"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

POMOĆ

Više...
VedranRI's Avatar 17 Ožu 2018 19:55 #1 od VedranRI
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Da li uzeti štap 270cm 7-35g fast ili 7- 45g exzra fast. Prvi je težak 180g a drugi 200g... Uglavnom se love brancini ali ima i strijelki i poneka palamida... Šta se samih brancina tiče do 35 g fast akcije je ok ali................
  • Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 17 Ožu 2018 20:32 #2 od Geno
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

VedranRI napisao: Da li uzeti štap 270cm 7-35g fast ili 7- 45g exzra fast. Prvi je težak 180g a drugi 200g... Uglavnom se love brancini ali ima i strijelki i poneka palamida... Šta se samih brancina tiče do 35 g fast akcije je ok ali................

Koji su to ščapi?

Ki more more da premori? Niki.
Više...
VedranRI's Avatar 17 Ožu 2018 20:44 #3 od VedranRI
Favorite Laguna. Imaš ih u trgovini Spinka iz zagreba
  • Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 17 Ožu 2018 21:14 #4 od Geno
Moram reći da nisam za tu marku ni čuo do sada. Ako išta valjaju i jedna i druga gramaža bi trebala izaći na kraj sa svakim brancinom i strijelkom ,ali ne baš onom od 5 i više kg. Ja bi malo dodao pa uzeo neki od M.Crafta ili nešto nalik tome. Jeste da cijena ide dosta gore.Uostalom čovjek se pokrije koliko mu pokrivač dopušta. :)

Više...
VedranRI's Avatar 17 Ožu 2018 21:52 #5 od VedranRI
Do 200eura nije problem za štap. Gledam da mi pokrije raspon varalica od manjih cca5-7grama pa do onih od 20-25g... Kada idem na lubena dosta kilometara napravim( torbica sa varalicama,ruksak sa sakom i vodom,štap),i udri. Imam više štapova ali kada skakućem od pozicije do pozicije mogu nositi samo jedan....
  • Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 17 Ožu 2018 22:11 #6 od Geno

VedranRI napisao: Do 200eura nije problem za štap. Gledam da mi pokrije raspon varalica od manjih cca5-7grama pa do onih od 20-25g... Kada idem na lubena dosta kilometara napravim( torbica sa varalicama,ruksak sa sakom i vodom,štap),i udri. Imam više štapova ali kada skakućem od pozicije do pozicije mogu nositi samo jedan....

Kažu sasvim zgodan MC Turel 7-28 u Spinki oko 830 KN. Jedino nije 270 nego 259. Brze akcije. Fuji naoružanje. Trebalo bi probati,pa odlučiti.

Hvala: VedranRI
  • Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 17 Ožu 2018 23:07 #7 od Baćo68
Ja ti imam Favorite Cobalt 10-35g...odličan štap za tu lovu...a imam i Major Craft Solpara 7-23 g... onaj prvi za malo življu ribu (strijelke), a drugi je namjenjen brancinima i sl, iako i jedan i drugi mogu hvatati i jednu i drugu ribu (super san se izrazil, ali se nadan da shvačaš poantu)

Riba(r) ribi grize rep
Hvala: VedranRI
Više...
VedranRI's Avatar 22 Ožu 2018 19:35 - 22 Ožu 2018 19:54 #8 od VedranRI
Uzeo Favorite Laguna 270,7-35g i stavio rolu Okuma Ceymar CXT 35.
Zadnja izmjena: 22 Ožu 2018 19:54 od VedranRI.