"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

spiderwire stealth smooth 8 blue camo

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 25 Lip 2019 08:00 #1 od Ceco
Pozdrav ekipa
Je li tko ima iskustva sa ovom upredenicom ?
Imam namjeru uzeti Slammer III u Njemačkoj pa bi da mi odmah namotaju upredenicu na max a nemaju Daiwa Evo 8 ili J Braid u multicolor.
ovo mi je zapelo za oko pa svaki savjet je super vrijedan :) www.angel-domaene.de/spiderwire-stealth-...-17mm-1m--35644.html

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 25 Lip 2019 08:53 #2 od rogi
Imam navedenu upredenicu u crvenoj boji 0,17mm namotanu na Penn Spinfisher VI 3500, isto sam kupio preko angel-domaene.de

Do sada nikakvih negativnih iskustava :)

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 25 Lip 2019 17:00 - 26 Lip 2019 06:47 #3 od Ceco
Je li diameter točan? Kakva je u usporedbi sa J Braid?
Pročitao sam na par foruma da puca jako ispod deklaracije. Navodno 0.17mm puca oko 5kg a na pakiranju je 17kg
Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 26 Lip 2019 06:47 od Ceco.

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 26 Lip 2019 07:43 #4 od rogi
Promjer u milimetar točan, upredenica je glatka i super se vežu čvorovi s njom. Isto tako puno bolje drži boju od J-Braida (uzeo sam ju prije par mjeseci i izgleda kao nova, dok mi je J-Braid u sličnom periodu iz floroscentno žute postao prljavo-bijele boje).
J-Braid je mooožda mrvicu glađi, ali možda sam si to i umislio :)

Što se tiče pucanja nisam još ulovio s njom ništa ni blizu 5kg pa ti ne mogu reći, ali nekako sumnjam da bi upredenica deklarirana na 17kg pucala na 5kg osim ako nije bila pohabana ili ako se ne radi o nekoj kineskoj kopiji :huh:

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 26 Lip 2019 08:39 - 26 Lip 2019 08:53 #5 od Ceco
Ma da bar puca na 10kg nije problem. Meni je isto J Braid izgubio boju nakon par izleta na multicoloru.
Ako ti se da testirati bio bi jako zahvalan.
Od drugih multicolor imaju još samo WFT s kojim isto nemam iskustva. Daiwa Evo Tournament imaju samo u zelenoj boji :/

Zadnja izmjena: 26 Lip 2019 08:53 od Ceco.

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 26 Lip 2019 09:14 #6 od rogi
Sad sam probao izmjeriti s lip gripperom i na nekih 9,5+ kg puca u mojim nelaboratorijskim uvjetima :lol:

btw, mislim da ovaj video što si stavio nije ista upredenica jer mi se čini da postoji stealth i stealth smooth
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 26 Lip 2019 10:58 #7 od B_
Mislim da je zelena puno bolja opcija od blue cameo. Prijatelj je imao blue cameo i pucala bez razloga, mene zelena nikad nije izdala. I stvarno je cvrsta za popizdit, moju 0.17 treba potezat ko manijak da bi pukla prilikom zapinjanja. A mozda je prijatelj dobio losu robu pa je pucala, ne znam....

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 26 Lip 2019 13:20 #8 od Ceco
Hvala Rogi, znači tvoja je bliža realnom testiranju. Možda onda najbolje kod nas kupiti Daiwa Evo Tournament Multicolor/Shimano Kariki te odnah dati da namotaju.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 05 Ruj 2019 16:58 #9 od Ceco
Kome sad vjerovati
🤔

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 05 Ruj 2019 18:28 #10 od rogi
Mislim da ti se ne radi o istim modelima upredenica - jedna je "Stealth" (škorpion), a druga "Stealth Smooth" (kapitalac)
Inače sad vidim da ovu Stealth Smooth Blue Camo imaju i na Angel Domäne na metre :)

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 06 Ruj 2019 02:33 #11 od Ceco
Hvala za info. Sunce im njihovo što nisu dali malo više truda oko imena bar nešto V2 ili slično

Molimo prijavite se