"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Stap za jigging/inchiku

• ToniL
  • ToniL's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
ToniL's Avatar 22 Tra 2020 18:20 #1 od ToniL
Poštovanje
Zanima me mišljenje za odabir stapa ja jigg do 120g i inchiku do 150g. Trenutni izbor su
SG 1dfr slow 60-140
MW ocean hunter 80-150 ili 100-200
Lemax no escape 160
Svi su u spin verziji i oko 600kn pa ako moze neki savjet za njih ili nesto slicno u ton cjenovnom rangu
Pozdrav

Molimo prijavite se

Više...
Rodosek's Avatar 27 Tra 2020 21:53 #2 od Rodosek
Replied by Rodosek on topic Stap za jigging/inchiku
Pozdrav prijatelju,

E ovako...
Niso sve sto cu ti napisat moja licna iskustva, jer sam i ja na pocetku jigging igre:)

Do prosle godine sam bio ribar ono kupis bibija i morskog crva ides na neku rivu postavis rodpod. I to je to. Nije da se zalim i to je gust. Al prosle godine sam poceo se palit na jigging. Nabavio sam sljedeci stap.
OKUMA ECLIPZ i roku PENN SLAMER III 4500.

Za onaj hardcore jigging kad poslje 5 sata ribolova nemozes ni cigaretu zapalit jer te tako bole ruke je oprema super. Ali nije to taj jigging koji bi mi bio interesantan.

Gledao sam snimke ribolovne tehnike inchiku i kabure. I napalio sam se ko struja. Znaci nisam jos probao al malo po malo nabavljam varalice( skupe za popizdit ) i stap, pa onda da prodje ova jebena korona i da krenem na ribolov. Jedva cekam!

Tako da imam sljedecu stvar u planu.
Isto priporuka jednog covjeka koji je znalac ( maritimofishing dubrovnik) poglej na instagramu ili faceboku profil...
nabavit cu stap OKUMA AZORES SLOWJIGG 60-150 stavit cu ti link najbolje moguce cijene, kod nas u Sloveniji je stap 165€.
A rolu cu stavit ovo gore znaci
Penn-a. Na Eclipz stap cu nabavit rolu shimano tld25 pa cu jo koriistit za panulo...

Klasicni jigging nebih rekao da mi nije zanimivljiv al jebiga izmori te. Tako da sam par puta samo to probao. I mogu ti rec da sam jednom mozda i imao vise srece nego pameti... ljeti se odfurao na otvoreno( Porec) sonar nije radio. Bacio jig dole i ono jigga-o. I uspio uhvatit lijepog luca. Stavim isto sliko toga...

Nista nadam se da sam malo pomogao i dobar ulov ti zelim.

Link stranice do stapa Okuma: topfishing.hr/ribolovna-oprema-prodaja/4...kuma-azores-slow-jig

Rola : imgur.com/a/qRgnajc

Ulov :) : imgur.com/a/yXirIaP

imgur.com/a/Q79TEbC
( nadam se da ocejo slike bit prikazane...)

Pozdrav iz Slovenije sve dobro

Tadej

Ovaj komentar am naopako napisao pod temu spinning pocetnik a nemogu ga izbrisat 😂😂😂
Hvala: Manta, ToniL

Molimo prijavite se

• ToniL
  • ToniL's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
ToniL's Avatar 27 Tra 2020 23:26 #3 od ToniL
Replied by ToniL on topic Stap za jigging/inchiku
Hvala na odgovoru
Ja vec neko vrime lovin na jigg, ali sa stapon za light koji je ok i za inchiku aki vec jigg od 100g ne radi pa sad uziman drugi
Inace ne volin tvrde stapove tako da eclipz ne bas a prijatelj mi ima azoresa i izgleda ok

Molimo prijavite se