"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Must have spining vobleri

• B_
  • B_'s Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 06 Stu 2019 12:14 #1 od B_
Ajmo ovdje razmijeniti iskustva koje su vam se varalice pokazale kao najbolje za klasican spining. Znaci samo za ronece varalice da ne mijesamo sada bezveze povrsince i silikonce u pricu...

Meni su najdraze definitivno DUO TMS, sve moguce velicine. Najbolje se zabacuju, imaju odlican rad i najveci izbor dekora. Sve drugo sto sam probao sto se tice slicnih gabarita je za koplje ispod, pocevsi od rapale max rap pa nadalje....

Sa manjim varalicama imam puno manje iskustva, a volio bih tu malo prosiriti vidike.
Hvala: sasac

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 06 Stu 2019 12:31 - 06 Stu 2019 12:33 #2 od sasac
Replied by sasac on topic Re:Must have spining vobleri
E vidiš meni su se duo pokazali kao promašaj dok rapala radi, barem na sjeveru. Ja bih preporučio Max rap 11 ili 13 cm, kompić je na panuli za brancine napravio lom sa rapalom original :lol:
Zadnja izmjena: 06 Stu 2019 12:33 od sasac.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 06 Stu 2019 12:47 #3 od B_
Replied by B_ on topic Re:Must have spining vobleri

sasac napisao: E vidiš meni su se duo pokazali kao promašaj dok rapala radi, barem na sjeveru. Ja bih preporučio Max rap 11 ili 13 cm, kompić je na panuli za brancine napravio lom sa rapalom original :lol:

Ja mislim da je to stoga jer duo tms nema manju velicinu od 14cm, a brancin ipak preferira manje varalice, sto max rap pokriva sa svojim 11 i 13 modelima. Mene zanima sto to DUO nudi vrhunski a da je manje velicine posto nisam nikad nista osim tms-a koristio, a htio bih...

Molimo prijavite se

Više...
sasac's Avatar 07 Stu 2019 11:52 #4 od sasac
Replied by sasac on topic Re:Must have spining vobleri
U nekoj drugoj temi sam napisao da se spearhead ryuki 95 u mom slučaju pokazao kao teški fijasko,volio bih čuti mišljenja ljudi koji su lovili s njim i vadili ribu na koj način ga koriste jer probao sam sve moguće i ništa...

Molimo prijavite se

Više...
matko100's Avatar 07 Stu 2019 20:09 #5 od matko100
od manjih varalica su mi još uvijek favoriti yo zuri pinns minnow 7 i 9 cm , rapala X rap 10
yo zuri crystal minnow SP 9 i 11 cm.. veliki naglasak na crystal minnow SP, brutalna varalica
Hvala: B_

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 09 Stu 2019 15:00 #6 od B_
Ceco, Paragon, ostali? Ima li kakvih dobrih varalica a da se o njima ne prica previse? Nesto drugacije da obogatimo svoj arsenal....

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 10 Stu 2019 18:13 #7 od Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Must have spining vobleri
Već je sve napisano za voblere koje bi trebali imati ili u toj klasi.
Od manjih Yo Zuri 7cm ili DUO Ryuki 70/80s, Rapala 7cm (Zaboravio ime modela) Rapala MaxRap 10/13/15, DUO TMS 175/Flayer 175. To su vobleri koji pokrivaju sve. Čak je DTD Gavun jako dobar

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Luki
  • Luki's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Luki's Avatar 13 Stu 2019 13:20 #8 od Luki
Replied by Luki on topic Re:Must have spining vobleri
Koji vam se vobler do 7 cm pokazao dobar za brancina, a da se dobro baca?

Poslano sa mog LG-M160 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 13 Stu 2019 19:02 #9 od Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Must have spining vobleri
Evo gore svi navedeni. Izdvojio bi Rapalu Orginal ali mislim da je ona možda cm duža. Iza njih su odmah i Savage Gear Jerk Minnow verzije ( losije kopije MaxRap)
Brancin kad radi obično više udara na silikon u našim vodama

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 13 Stu 2019 20:39 #10 od Paragon
B_
ajme ja san ti slab sa voblerima iman ti
rapale original 4 i 7 cm
i par manjih jos koje sam dobio / nasao koji su mi dobri za ukjate i sitniju ribu
vecinom ti idem na silikon ili male jigove

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 15 Stu 2019 09:02 #11 od B_
Pa na sto si tukao one polande i strijelke od 2-3 kg?

Molimo prijavite se