"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Best buy štapovi do 1000kn

Više...
zoki1's Avatar 31 Svi 2017 17:14 #21 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Best buy štapovi do 1000kn
topfishing.hr/ribolovna-oprema-prodaja/2...rbolino-avenger-ls,u verziji 2.58M 15/40G ,meni legao fantastično,na popustu 480kn,
Hvala: Jura

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 31 Svi 2017 17:17 #22 od zoki1
Hvala: Jura

Molimo prijavite se

Više...
Jura's Avatar 31 Svi 2017 17:28 #23 od Jura
Replied by Jura on topic Best buy štapovi do 1000kn
Svi prijedlozi su dobrodošli, ovaj garbolino ću definitivno isprobati u živo prije kupnje čega.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 31 Svi 2017 17:33 #24 od zoki1
Meni je stvarno super sjeo,gore mi je Stradic FK 2500 i po potrebi Biomaster SW 5000

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 31 Svi 2017 22:30 #25 od Igor
Replied by Igor on topic Best buy štapovi do 1000kn
Tog sam ja uzeo. Ovaj tjedan mi dolazi Shimano Ultegra C 4000 XG FB za njega. Nisam ga još probao na moru, ali u ruci super leži.

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 31 Svi 2017 22:32 #26 od Igor

Igor napisao: Tog sam ja uzeo. Ovaj tjedan mi dolazi Shimano Ultegra C 4000 XG FB za njega. Nisam ga još probao na moru, ali u ruci super leži.

Na Ryokana sam mislio. 2.70, 15-60g

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 02 Lip 2017 12:17 #27 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Best buy štapovi do 1000kn
Ljudi ajd pomagajte. Uzeo bih si jedan jaci stap za spin. Imam neku dvojbu i djelomicno spada u ovu kategoriju do 1000kn a jednim djelom u malo visu kategoriju. Namjena je moski spin sa varkama tipa Duo TMS 175 i slicno. Naravno i manjih a mozda i tezima. Imam nesto varki od 40g i par jiggova za spinanje od 40g. Gledao sam si uzeti Shimano Blue Romance 9.0 Power Game 274cm 20-60g sto ga kolega tu sa foruma ima i on je u kategoriji do 1000kn i uz njega sam si gledao Daiwa R`Nessa Spin 2,70 40-90g. Za ovaj daiwin stap po specama ispada da je radjen od puno boljeg materijala, i da jako dobro cita dno sto bi mi recimo dobro bilo kod lova smudja na dunavu ali nije mi od presudne vaznosti. Ovaj daiwin je i skuplji nekih 300-400kn. Osim tog stapa sto planiram kupiti sada koristim jedan Sakurin Golden Bay 2,70 akcije 15-60g pa mi mozada onda ovaj shimano bas i nema smisla uzimati ali htio bih cuti i vase misljenje. Ciljana riba ako bih imao srece na moru bi bila tipa luc, palamida ili lica...strijelke su svakako na menu ali za njih je Sakura tu. znaci uzeo bih si jos jedan stap malo jaci pa da pokrijem teren sa vecim i tezim varkama. Nekako vise naginjem ovom daiwinom jer je jaci od sakure a BlueRomance je samo malo jaci pa je upitan dali mi to onda treba ili se gadno varam ?

Sta kazete ?

Thx !

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 02 Lip 2017 13:13 - 02 Lip 2017 13:14 #28 od B_
Replied by B_ on topic Best buy štapovi do 1000kn
Kao prvo, ne razumijem se previše u štapove, ali zar nisi pisao da je tvoj Golden bay od Sakure vrhunski štap? Za tu ribu koju si naveo ne vjerujem da ti treba išta bolje ili jače od njega... Znam da je na popularnoj "Stijeni" jedan lik izvadio najvećeg luca od skoro 10kg baš s Golden bayom i to slabijom verzijom od 10-40 grama čini mi se... A s Romancom je prekjučer jedan drugi lik, također na "Stijeni" izvukao gofa od 13,5 kg. Ali moje mišljenje je da ne postoji neka potreba da kupuješ Romanu ako već imaš Golden baya...
Zadnja izmjena: 02 Lip 2017 13:14 od B_.

