"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Replike najlovnijih varalica

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 31 Srp 2019 20:14 #181 od Ceco
Replied by Ceco on topic Replike najlovnijih varalica
Imaš kopije MaxRap Rapala koje su se kod nas pokazale dosta lovne. Netko je tu od ekipe naručivao ali ne znam kakva je kvaliteta jer se ja držim provjerenih DUO TMS varalice i kopija. Imaju dosta i novih Savage Gear Jerk Minnow kopija koje navodno lete bolje od orginala i još bolje voblaju.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: Marko123

Molimo prijavite se

Više...
Marko123's Avatar 31 Srp 2019 21:44 #182 od Marko123
Pa iskreno nov sam u spinningu i kod sebe imam samo jednog max repa 13g i kroz par dana bi mi trebale doc sa ebay 10 komada kineza koje sam uzeo bezveze samo da isprobam: http://prntscr.com/omngwb

Pa cemo vidjeti :D

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 31 Srp 2019 23:02 #183 od B_
Replied by B_ on topic Replike najlovnijih varalica
A nisi valjda 10 istih uzeo samo razlicitih boja :lol:

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 01 Kol 2019 04:35 #184 od Ceco
Ovo ti nije max rap kpija. Imam ovaj cjeli set i dobri su wobleri što se tiče rada varalice. Mana je loše tvorničko spajanje pa piju vodu. Zato obavezno silikon ili ljepilo prije izlaska na vodu

Molimo prijavite se

Više...
Marko123's Avatar 01 Kol 2019 09:21 #185 od Marko123
Da uzeo sam 10 razlicitih boja jer nemoze drugacije :D inace znam da nije kopija zato jer sam ovo narucijo prije nego sam saznao za max rap, inace samo da pitam kada vi kazete "kopija" dali vi mislite na varalicu koja je totalno ista orginalu i napravljena je da bude kopija ili trazite stvari slicne orginalima.

Molimo prijavite se

Više...
Marko123's Avatar 01 Kol 2019 09:22 #186 od Marko123
Jer ja trazim po internetu ali ne ide bas.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 01 Kol 2019 17:53 #187 od Ceco
Da "kopija" podrazumijeva varalicu koja je skoro indetična nekpj brand varalici poznatih proizvođača. U pravilu i jedne i druge love samo kod kopija može biti upitna kvaliteta izrade i samih udica. Npr ove koje si naručio 100% će ti gutati vodu ako ih sam ne pregledaš. ( kupio sam jedno 30 komada istih) Po ostalim normama varalica ima super rad po vodom i lovna je.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 05 Kol 2019 20:57 #188 od Ceco
HRK 69.66 25%OFF | 50pcs 70mm Soft Fishing Lures Set MSB70 3.0g Silicone Shad Bait Wobblers Lure in Fishing Tackle Box Carp Pesca Baits Wholesale
s.click.aliexpress.com/e/bx7PEpBw

Evo solidnih silikonaca za kikiriki :) još dođe i kutija.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 15 Kol 2019 15:57 #189 od Ceco

rogi napisao: Evo prvo malo tehnikalija :)

1. Iglice su 140mm, 18g (slow sinking) i 30g (fast sinking). Boja je nekakva perla bijela s laganim odbljeskom plave što se na prvu ne skuži. Izgled, osjećaj u ruci i završna obrada su po meni 9.5/10. I jedna i druga lete kao projektili i čini mi se da lijepo lelujaju u moru i pri sporom i pri bržem povlačenju.

2. Vobleri su 175mm, 24.5g. Završna obrada mrvicu lošija od ostalih varalica koje sam naručio (ali i dalje bi rekao 8.7/10 :lol: ), imaju najkvalitetnije trokuke (što ne znači da na ostalima trokuke ne valjaju, opisati ću situaciju s kopijom manica niže). Unutra su klizna olova tako da isto masu lete, rad im je odličan, lijepo se valjaju u moru.

3. Kopije manica su 99mm, 18.5 grama. Završna obrada 10/10, po meni najbolja od svih varalica koje sam uzeo. Isto super lete i što se tiče rada ne vidim razliku između originala (nisam ga imao jučer sa sobom, ostao mi je u drugoj kutiji ali ću danas ili sutra uzeti i jednu i drugu varalicu pa detaljnije usporediti). Što se tiče trokuka jučer sam slučajno zakačio jednu stijenu u plićaku i uspio sam nekako osloboditi varalicu nakon dosta potezanja i mijenjanja pozicije, na način da se trokuka iskrivila. Ali zbilja sam čupao kao sivonja, tako da mislim da su trokuke više nego čvrste da izdrže ribe koje će se kačiti na njih i ne vidim potrebu da ih se mijenja.

Što se tiče ulova, 2 i pol sata sam bacao i isprobao sve varalice ali nula bodova :)

I je li bilo ribe na njih ili ne :)

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 16 Kol 2019 16:49 #190 od rogi
Replied by rogi on topic Replike najlovnijih varalica
U 10-ak izlazaka za sada ništa, ali nije bilo niti na druge osim šaruna na manje jigove 10-30g :)

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Ceco's Avatar 20 Kol 2019 10:02 #191 od Ceco
Stigla obnova sa Allblue.. Doszava u HR za samo 7 dana 😱
Jigovi super izgledaju i provjereno love :)

Molimo prijavite se