Trgovine - Ribolovna oprema - Provjereno i pouzdano

More
6 years 4 months ago #8895 by zoki1
Jbg,ja nisam znal za to,ja se uvijek uguram u dvorište :lol: :lol: :lol:.Ja sam bio prije pol sata i gužva je za popizdit

Please Log in to join the conversation.

More
6 years 4 months ago #8896 by oki270

zoki1 wrote: Jbg,ja nisam znal za to,ja se uvijek uguram u dvorište :lol: :lol: :lol:.Ja sam bio prije pol sata i gužva je za popizdit

Ja u 8,15 u jutro i bila je guzva :). Na dan skorpiona je uvijek tak - ko da je besplatno.

More
6 years 4 months ago #8897 by zoki1
Ma znam,samo sam zaboravil kak je to,zadnji put sam tam bil prije par godina,onda sam se ostavil šaranije,pa i kupovanja,sad ste me zarazili sa tim špinanjem,i sad opet nebu mira jedno vrijeme :lol: :lol: :lol:

More
6 years 4 months ago - 6 years 4 months ago #8898 by zoki1
E da,vi kaj kupujete preko web shopa,zvrcnite dučan prije nego obavite naruđbu jer nije baš sve tak kak stoji na webu ;)
Last edit: 6 years 4 months ago by zoki1.

More
6 years 4 months ago #9147 by IveRijeka

zoki1 wrote: E nda,vi kaj kupujete preko web shopa,zvrcnite dučan prije nego obavite naruđbu jer nije baš sve tak kak stoji na webu ;)

Nije i te kako evo ja naručio neke skosavice od Yamashite i još ni danas ni traga ni glasa. Kad sam juče nazvao samo što me nisu ispljuvali govoreći kako imaju beskrajno puno posla i da neka čekam. Živi bili pa vidili.

More
6 years 4 months ago #9160 by oki270
Nakon nekoliko narudzbi od sva tri, pokazali su se dobri slijedeci:

www.mrfishjersey.com (UK) - dostava nije skupa, cesto su razne varalice na Sale-u
ebay seller - departureoutdoors (US) - pristojna cijena za lucky craft uz ne-skupu dostavu
ebay seller - shimreels (Vietnam) - pouzdan, cijene vise nisu niske kako su bile do prije godinu dana, dostava je besplatna ali traje 3+ tjedna
The following user(s) said Thank You: Angler

Time to create page: 0.432 seconds