"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Kako lako razumjeti oznake na štapovima

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 01 Ožu 2019 21:38 #1 od Ceco
Evo video koji vrlo jednostavno objašnjava oznake na štapovima kao što su L, M, MH, H, XH i Moderate, Fast, Extra fast
Netko mi je slao bio u P.M upit za zadnji štap što sam postao tu na forumu što mu znači fast akcijani je li to isto MH akciji štapa. MH je oznaka za snagu štapa

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: zeusfaber, Igor

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 02 Ožu 2019 17:12 #2 od zeusfaber
Odlično. Kratko i jasno :like:
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Sub_zero's Avatar 19 Lis 2019 20:44 #3 od Sub_zero
Pozz, mene zanima na stapu kojeg sam uzeo, inace stap je okuma carbonite tele stap 3,5 m i pise mu do 140 grama,pa sad koliko olovo najmanje smijem stavit za taj stap? Sorry ako nije pitanje za ovdje!
Hvala unaprijed na odgovoru 👍🏻

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 20 Lis 2019 09:41 #4 od Ceco
Možeš staviti koliko hoćeš ili trebaš. Tih 150g ti je max za izbačaj štapom do kojeg on zadržava svoje performanse i ne bi trebao primiti oštećenja pravilnim rukovanjem. Naravno manja težina bi trebala biti i kraći izbačaj.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: Sub_zero

Molimo prijavite se

Više...
Sub_zero's Avatar 20 Lis 2019 15:10 #5 od Sub_zero
E hvala ti puno,i ja sam to mislio ali reko bolje da pitam 👍🏻

Molimo prijavite se