"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:ONLINE SPORTSKE RIBOLOVNE DOZVOLE ZA 2018

Više...
bzing's Avatar 17 Velj 2018 12:35 #61 od bzing

IveRijeka napisao: Ne znam kako je u drugim zemljama no moje je mišljenje ( koje ne mora bit točno) da bi uz definiranje pribora i količine istog trebalo jasno razdvojit ribolov sa kraja i iz plovila. Daleko od toga da bi trebalo njima nabiti cjene nego maksimalno ko sad a ako ne i manje. Opet ponavljam ne znam kako je drugdje no ribolov sa jednim ili maksimalno 2 štapa sigurno nije isto kao koristit plovilo i vjerujem da postoje primjeri drugih zemalja koji su to drugčije riješili.

U drugim zemljama žive drugi ljudi...
U ovoj zemlji, osnivači kluba se vračaju s mora i iskrcavaju dvije "jupolke" komarči veličine omanjeg špara...

Molimo prijavite se

Više...
fratar's Avatar 17 Velj 2018 12:56 #62 od fratar
Mislim da u cijeloj prici bas mi izvlačimo uvijek deblji kraj, drzave donosi zakone koji u većini slučajeva nemaju veze sa vezom, također i klubovi koji se ne drze pravila, a istovremeno nama govore sta i kako. Ako nešto platim a platim zato jer me netko praktički sili na to onda od istog ocekujem nešto zauzvrat, ne nužno meni ali u vidu pomoći za zajednicu, ekosustav ili bilo šta, a jedino sta dobim od kluba su dva klupska natjecanja godišnje. Ako je to smisao kluba jadni mi...

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 17 Velj 2018 13:10 #63 od bzing

fratar napisao: Mislim da u cijeloj prici bas mi izvlačimo uvijek deblji kraj, drzave donosi zakone koji u većini slučajeva nemaju veze sa vezom, također i klubovi koji se ne drze pravila, a istovremeno nama govore sta i kako. Ako nešto platim a platim zato jer me netko praktički sili na to onda od istog ocekujem nešto zauzvrat, ne nužno meni ali u vidu pomoći za zajednicu, ekosustav ili bilo šta, a jedino sta dobim od kluba su dva klupska natjecanja godišnje. Ako je to smisao kluba jadni mi...

Baš zato je meni odgovaralo biti rekreativac i online uplatiti 500kn za dozvolu bez nekakvog prisilnog članstva.
Hvala: fratar

Molimo prijavite se

Više...
Jura's Avatar 24 Velj 2018 13:01 #64 od Jura
Jel dozvola za lov velike ribe (700 kn) dopušta lov tune catch and release tehnikom ?

Molimo prijavite se

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Stress is caused by not fishing enough.
Više...
AnalPheasant's Avatar 24 Velj 2018 21:25 - 25 Velj 2018 20:51 #65 od AnalPheasant

Jura napisao: Jel dozvola za lov velike ribe (700 kn) dopušta lov tune catch and release tehnikom ?

Tako je. Samo catch and release. Za napraviti godišnju za veliku ribu treba ti i registracija brodice sa kojom ces to obavljati. Max 3 registracije po dozvoli.

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG
Zadnja izmjena: 25 Velj 2018 20:51 od AnalPheasant.
Hvala: Jura

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 11 Sij 2019 11:11 #66 od Ceco

dxdandy napisao: Dobio sam dozvolu od gospodina iz kluba da ih preporucim svima koji zele kupiti dozvolu kod njih. Nije obavezna clanarina. Znaci 350kn dozvola + 50kn hssrm i to je to. Tako je za ovu godinu a za dalje ce vidjeti.
Gospodin koji radi na prodaji dozvola jos je u klubu nekih 7 dana i ide na put tako da tko bude htio nakon toga uzeti preko njih dozvolu nece moci pa pozurite Vi koji jos niste a zelite dozvolu. Evo i linka :

SRU "Marlera"

www.marlera-liznjan.hr/vijesti/77-prodaj...ribolov-za-2018.html

Bump nadam se da ide i ove godine ovako

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Jurej's Avatar 16 Sij 2019 18:27 #67 od Jurej
Pozdrav,

ispričavam se ako je več negdje odgovor na ovo pitanje ali ja ga nisam pronašao.

Zanima me koja je razlika med rekreacijsko godišnjo dozvolo i športno dozvolo?
osim toga da kod športne dozvole možeš koristiti i harpuno nisam vidio.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 17 Sij 2019 02:14 #68 od Ceco

Jurej napisao: Pozdrav,

ispričavam se ako je več negdje odgovor na ovo pitanje ali ja ga nisam pronašao.

Zanima me koja je razlika med rekreacijsko godišnjo dozvolo i športno dozvolo?
osim toga da kod športne dozvole možeš koristiti i harpuno nisam vidio.

Uz športsku možeš koristiti pušku do dva komada ribarstvo.mps.hr/default.aspx?id=21

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se