"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Black Friday

• B_
  • B_'s Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 25 Stu 2020 13:27 #1 od B_
Black Friday was created by B_
Ajmo ovdje pisati ako tko čuje za neke dobre popuste u trgovinama sad za ovaj black friday. Evo ja ću prvi, vidio sam da Monsterbite ima do kraja 11. mjeseca popuste oko 20% na sve ili dosta toga. Recimo DUO TMS 140 možete naći za nekih 110 kuna, ali poštarina je 10 eura za Hrvatsku, iznad 100 eura kupnje je besplatna.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 25 Stu 2020 13:32 #2 od marko87
Replied by marko87 on topic Black Friday
Ja i frend smo vec prošli tjedan iskoristili popust na malice u monster bite. Od domaći jedino vidim svijet varalica ima popuste i nitko drugi nista ne najavljuje.

Ja čekam maguro i škorpion jer oni imaju najviše onoga što sam ja zamjerio.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Hvala: B_

Molimo prijavite se

• Đivulin
  • Đivulin's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Znam ribati, uspjesno i neuspjesno.
Više...
Đivulin's Avatar 25 Stu 2020 16:39 #3 od Đivulin
Replied by Đivulin on topic Black Friday
Upravo su oboje objavili popuste.

...dosta je meni i mojih laži....

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 25 Stu 2020 16:47 #4 od marko87
Evo i meni maloprije došao mail za maguro.

Molimo prijavite se

• Jo
  • Jo's Avatar
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
Jo's Avatar 26 Stu 2020 00:06 #5 od Jo
Replied by Jo on topic Black Friday
Cak mi se cini da su svi nasi ponudili neke popuste za iducih par dana, upravo sam odabro eclipz na svijetu varalica, sad dalje trazim rolu za jigging/bulentin/pendulu. Pa cu onda upredenicu, pa onda fc i tako...duga je noc.

Molimo prijavite se

• Jo
  • Jo's Avatar
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
Jo's Avatar 26 Stu 2020 00:07 #6 od Jo
Replied by Jo on topic Black Friday

B_ napisao: Ajmo ovdje pisati ako tko čuje za neke dobre popuste u trgovinama sad za ovaj black friday. Evo ja ću prvi, vidio sam da Monsterbite ima do kraja 11. mjeseca popuste oko 20% na sve ili dosta toga. Recimo DUO TMS 140 možete naći za nekih 110 kuna, ali poštarina je 10 eura za Hrvatsku, iznad 100 eura kupnje je besplatna.

Molim te kupi jos 2-3 misa da imas.. 😁

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 27 Stu 2020 11:14 #7 od ninic
Replied by ninic on topic Black Friday
I? Imali srece danas? :)

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 27 Stu 2020 11:41 #8 od marko87
Sve je ovo samo nije sreća 😂😂

Jedino što mene tješi da bi svakako sve ove varalice kad tad kupio pa sam sad uštedio nešto love.

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 27 Stu 2020 23:37 #9 od hl_demi
Replied by hl_demi on topic Black Friday
Marko jel pao koji malice na monsterbiteu, jel ti ziv onaj sto je uhvatio zubonju zadnjeg ? Ja sam si uzo za 105 eura 2TMSa 140, 1 malice 150, 1 mali ryuki 45 za UL, fxr jedan 100m, rukavice, trokuka nesto i jigheadova. Najjace je da je u doslo za 1 dan iz Slovenije u Dubrovnik. kad narucim iz naseih trgovina cekam barem 2-3 dana .

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 28 Stu 2020 10:09 #10 od marko87
Obavezno, u monstera uzeo malicea i dvi saire. U magura novoga sardine malicea pošto onaj prvi ostao na kamenu☺ još par komada saire, u škorpiona nešto jigova, kapitalca voblera😂😂 sad samo preostaje da se štogod zaleti na nešto od toga jer evo jutros nema šta nisam oprobao i ništaaa.

Mogu ti reći sa mene takodjer oduševili kako brzo iz Slovenije stigao paket.

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 28 Stu 2020 17:14 #11 od hl_demi
Replied by hl_demi on topic Black Friday
Jutros neki gadan vjetar, riba lijena bila.
Ma mene su zeznuli sa brzinom jer nisam zeni ostavio gotovinu za preuzet paket pa sam ih moro preusmjerit do posla mi da im ja mogu dat pare haha.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 28 Stu 2020 17:26 #12 od marko87
Kod mene evo i popodne katastrofa, nadao sam se da će biti sreće sa okretanjem na južinu ali ništa.

U pravu si, vrijedi dostava 10eura definitivno. Još ja i frend podjelili svaki po 5 i ne osjeti se uopće.

Molimo prijavite se