"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Re:Jel grize?

Više...
Ozi's Avatar 29 Kol 2021 11:21 #561 od Ozi
Replied by Ozi on topic Re:Jel grize?
I to sto kažeš:) :like:

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 29 Kol 2021 15:17 #562 od B_
Replied by B_ on topic Re:Jel grize?

Nakon nekog vremena da objavim i ja neku fotkicu. Nisam bas nesto isao ovo ljeto, ali uspio sam uhvatiti 4 škarma ukupno, sto i nije lose s obzirom na broj izlazaka. Druga riba kao da i ne postoji. Ovog sam dobio jutros oko 5 45 na DUO tms flyer lemon back 175, taj mi se dekor pokazao kao najbolji za škarme. Iza imao jos jedan slican drill, ali mi se otkacio 5 m od obale nazalost.
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 29 Kol 2021 20:54 #563 od marko87
Replied by marko87 on topic Re:Jel grize?
Svaka čast, čini mi da je TMS najveća poslastica za barakudu.

Poslano sa mog M2101K7BNY koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Ozi's Avatar 29 Kol 2021 21:09 #564 od Ozi
Replied by Ozi on topic Re:Jel grize?
Bravo. Cujem da i drugima rade zuta leda, ali i roza. Mora da skaram voli jarke boje.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 30 Kol 2021 12:30 #565 od B_
Replied by B_ on topic Re:Jel grize?

Ozi napisao: Bravo. Cujem da i drugima rade zuta leda, ali i roza. Mora da skaram voli jarke boje.

Definitivno voli. Pogotovo u ono doba kad tek počinje svitati... Cim se malo razdani onda se prebacujem na prirodne boje koje tih 10-15 min bolje rade. Poslije toga čim se dobro razdani više ništa ne radi ;)
Hvala: Ozi, ninic

Molimo prijavite se

Hamag