"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Zubatac, Dentex, Car - Slike i ulovi

Više...
dxdandy's Avatar 01 Lip 2016 11:19 - 01 Lip 2016 11:20 #61 od dxdandy
UUUUUUUU, Bravooooo !!!

Bas krasni komadi, svaka cast Pikabu. Koja je jeska u pitanju? Umjetna ili ziva? Dubina ?
Zadnja izmjena: 01 Lip 2016 11:20 od dxdandy.

Molimo prijavite se

Više...
Pikabu's Avatar 02 Lip 2016 20:44 - 02 Lip 2016 20:49 #62 od Pikabu
Ješka još uvijek jedna i jedina na koju sam ga ikad ulovio :) Lignja... ako ne računamo nedorasle primjerke ulovljene u plitkom na rapalu. Imao sam sate na udici i sipu, i iglicu, i ušatu, i bugvu, ali to meni još nije donijelo ulov.
Pozicije su još uvijek više zimske nego ljetne...
Zadnja izmjena: 02 Lip 2016 20:49 od Pikabu.

Molimo prijavite se

• pito
  • pito's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
pito's Avatar 03 Kol 2018 08:31 - 03 Kol 2018 11:39 #63 od pito
Iako nije ni blizu velik ko ovi u prethodnim objavama moram se pohvalit jer mi je ovo prvi ozbiljan ulov na spin (izuzev par skusa i saruna).
Ulovljen na stap za lignje Okuma K1, rola Ceymar c30 i sakurin silikonac tex shad. Tezak 918g.
Pozdrav.
imgur.com/WcBZVlV
imgur.com/OEU1uFC
Zadnja izmjena: 03 Kol 2018 11:39 od pito.
Hvala: AnalPheasant

Molimo prijavite se

Više...
Lukas_M02's Avatar 01 Ruj 2019 09:23 - 01 Ruj 2019 09:24 #64 od Lukas_M02

Prvi zubatac(7.5kg) ikada ulovljen na spin u 8:00 ujutro

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: 01 Ruj 2019 09:24 od Lukas_M02.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 02 Ruj 2019 09:07 #65 od B_
Na spin?? Daj opisi na kakvu varalicu ili jig, s kakvom opremom i na kojoj dubini??
Hvala: Lukas_M02

Molimo prijavite se

Više...
Lukas_M02's Avatar 02 Ruj 2019 09:19 - 02 Ruj 2019 11:07 #66 od Lukas_M02

B_ napisao: Na spin?? Daj opisi na kakvu varalicu ili jig, s kakvom opremom i na kojoj dubini??

Varalica je od savage gear dubina je bila 12m sa mješovitim dnom
Oprema:
Shimano Soccoro 8000SW
Okuma Altera 20-80g
Upredenica: 0.20 Sufix 832 30lbs
FC:Seaguar 0.47mm

Zadnja izmjena: 02 Ruj 2019 11:07 od Lukas_M02.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 03 Ruj 2019 17:32 #67 od B_
Moram priznati da nikad nisam čuo da je netko ulovio velikog zubaca na spin sa voblerom, baš mi se doima gotovo nevjerovatno. Znači on se digao skroz na površinu da pokupi ovu varalicu? Borba mora da je bila silovita...

Molimo prijavite se

Više...
Lukas_M02's Avatar 03 Ruj 2019 17:35 #68 od Lukas_M02

B_ napisao: Moram priznati da nikad nisam čuo da je netko ulovio velikog zubaca na spin sa voblerom, baš mi se doima gotovo nevjerovatno. Znači on se digao skroz na površinu da pokupi ovu varalicu? Borba mora da je bila silovita...

Bila je bonaca i mamci su “kuhali na površini” a bilo mi je cudno da niti jedan predator nije iskočio iz vode kao inače ali izgleda da je zubonja se moguće hranio.borba je trajala dobrih 8min jer udice na varalici nisu bile dobre kvalitete pa nisam mogao stegnuti kocnicu kako treba.jedna trokuka se raspala ali nakon toga sam kupio od rapale identičnu varalicu pa se nadam da ce još jedan zubanja past sljedecih dana

Hvala: B_, Duje195o, Ceco, Dizajn

Molimo prijavite se

• Ando
  • Ando's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Ando's Avatar 04 Lis 2019 23:09 #69 od Ando

Lukas_M02 napisao:

B_ napisao: Moram priznati da nikad nisam čuo da je netko ulovio velikog zubaca na spin sa voblerom, baš mi se doima gotovo nevjerovatno. Znači on se digao skroz na površinu da pokupi ovu varalicu? Borba mora da je bila silovita...

Bila je bonaca i mamci su “kuhali na površini” a bilo mi je cudno da niti jedan predator nije iskočio iz vode kao inače ali izgleda da je zubonja se moguće hranio.borba je trajala dobrih 8min jer udice na varalici nisu bile dobre kvalitete pa nisam mogao stegnuti kocnicu kako treba.jedna trokuka se raspala ali nakon toga sam kupio od rapale identičnu varalicu pa se nadam da ce još jedan zubanja past sljedecih dana

Svaka čast na ulovu reci nam molim te jedan detalj dali si varalicu dodatno opterečivao olovom i dali si je vukao odnosno panulivao ako jesi kojom brzinom hvala

Molimo prijavite se

Više...
Lukas_M02's Avatar 25 Lis 2019 11:14 #70 od Lukas_M02
Nisam imao nikakvih težih otežanja na varalici a vukao sam jednakom brzinom nekakvih 1m/s (3milje)

Molimo prijavite se