"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Replike najlovnijih varalica

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 06 Stu 2019 14:15 #221 od rogi
Replied by rogi on topic Replike najlovnijih varalica
Evo danas sam ulovio komad vremena da nije padala kiša pa sam se zaletio probati ove vobleriće.
Puhao je dosta vjetar, tako da još ne mogu reći kako lete u optimalnim uvjetima, ali niz vjetar su letili 30-ak metara. Možda su mogli i dalje ali nisam se usudio jače zabacivati jer mi je nosilo upredenicu prema stijenama.
Uz bočni vjetar su letili 10-15-20m ovisno o naletima vjetra.

Sve u svemu čine se super.

Od ulova u nekih 45 minuta: 2 plastične vrećice, 1 komad papira i 2-3 lista sa stabla.
Južina je zbilja sve digla/pobacala u more ovih dana :(

Ceco kako ih ti vodiš? Twitchaš cijelo vrijeme vrhom štapa ili ih povlačiš ili kombinacija jednog i drugog?
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
roko.gracin's Avatar 06 Stu 2019 14:40 - 06 Stu 2019 15:18 #222 od roko.gracin
Ovaj malo vobler boje 007 je do sada čekao u kutiji, par puta sam ga probao ali nisam polagao neke nade. Neki dan sam lovio u uvali gdje ima puno gavuna i iglica pa reko da probam sa njim s obzirom da izgleda kao gavun. 20 minuta sam spinao i SVAKI zabačaj sam ili dobio iglicu ili imao griz pa bi ispalo. Ulovio sam i 3 orade od koje su dvije bile male pa sam ih pustio, ali je fascinantno da su se tako bacile na wobler i to u samom kraju. Osim toga dopratio mi ga je i jedan brancin ali nije se bacio. Naručujem još par ako ostanem bez ovog.
Također, bacao sam ga sa štapom shimano catana 15-40g , baš krut štap dosta i sa upredenicom 0.16 leti jako dobro.

Ceco napisao: Evo fora akcija ako netko želi uzeti Don Belone ili slično jeftinije kod njih.
Moja velika preporuka za RTwitch Minnow od 7 cm u boji 07. Jučer mi je sve moguće udaralo na tu varalicu. Dobio sam tri orade na nju koje su bile pravo iznenađenje.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Zadnja izmjena: 06 Stu 2019 15:18 od roko.gracin.
Hvala: B_, Ceco

Molimo prijavite se

• rogi
  • rogi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
rogi's Avatar 06 Stu 2019 16:28 #223 od rogi
Replied by rogi on topic Replike najlovnijih varalica
roko ako nije tajna gdje loviš? ne pitam točnu mikrolokaciju već dio obale (istra, kvarner, dalmacija?)

Ako se ne varam Ceco je s tim voblerićem također dobro lovio oko ušća Neretve?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 06 Stu 2019 22:21 #224 od Ceco
Replied by Ceco on topic Replike najlovnijih varalica
Tako je Rogi na Ušću Neretve. Tamo sam ga vodio jednolično jer bi bržim i Twitch povlačenjem previše rovao po pijesku. Na ostalim terenima možeš ga voditi na sve moguće načine. Čak ima odličan rad u propadanju. Meni je ta varalica otkriće za ovu godinu. Prepostavljam da bi sve zelene i žute nijanse isto trebale loviti.
Roko mijenjaj predvez debljinu ako ti lubin prati a ne udara.

Hvala: roko.gracin

Molimo prijavite se

Više...
roko.gracin's Avatar 06 Stu 2019 22:34 #225 od roko.gracin
Hvala na savjetu, i mislio sam mijenjati jer mi je trenutno 0.33 FC (za jigganje koristio). Planiram staviti tipa 0.26.
Lovio sam u Primoštenu, totalno bistro more u uvali zaklonjenoj od vjetra di su se u dno nabili gavunu i papaline.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 09 Stu 2019 03:30 - 09 Stu 2019 03:31 #226 od Ceco
Replied by Ceco on topic Replike najlovnijih varalica
Aliexpress Shopping Festival, Up to 75% off, only in 11.11, hunt-house.aliexpress.com/store/3143003/...motion-20191111.html
Evo kinezi imaju dodatnu rasprodaju, pa imate dodatno popuste kupone itd za uštedu.

Zadnja izmjena: 09 Stu 2019 03:31 od Ceco.
Hvala: B_

Molimo prijavite se