Monofil

More
1 year 6 months ago #29088 by ico0705
Replied by ico0705 on topic Re:Re:Re:Monofil
Znači odlučio sam uzeti Seaguar Fxr ali imam dilemu 0.26 (8.1 kg.) ili 0.28.5 ( 9.7kg.)
Razlika u nosivosti od Seaguara Frx 0.28.5 ( 9.7kg.) i monofila Xzoga Masterlona 0.35 (10kg.)nije takoreći nikakva...ako uzmemo u obzir da Seaguar deklalira poštenu vrijednost nosivosti a moguće da Xzoga možda (vjerojatno ) laže za nosivost svoga monofila...i sad je moguće ako je to tako da mi prilikom mogućeg zapinjanja puca monofil umjesto fluora....pa bih zamolio nekog od ekipe da mi pomogne koji promjer Seaguara da kupim,jer sutra bih otišao u kupovinu.
L.P.

Please Log in to join the conversation.

More
1 year 6 months ago - 1 year 6 months ago #29089 by Igor
Replied by Igor on topic Re:Re:Re:Monofil
Ja bih 0.285
Edit: nema tu poštenja, ovisi kakva je serija. Gdje je skladištena itd. Sranje ti se može dogoditi i sa seguarom kao i sa xzogom.
Last edit: 1 year 6 months ago by Igor.

More
1 year 6 months ago #29090 by ico0705
hvala Igore!
Drago mi je što si rekao za fluoro 0.28,5 jer i meni se ta veličina stalno vrti u glavi...znam da su neugodna iznenađenja uvijek moguća pa pa sam i zato išao na skuplju varijantu, pokušavajući u što većoj mjeri smanjiti nekakvo moguće neugodno iznenađenje...
L.P.:)
The following user(s) said Thank You: Igor

More
1 year 6 months ago #29111 by ico0705
Bio danas u Zadru u toj novo otvorenoj butigi ribolovnog pribora, ali ništa spektakularno...dapače prostor je dosta skučen...
tako da je meni "Udica" sasvim OK...pogotovu što je odmah blizu mosta za poluotok... iako je i ovo blizu ("ljepotica")
L.P.

More
1 year 6 months ago #29112 by ElectricBerry
Replied by ElectricBerry on topic Re:Re:Re:Re:Monofil

ico0705 wrote: Bio danas u Zadru u toj novo otvorenoj butigi ribolovnog pribora, ali ništa spektakularno...dapače prostor je dosta skučen...
tako da je meni "Udica" sasvim OK...pogotovu što je odmah blizu mosta za poluotok... iako je i ovo blizu ("ljepotica")
L.P.

Eto ga na.
A što nude, koje brandove zastupaju?

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

Time to create page: 0.325 seconds