"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Kupnja Pe3-Pe4 500m

Više...
Lukas_M02's Avatar 21 Stu 2019 12:20 - 21 Stu 2019 12:31 #1 od Lukas_M02
Zna li netko neku web stranicu koja prodaje Pe3 do Pe4(0.24-0.30mm) upredenicu od 500m?
Poželjno da je multicolor.
Na web stranicama viđam samo nekvalitetne upredenice ili kvalitetne koje su 250m.
Ako mi netko može pomoći bio bi zahvalan.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: 21 Stu 2019 12:31 od Lukas_M02.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 21 Stu 2019 12:32 #2 od Ceco
Replied by Ceco on topic Kupnja Pe3-Pe4 500m

Lukas_M02 napisao: Zna li netko neku web stranicu koja prodaje Pe3 (0.24mm) upredenicu.Poželjno da je multicolor.na web stranicama viđam samo nekvalitetne upredenice.ako mi netko može pomoći bio bi zahvalan.

Što smatraš ne kvalitetnom upredenicom?
Ja imam i kineze od 90 kn za 500m metara kojima sam prilično zadovoljan. J Braid/Daiwa Tournament/Spiderwire Stealth smooth 8/Gosen/Shimano Kariki/Sunline su dostupne u svim našim dućanima. Kapitalac, Ribolovni Pribor, Maguro, Top Fishing, Škorpion... Ili vani u angel-domaene.de, Nordsfishing, Digitaka itd.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: Lukas_M02

Molimo prijavite se

Više...
Lukas_M02's Avatar 21 Stu 2019 12:36 #3 od Lukas_M02
Replied by Lukas_M02 on topic Kupnja Pe3-Pe4 500m
Mislio sam da su točne specifikacijama.
Kupovao sam i ja od kineza i dobre su ali cesto ne dobiš to šta ci narucio.(pušta boju,deblja je nego sta pise,puca na manje kg.itd)
Ne zelim razmisljat o tome hoce li mi upredenica puknut kad zakacim gofa od ~15kg.trenutno imam sufix 832 0.20mm 250m i par puta sam bio blizu da mi ode sva upredenica,a ispod monofilament.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 21 Stu 2019 12:44 #4 od Ceco
Replied by Ceco on topic Kupnja Pe3-Pe4 500m
Provjereno sve upredenice puštaju boju. Pogotovo multicolor ali preporuka Shimano Kariki i Daiwa Tournament čak i Spiderwire stealth smooth 8 camo blue

Molimo prijavite se

Više...
Lukas_M02's Avatar 21 Stu 2019 12:46 #5 od Lukas_M02
Replied by Lukas_M02 on topic Kupnja Pe3-Pe4 500m

Ceco napisao: Provjereno sve upredenice puštaju boju. Pogotovo multicolor ali preporuka Shimano Kariki i Daiwa Tournament čak i Spiderwire stealth smooth 8 camo blue

Hvala,za popis trgovina nisam sve pregledao koje postoje😃
Sad vidim da ima dosta njih u maguro,topfishing itd.
Hvala na pomoći😃

Molimo prijavite se