"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Brancin na spinning

Više...
DaliborDu's Avatar 12 Lis 2016 21:27 - 12 Lis 2016 21:28 #501 od DaliborDu
Replied by DaliborDu on topic Brancin na spinning

Zadnja tri dana se malo lovilo..
Od kilo do 3.4kg..
Zadnja izmjena: 12 Lis 2016 21:28 od DaliborDu.
Hvala: dzingo, SanTiago, pepsi, Fanatik, porfo, Sumrak, maxbeb, Baćo68, Boki, Ando ...i još 4 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
porfo's Avatar 12 Lis 2016 22:49 #502 od porfo
Replied by porfo on topic Brancin na spinning
Svaka čast dečki koliko vidim po slikama sad se lovi više ujutro? vrh plime je oko 7 pa zato ili?

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 13 Lis 2016 09:14 #503 od DaliborDu

porfo napisao: Svaka čast dečki koliko vidim po slikama sad se lovi više ujutro? vrh plime je oko 7 pa zato ili?

Po meni a nemora da sam u pravu bitnije je kad voda krene da se dize nego sam vrh.
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 13 Lis 2016 09:35 - 13 Lis 2016 09:37 #504 od oki270
Replied by oki270 on topic Brancin na spinning

Fanatik napisao: Bravo Oki ! Lijep je komad, naravno svi zdimo za kapitalcima al ovako do nekih 60dkg do kilo, meni najdrazi komadi :) Naj prakticniji svakako :)

Ha najprakticniji je jer lijepo stane u pomocni alat za gradele :-). Ma pustim nekad i veceg, a nekad i uzmem i kojeg od 70dkg - iako rijetko. Ovisi kakav mi je dan :).

DaliborDu napisao:

porfo napisao: Svaka čast dečki koliko vidim po slikama sad se lovi više ujutro? vrh plime je oko 7 pa zato ili?

Po meni a nemora da sam u pravu bitnije je kad voda krene da se dize nego sam vrh.

Apsolutno se slazem. Na samom vrhu plime - more stoji. Ribe vecinom love u kurentu - znaci prije i poslije vrha plime.

A sto se tice pitanja za ujutro - uvijek lovim brancine samo u jutro tako da nemam tu dovoljno uzoraka za usporedbu. Naravno sad je puno lakse nego nego ljeti kad vec prije 6 u jutro imas kupace koji bas ulaze u more na mjestu gdje lovis :). Opcenito, smirila se situacija - sad definitivno igraju plaze s ponekim kamenom oko kojeg se lomi morska struja ili manje uvalice barem dok se znacajno ne ohladi more a onda krece grupiranje i cirkus pred mrijest...
Zadnja izmjena: 13 Lis 2016 09:37 od oki270.

Molimo prijavite se

Više...
SanTiago's Avatar 01 Stu 2016 22:25 #505 od SanTiago
Replied by SanTiago on topic Brancin na spinning
Kad je riječ o lovu brancina u jutarnjim satima, koji dio jutra vam se pokazao najaktivnijim s obzirom na svitanje? Prije prve zrake ili poslije? Ima li to uopce neke veze ili su bitniji drugi faktori poput plime, tlaka, vjetra itd..?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
DaliborDu's Avatar 02 Stu 2016 11:00 #506 od DaliborDu
kad bi covjek sad razmisljao 5 razlicitih uvjeta da se poklopi i ulovi ribu onda nikada nebi ulovio nista, svaka riba se moze uloviti van svih pravila tako da pravila ne postoje, postoje neki faktori gdje imas vise sanse i to je sve a najvise sanse imas ako odes pa lovis

Molimo prijavite se

Više...
SanTiago's Avatar 02 Stu 2016 18:12 #507 od SanTiago
Replied by SanTiago on topic Brancin na spinning
Ma ja sam igrac na sigurno dosad bio, poslije kise oko ušča kad navali rijeka ali volio bi dobiti brancina i u malo drukčijim, recimo težim uvjetima. Pokusao sam vec dosta puta ali bez nekog uspjeha pa nemogu da mi ne navrnu svakakva ludasta pitanja u glavu 😁

Sent from my iPhone using Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
crni010's Avatar 06 Stu 2016 20:39 #508 od crni010
Replied by crni010 on topic Brancin na spinning

Ja se tek pripremam za Brancine ;)

Molimo prijavite se

Više...
crni010's Avatar 06 Stu 2016 20:46 #509 od crni010

evo jos nesto iz radionice

Molimo prijavite se

Više...
Dado_pu's Avatar 06 Stu 2016 22:24 #510 od Dado_pu
Replied by Dado_pu on topic Brancin na spinning
To je drvena varalica u obliku iglice? Kako njom baratas?