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 02 Lip 2017 13:29 - 02 Lip 2017 13:55 #29 od dxdandy
Ma golden je odlican, nema se tu sta vise reci. Ali recimo da sam htio jos jedan stap i jace akcije pa pitam za svaki slucaj. Za more je ok Sakura ali recimo ova njena pocetna akcija je malo problem. Dunav i Sava nisu bas za takve stapove i odredjene varalice jer je tu ona preslaba zbog toka vode pa je varke tEsko voditi...posebno ove koje idu malo dublje...stap se savije kao da vucem ribu. I vucem ali varalicu. Dobra je Sakura tamo za povrsince ali za ostalo jok. Eventualno za male shadove i lakse glave.
Zato sam i pitao...nadajuci se da je nekto mozda oprobao ili jos bolje ima ovaj r`nessa 40-90g...za BlueRomance znam da ga na moru ekipa koristi i da je vise nego zadovoljna samo je pitanje koliko je on jaci od sakure i dali bih dobio samo nijansu jaci stap ili bi to ipak bila osjetna razlika. Ma nisam ni ja vise u nista siguran. Sve vise sam ka odluci da uzmem daiwu pa sta bude...slusam i dalje kometare...
Zadnja izmjena: 02 Lip 2017 13:55 od dxdandy.

Molimo prijavite se

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Stress is caused by not fishing enough.
Više...
AnalPheasant's Avatar 02 Lip 2017 19:37 #30 od AnalPheasant
Romansa 20-60g je odlicna i usudio bi se sa njom cak na tune do 25kg. Koliko ja znam ona nije napravljena za ribolov na jakim rijekama. Neznam puno o slatkovodom ribolovu ali Blue Romance je štap za morski ribolov a ne za slatkovodni.
Eh sad za palamide i luceve uzeo bi ju odmah. Duzina 274cm je taman za daleko zabacivanje. Ima cvrstu kicmu i generalno sam jako jako zadovoljan sa stapom. Bacam sa njom Maria Loaded 55g Stickbait i iglice od 30g i odlicno se ponasa sa obije varke. Cak joj i Tide Minnow 175 nije mrsko odraditi kako treba ;)

Za sada nije pala kapitalna riba na nju ali ove strijelke do sada od 1.5kg do malo preko 2kg odradila je bez po muke. Isle su vanka u 15/20sekundi mislim da to dovoljno govori o stapu koliko je snazan.

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 02 Lip 2017 20:53 #31 od dxdandy
E toooo, hvala ti sto si podjelio sa nama svoje misljenje o stapu. Sada vec imam neki dojam o stapu kakav je i kakve su mu mogucnosti. Na zalost ja se jos nisam pravo proslavio sa GoldenBayom. Do sada mi je najveca riba na njega bila plavica od cca 500g i jedna branicn istih gabarita tako da nije to nesto. Ceka se neka strelka od barem 2kg da vidim kako mi pase. Tesko je koristiti isti stap ili naci kompromis a da dobro radi i na tekucoj vodi i na moru. Drugacije je to potupuno. Zato skupljam info pa da prgrijesim sto manje. Za sada sam jos pri r'nessa stapu ali sve vise sam neodlucan i sve vise u nedoumici sta napraviti. Uglavnom do 13.06 do 12h sta god da bude, mora biti kod mene jer onda putujem krecem more. Znaci imam jos svega vikend plus pon-uto da se odlucim jer treba ili naruciti izvana ili odavdje.

Molimo prijavite se

• Seon
  • Seon's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Seon's Avatar 17 Pro 2017 14:33 #32 od Seon
Replied by Seon on topic Best buy štapovi do 1000kn
Treba mi štap oko 4m, pecam sa obale i koristim olovo od 40 do 60g. Koji štap predlažete a kupujem ga u americi. Hvala svima na pomoći.

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 17 Pro 2017 16:47 #33 od Igor
Seone, ajde se prvo predstavi u temi predstavi se.
Hvala: Baćo68, mirakulin

Molimo prijavite se

• Seon
  • Seon's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Seon's Avatar 18 Pro 2017 11:01 - 19 Pro 2017 07:17 #34 od Seon
Replied by Seon on topic Best buy štapovi do 1000kn
Šta mislite o ovom štapu, na stranici u austriji je na akciji?

Daiwa Black Widow Carp Tele 13ft 3,5lb
Zadnja izmjena: 19 Pro 2017 07:17 od Seon.

Molimo prijavite se