"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Re:Re:Re:Must have spining vobleri

Više...
ElectricBerry's Avatar 16 Stu 2020 22:06 #41 od ElectricBerry

Ceco napisao: Savage gear samo jigovi i silikonci imaju top izradu. Ostatak im je prosječno iako se dobro ponašaju i love.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Slažem se, da. Izrada voblera im nije baš na nivou, dobro se ponašaju, a love tako tako 🙂
Ali cijenom su prihvatljivi pa im se može oprostiti. 🤷🏻‍♂️

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 16 Stu 2020 22:09 #42 od Ceco
Meni je njihov Prey i Jerk Minow super lovan. Samo što oba pucaju pri izbačaju pa treba biti oprezan. A veća riba ga zna polomiti isto jer nije line true sistem voblera.

Molimo prijavite se

Više...
ElectricBerry's Avatar 17 Stu 2020 07:42 #43 od ElectricBerry

Ceco napisao: Meni je njihov Prey i Jerk Minow super lovan. Samo što oba pucaju pri izbačaju pa treba biti oprezan. A veća riba ga zna polomiti isto jer nije line true sistem voblera.

Odlučio sam si nabaviti DUO TMS Flyer 140, kako kažete dotične su top.
Nego imaš li neki određen kolorit za preporučiti od istih?
Hvala!

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 17 Stu 2020 07:48 #44 od Ceco
DUO je top top. Ali ima isto jednu manu zbog specifičnog kljuna često zna puknuti. Decor moj favorit je bila Barracuda ND, Sardina ND, Mullet ND, Sadle Bream ND i ona njihova roza sa žutim leđima ne sjećam se točno naziva boje.
Moja ti je preporuka i MaxRap 13 pa sve do najvećeg. Ta varalica u tom stilu voblera po meni ima najbolji rad

Molimo prijavite se

Više...
ElectricBerry's Avatar 17 Stu 2020 07:49 #45 od ElectricBerry

Ceco napisao: DUO je top top. Ali ima isto jednu manu zbog specifičnog kljuna često zna puknuti. Decor moj favorit je bila Barracuda ND, Sardina ND, Mullet ND, Sadle Bream ND i ona njihova roza sa žutim leđima ne sjećam se točno naziva boje.
Moja ti je preporuka i MaxRap 13 pa sve do najvećeg. Ta varalica u tom stilu voblera po meni ima najbolji rad

Zahvaljujem!

Molimo prijavite se

Više...
ElectricBerry's Avatar 17 Stu 2020 10:19 #46 od ElectricBerry

ElectricBerry napisao:

Ceco napisao: DUO je top top. Ali ima isto jednu manu zbog specifičnog kljuna često zna puknuti. Decor moj favorit je bila Barracuda ND, Sardina ND, Mullet ND, Sadle Bream ND i ona njihova roza sa žutim leđima ne sjećam se točno naziva boje.

Zahvaljujem!

Još samo jedno lagano pitanje za Max Rap, ako može par ubojitih dekora?.
Hvala!

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 17 Stu 2020 10:27 - 17 Stu 2020 10:35 #47 od Ceco
Svi su super moj favorit je isto bio live Mullet i onaj smeđi mislim da je flake ayu ili nešto slično

Zadnja izmjena: 17 Stu 2020 10:35 od Ceco.

Molimo prijavite se

Više...
ElectricBerry's Avatar 17 Stu 2020 10:38 #48 od ElectricBerry

Ceco napisao: Svi su super moj favorit je isto bio live Mullet i onaj smeđi mislim da je flake ayu ili nešto slično

Tnx 👍

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 17 Stu 2020 18:27 #49 od hl_demi
Ja preferiram TMS 140 nad max rapom iz dva razloga. Prvi je da je maxrap laksi i ima slabiji zabacajni domet pogotovo ako ima lateralnih udara vjetra. Drugi je rad, TMS se brze pozicionira prilikom horizontalnog uranjanja i onda i pri jako brzom povlacenju drzi savrseno os, nema rotacije. Max rap se rotira i onda ako jezik ode lijveo ili desno ode onda u tom smijeru i onda cesto izranja ili ide u stranu. Ovo nije problem prilikom sporijeg povlacenja i pri mirnom moru.
Max rap je s druge strane jeftiniji i trokuke mu sporije propadaju. To je moj dojam.
Od TMSa meni daleko najbolji sayori, ultra sardine a ako malo zamuti ili je slabija vidljivost onda prism ivory, zakon za jugo.

Molimo prijavite se

Više...
ElectricBerry's Avatar 17 Stu 2020 18:36 #50 od ElectricBerry

hl_demi napisao: Ja preferiram TMS 140 nad max rapom iz dva razloga. Prvi je da je maxrap laksi i ima slabiji zabacajni domet pogotovo ako ima lateralnih udara vjetra. Drugi je rad, TMS se brze pozicionira prilikom horizontalnog uranjanja i onda i pri jako brzom povlacenju drzi savrseno os, nema rotacije. Max rap se rotira i onda ako jezik ode lijveo ili desno ode onda u tom smijeru i onda cesto izranja ili ide u stranu. Ovo nije problem prilikom sporijeg povlacenja i pri mirnom moru.
Max rap je s druge strane jeftiniji i trokuke mu sporije propadaju. To je moj dojam.
Od TMSa meni daleko najbolji sayori, ultra sardine a ako malo zamuti ili je slabija vidljivost onda prism ivory, zakon za jugo.

Noted!

Jesi možda probao ovu; Neo Pearl

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 17 Stu 2020 23:04 #51 od hl_demi
Nisam. Mogla bi biti dobra. Tesko da ces falit sa bilo kojom. Vise je do toga u koje doba dana i po kojim uvjetima odgovaras bojom varalice. Najbolje ti je uzet par boja pa eksperimentirat.

Molimo prijavite se