Molimo prijavite se

Više...
crni010's Avatar 07 Stu 2016 19:41 #511 od crni010
Je drvena a vidjet ću mislim isto kao i sve površince.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 08 Stu 2016 18:00 #512 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Brancin na spinning
Crni, ove varalice zaslužuju posebnu temu :cheer: Nevjerojatno. Bavite se ovim? :like:

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 23 Sij 2017 21:31 #513 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Brancin na spinning
Malo da osvježim temu i prisjetim se Vulgarisa i ovog ljepotana od 4.5kg :cheer:

Hvala: dzingo, Fanatik, porfo, Igor

Molimo prijavite se

Više...
megabite's Avatar 20 Velj 2017 07:02 #514 od megabite
Replied by megabite on topic Brancin na spinning
Pozdrav, pitanje u vezi izbora voblera za brancina. Na mistima di znan da ih ima ali ne u velikim količinama i jako su oprezni...po pročitanom tribalo bi mu servirati tihi suspend ili plivajući (oba malo zaranjaju). Površinci stvaraju puno buke, prova san walk the dog tehniku, (znan da cu sad tesko nešto uloviti dok ne dođu strijelke), ali panic pray v2 je baš agresivna varalica. Koju preporučate za plitke terene 0,5-2m da se ne triba cimati stapon, već samo lagano namatati, da ima prirodnu akciju. Kolor i model tnx!

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 20 Velj 2017 15:32 #515 od Mladen Miletić
Replied by Mladen Miletić on topic Brancin na spinning
Ako bacaš u lijevu stranu šareni, u desnu jednobojni a u sredinu samo silikon.
Tako je na mojoj lokaciji a na tvojoj skrivenoj neće vjerovatno ništa pomoć da ga dobiješ

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 20 Velj 2017 23:04 #516 od Ahab
Replied by Ahab on topic Brancin na spinning
DUO Tide Minnow Slim 140, boja ADA0213 - Ocean Bait

smoto

Molimo prijavite se

Više...
megabite's Avatar 26 Velj 2017 16:25 #517 od megabite
Replied by megabite on topic Brancin na spinning
Miletiću...jesan nešto propustija? :huh:

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 26 Velj 2017 16:57 - 26 Velj 2017 17:04 #518 od Mladen Miletić
Pa, da.

Rubriku za predstavljanje

Ovako ispade kao gomila tipova što dođu na forum samo da nešto uzmu, a nikad ništa nedaju.

To ne mora znaćiti da si i ti takav ali moje iskustvo po forumima je tako

Da ispod mog imena piše gdje lovim bilo bi puno lakše razumijevanje. Ovako uvijek otvaraj nećiji profil. A kad ga otvoriš u njemu ništa. Sve zatajeno. Ne volim se družiti s ljudima iz podzemlja.

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Zadnja izmjena: 26 Velj 2017 17:04 od Mladen Miletić.
Hvala: AnalPheasant

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 27 Velj 2017 18:44 - 27 Velj 2017 18:46 #519 od Mladen Miletić
Halo, susjed

Da li si nabavio kakav štap za branka. Mogu ti ja posuditi jedan na duže vrijeme, da ne trošiš pare bez veze. Trenutno mi je u Novalji. Za Uskrs idem dole pa ti ga donesem i ostavim kod starog.
Black Hole, seabass final S, do 20 grama. Odličan radni štap.

Mladen
099 3 20 40 20
Zadnja izmjena: 27 Velj 2017 18:46 od Mladen Miletić.
Hvala: JopaZGRI

Molimo prijavite se

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 27 Velj 2017 18:56 #520 od JopaZGRI
Replied by JopaZGRI on topic Brancin na spinning
Baš sam prije dva tjedna kupio u Fishermanu.
Seika fennixx 240 10/28 gr, probao sam ga u Kostreni prošli vikend.. čini mi se ok iako sam tek krenuo u spinning pa neznam baš puno o tome.

Molimo prijavite se