"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Savage gear Sandeel Jerk Minow

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 03 Svi 2019 16:39 - 03 Svi 2019 16:44 #1 od Ceco
Jel ima tko iskustvo sa ovim varalicama? Uzeo sam ih par pink, white i sandeel nadao sam se da će imati malo woblanja zbog usne ali koliko sam primjetio idu pravo bez toga kad se varalicom ne radi dodatno štapom. Kod jerkanja i twitchanja bi djeluje ok ali ribe sam vidio da dođu do nje i odustaju. Još mi fali ugriz a bile su dosta u moru pa me muči da ne radim nešto loše.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 03 Svi 2019 16:44 od Ceco.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 03 Svi 2019 17:20 #2 od B_
Replied by B_ on topic Savage gear Sandeel Jerk Minow
Ja sam uzimao i imam ih jos, ove vece su se pokazale ok za skarme, cak je i lampuga udarila na panulu. Solidno se zabacuju. Ali nije to vrhunska varalica, DUO TMS je u svakom pogledu bolja varalica, od zabacaja, rada, trokuka itd. Jbga, koliko para toliko muzike ;)

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 03 Svi 2019 17:22 #3 od B_
Replied by B_ on topic Savage gear Sandeel Jerk Minow
Trebale bi se voblat posto su vobleri, meni rade. Ali i ja sam primjetio da nekad znaju zakazat u tom aspektu, da znaju imati pomalo neritmican rad, ili statican kako ti kazes kad ide samo ravno. Mislim da to ovisi i o stapu i brzini vodenja.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 04 Svi 2019 01:09 #4 od Ceco
Replied by Ceco on topic Savage gear Sandeel Jerk Minow
Očito ja nemam sreće.... Najprije sam izgubio oba ADA0046 DUO woblera... I to na moru od ribe.... To mi se nije dogodilo jako dugo ali očito sam našao strijeke ili ne znam što. Prije toga i jig od 60g 50m od istog mjesta... Samo jaki udar i na stezanju kočnice kidanje predveza.
Čudno od dva u 145 verziji mi ni jedan nema wobbler akciju. Probao sa dva štapa Black Savage 9-32g i 1DFR Shore Jigging 40-80g...
Leti mi super ali jednostavno mi fali taj wobbler na pravocrtnom povlačenju čisto za odmor i više pokrivanja.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se