Trokuke za varalice

More
6 years 6 months ago #7506 by Posejdon79
Uglavnom, interesira me da li mijenjate originalne trokuke na varalicama i koji modeli su vam se pokazali najboljim? U zadnje vrijeme sam na gotovo svim varalicama mijenjao trokuke, najčešće u Owner S-Owner i Owner Stigner modele. Owner Treble mi izgleda solidno i čvrsto, uz malo održavanja i vječno. Međutim, to sam samo ja. Koliko promjena trokuka na varalicama ugrožava rad varalice? Na nekim modelima sam primjetio, usprkos tomu što stavim trokuke identične veličine i skoro identične težine da se rad varalice vidno poremeti.

Nije mi jasno zašto proizvođači varalica stavljaju bezvezne trokuke?

Nisam 100% siguran da li je ova tema već otvorena ili nije, ako jest pardon i nek je moderator spoji sa starom.
The following user(s) said Thank You: Boki

Please Log in to join the conversation.

More
6 years 6 months ago #7507 by Pikabu
Replied by Pikabu on topic Trokuke za varalice
Ja sam imao velikih problema s promjenama. Isto odem u trgovinu, i tražim najsličnije (veličina, debljina). Postavim na istu stranu da vise kao originali, i poremeti se rad. Npr. Yo-Zuri Crystal Minnow 11 cm nakon promjene više ne radi ni približno isto kao prije, a osim toga već na 5 čvorova hoće iskočiti van iz mora.
The following user(s) said Thank You: Boki

More
6 years 6 months ago #7531 by Boki
Replied by Boki on topic Trokuke za varalice
Viš vraga! Nikad nisam o tome razmišljao, a sada si mislim da li je to razlog zašto još nisam ulovio brancina na varalicu?!?
Na svima sam promijenio trokuke što zbog loše kvalitete postojećih, što zbog istrošenosti.
Hmmm, dalo mi je razmišljati...

More
6 years 1 month ago #9718 by porfo
Replied by porfo on topic Trokuke za varalice
ja isto imam problem sa udicama kod WTD tipa varalice nije toliki problema ali kod max rapa sam primjetio da bitno utječe udica na rad zanima me koje jos trokuke koristite kad vam stare zahrđaju

More
6 years 1 month ago #9720 by Kvarner
Replied by Kvarner on topic Trokuke za varalice
Ja recimo koristim Gamakatsu trokuke, jake i ne mijenjaju rad varaluce ako znas pogoditi velicinu trokuke za varalicu kojoj mijenjas trokuke. ;)
The following user(s) said Thank You: porfo

More
6 years 1 month ago #9722 by porfo
Replied by porfo on topic Trokuke za varalice
škorpion je uvoznik za gamakatsu ali je čovijek bio neljubazan fuul preko telefona
imas neki model koji ti je ok da lakse nađem na natu?

Time to create page: 0.287 seconds