"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

SavaGear - Cannibal

Više...
pepsi's Avatar 18 Stu 2015 21:31 - 18 Stu 2015 21:34 #21 od pepsi
Replied by pepsi on topic SavaGear - Cannibal
Panic udomljen,sad ćemo se učiti!
Možda sljedeći natjječaj bude brancin sa obale :lol: :lol: :lol:

ali lignjice moje ne bojte se,ne odustajem ja od vas ;)

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 18 Stu 2015 21:34 od pepsi.
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 18 Stu 2015 21:42 #22 od pepsi

Fanatik napisao:

pepsi napisao:

fisherman napisao: pepsi,u ducan si dobio isti model varalici kakav i ja imam,ja ti imam transparentnu vucem je tehnikom walk the dog za njim su ti lude ponajprije lampuge a onda feluni i strijelke

a odakle ti ovaj model ako je tek od jučer u prodaji u hrvatskoj

Ma Fisherman vjerovatno ima neku slicnu pa je se to njemu cini isto ;)

Pepsi,svakako bi ti preporucio da se okusas u spinu al mislim da ove varke i ostale povrsince,W'the'D,popere....neces moc pracilno vodit sa egianom....probaj al mislim da je on pre mekane akcije za tu vrst spina!?!

Probat ću a rekoh dvojca vrsnih zadarskih spinera su vidila moj štap i potvrdila da će bit ok.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 18 Stu 2015 21:44 #23 od dundo
Replied by dundo on topic SavaGear - Cannibal
Pa nije ovo ona Olive što si rekao da ćeš uzet, ili se ja možda varam?
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 18 Stu 2015 21:46 #24 od Fanatik
Replied by Fanatik on topic SavaGear - Cannibal
Hahaha moramo bit spremni za sve izazove i natjecaje :lol:
Mocno izgleda varka,nadam se da ces uspjet uhvatit riuku i uspjet odradit optimalno izazovno vodjenje,a kad maznes prvu,ako ne branka,onda bar prvu strelku :cheer: gotovo navucen si!!!!..pogotovo kad strrijelka izvede dva-tri vratolomna skoka,aaahaa andrenalin do neba skace ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 18 Stu 2015 21:47 - 18 Stu 2015 21:51 #25 od pepsi
Je olive flash,nego sam ja krivo reka koja je na onoj slici,sorry,slike malo varaju,baš je moraš uživo vidit da lipo skužiš razlike .

Zadnja izmjena: 18 Stu 2015 21:51 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
fisherman's Avatar 18 Stu 2015 22:29 #26 od fisherman
Replied by fisherman on topic SavaGear - Cannibal
pepsi krivo sam rekao ja imam skoro pa isti model samo od savangera tehnika walk the dog lampuge mu ne mogu odoljeti(ako ih na tom podrucju ima)

Molimo prijavite se

Više...
fisherman's Avatar 18 Stu 2015 22:29 #27 od fisherman
Replied by fisherman on topic SavaGear - Cannibal
pepsi krivo sam rekao ja imam skoro pa isti model samo od savangera tehnika walk the dog lampuge mu ne mogu odoljeti(ako ih na tom podrucju ima)

Molimo prijavite se