"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Varalice za mutnije vode

Više...
Marko123's Avatar 22 Kol 2019 12:32 #1 od Marko123
Pozdrav, zanima me koje varalice ili silikonce preporucate za mjesta u blizini izvora?
Imam rapala max rap koju sam koristio par put ali sve sto sam ulovio na nju bile su 2 pirke pa me zanima dali postoje neke koje bolje djeluju u mutnim morima.

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 22 Kol 2019 13:53 #2 od frkachu
Replied by frkachu on topic Re:Varalice za mutnije vode

Marko123 napisao: Pozdrav, zanima me koje varalice ili silikonce preporucate za mjesta u blizini izvora?
Imam rapala max rap koju sam koristio par put ali sve sto sam ulovio na nju bile su 2 pirke pa me zanima dali postoje neke koje bolje djeluju u mutnim morima.

neko nepisano pravilo je da što je voda/more bistrije da se koriste prirodni i providni/prozirni dekori, a ako što je mutnije ide se prema bijeloj i ostalim kričavijim bojama, ako naravno pričamo o dnevnom ribolovu...
Hvala: Ceco, Marko123

Molimo prijavite se

Više...
Marko123's Avatar 24 Kol 2019 11:24 #3 od Marko123
Imas li neki prijedlog koje silikonce uzimati jer ih ima mali milion. Koju su se pokazali dobri za brancina?

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 24 Kol 2019 11:30 #4 od Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Varalice za mutnije vode
Black Minnow/Savage Gear Sandeel mini i svi ostali sa dosta vibracija

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: sasac

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 24 Kol 2019 13:49 #5 od sasac
Replied by sasac on topic Re:Varalice za mutnije vode

Ceco napisao: Black Minnow/Savage Gear Sandeel mini i svi ostali sa dosta vibracija

Savage gear mini sandeel tamno zeleni je moj prvi izbor kad je Branko u pitanju, obavezno veća verzija s obzirom da su u paketu manja I veća verzija.
Kompić koji je doktor naspram mene radi dar mar sa slug - go od lunker city dok ja na njega nemam ni praćenje a lovimo na istoj lokaciji. Kad je brancin gladan ne bira ali isprovicirati griz kad mu nije vrijeme može samo majstor od zanata.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 24 Kol 2019 19:35 #6 od Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Varalice za mutnije vode
Sasac
Evo još lovnih silikona
HRK 69.81 25%OFF | 50pcs 70mm Soft Fishing Lures Set MSB70 3.0g Silicone Shad Bait Wobblers Lure in Fishing Tackle Box Carp Pesca Baits Wholesale
s.click.aliexpress.com/e/kEnxjHUy

Ovi malo mutni su mi najlovniji. A koštaju kiriki

Hvala: sasac, Marko123

Molimo prijavite se

Više...
Marko123's Avatar 25 Kol 2019 20:56 #7 od Marko123
Mislis da bi tamno zelena radila u mutnom?

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 26 Kol 2019 08:02 #8 od sasac
Replied by sasac on topic Re:Varalice za mutnije vode
@ceco snimio sam ih prije mjesec dana nikako da ih naručim sve kao ima vremena do sezone brancina, i kad krenu onda ću pičkarati jer nisu stigle u roku od 10 dana :lol:

@marko123 ne mora te previše brinuti boja , ionako se vode za vibracijama u mutnom više nego za bojom. Ja sam ih vadio na tamnu zelenu boju u toliko mutnoj vodi da se nije vidjela varalica 2 cm ispod površine...
Hvala: Marko123

Molimo prijavite se

Više...
Marko123's Avatar 26 Kol 2019 15:33 #9 od Marko123
Hvala, i ja bi isto narucio al nemam bolje cekat to pa nikako narucit :lol:

Molimo prijavite se