"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Sipe

• Luki
  • Luki's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Luki's Avatar 15 Ožu 2021 12:45 - 15 Ožu 2021 12:46 #1 od Luki
Sipe was created by Luki
Evo pošto počinje vrime lova sipa da malo pokrenemo temu o njihovom lovu. Ja ih najviše lovim panulom pa ako nekoga zanima kako ih se lovi panulom rado ću opisat samo recite... Evo jedne od 90 deka.

Poslano sa mog RNE-L01 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 15 Ožu 2021 12:46 od Luki.
Hvala: cyberfisher

Molimo prijavite se

Više...
cyberfisher's Avatar 15 Ožu 2021 20:16 #2 od cyberfisher
Replied by cyberfisher on topic Sipe
Naravno da zanima :)

Poslano sa mog JSN-L21 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Luki
  • Luki's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Luki's Avatar 15 Ožu 2021 20:55 #3 od Luki
Replied by Luki on topic Sipe
Znači, osnova je cca 0,45 na to ide zongulin i na njega se vezuje olovo cca 50-60g,ali na tanju krenu tipa 0,20 dužine 15-30cm. Na alkicu za koju je vezana osnova se kaći kopča, a na nju skosavica. Teren se pretražuje puštanjem niz vjetar ili laganim veslanjem. Uglavnom jako sporo. Lovi se od 3m do 15m (ma da može i dublje, ali treba teže olovo).Dužina koja se pušta u more je dubina+ 4 paša. Poželjno je da je teren što čišći kako ne bi zapinjalo. Eto ako još nešto nije jasno samo pitajte. I da naglasim olovo cijelo vrijeme treba tuckati po dnu.

Poslano sa mog RNE-L01 koristeći Tapatalk
Hvala: Đivulin, Dida

Molimo prijavite se