i na veće varalice. To je predator koji napada bez puno pameti, jedini preduvjet je da te ne vidi, a pjena je idealno vrijeme. Zamisli kad se ušata od 10-12cm baci na Duo Tide Minnow Slim od 20cm? Svaka čast za ulov i super što si skužija situaciju i prebacio se na jig.
Hvala: Vinsent_P

Molimo prijavite se

• Miro
  • Miro's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Miro's Avatar 23 Svi 2016 21:54 #432 od Miro
Replied by Miro on topic Brancin na spinning
Hvala: Vire, porfo, Slaven, maxbeb, Boki

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 28 Svi 2016 23:59 #433 od Everyday normal guy

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 31 Svi 2016 21:19 #434 od dundo
Replied by dundo on topic Brancin na spinning
Lijepi kilaš, bravo normalni!

Molimo prijavite se

Više...
Everyday normal guy's Avatar 01 Lip 2016 08:06 #435 od Everyday normal guy
Mislim da nema niti kilu al nema veze. Svaki me veseli :)

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 13 Lip 2016 10:27 - 13 Lip 2016 10:28 #436 od oki270
Evo i moj prvi ove godine. Ideja je bila pokusati uloviti Licu po jakom jugu - varka je Panic Prey 135 jer je jedina koju imam a da ima kuglice i jos k tome dovoljno teska da po jucerasnjem vjetru i valovima ima sanse. Stap Okuma Salina Seaspin 15-45 i rola RedArc 10300. Lokacija: Zadar.

Nisam ga vagao u zivom stanju ali ocisceni ima 1,10 kg - taman za rostilj danas :).

Zadnja izmjena: 13 Lip 2016 10:28 od oki270.

Molimo prijavite se

Više...
porfo's Avatar 13 Lip 2016 15:45 #437 od porfo
Replied by porfo on topic Brancin na spinning

oki270 napisao: Evo i moj prvi ove godine. Ideja je bila pokusati uloviti Licu po jakom jugu - varka je Panic Prey 135 jer je jedina koju imam a da ima kuglice i jos k tome dovoljno teska da po jucerasnjem vjetru i valovima ima sanse. Stap Okuma Salina Seaspin 15-45 i rola RedArc 10300. Lokacija: Zadar.

Nisam ga vagao u zivom stanju ali ocisceni ima 1,10 kg - taman za rostilj danas :).

bravo!
moze li se znati di si bio ja sam ih trazio jucer po karmi pa ništa
Hvala: Luben18, Boki

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 21 Lip 2016 10:33 #438 od oki270
Ha sto reci...another one bites the dust : :evil:

Lokacija: Zadar. Crazy Fish Perfect Jig stap 3-15gr, Spro RedArc 10300 rola, varka se vidi u ustima... Ukratko, malac od 1,30 kg.

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 21 Lip 2016 13:55 #439 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Brancin na spinning

oki270 napisao: Ha sto reci...another one bites the dust : :evil:

Lokacija: Zadar. Crazy Fish Perfect Jig stap 3-15gr, Spro RedArc 10300 rola, varka se vidi u ustima... Ukratko, malac od 1,30 kg.

Koja je to varka ?Ipak su sitna slova.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 21 Lip 2016 15:45 #440 od oki270
Savagear Top Prey 100
Hvala: Boki

Molimo prijavite se