Postavljanje fotografije?

More
2 years 10 months ago #25251 by Pega
Kako se postavi fotografija da se odmah vidi u postu, tj. da nije kao link? Pitam jer mi je tako ljepše kada gledam temu, a kada je link nekada niti ne otvaram....hvala!

Please Log in to join the conversation.

More
2 years 10 months ago #25252 by Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Postavljanje fotografije?
Ja koristim Tapatalk aplikaciju koja sama po sebi postavi sve. Inače imaš opciju unutar pisanja sa ikonom za link i kad unutra zaljepiš sliku ili link bude odmah vidljiva.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
The following user(s) said Thank You: Pega

More
2 years 10 months ago - 2 years 10 months ago #25257 by Igor
Replied by Igor on topic Postavljanje fotografije?

Pega wrote: Kako se postavi fotografija da se odmah vidi u postu, tj. da nije kao link? Pitam jer mi je tako ljepše kada gledam temu, a kada je link nekada niti ne otvaram....hvala!

[ img]link[ /img]

S time da link mora biti baš od fotografije, a ne postimg. Npr. kada postaviš fotografiju na postimg, desni miš na nju i odaberi "Copy image adress".
Taj link stavi između [ img] i [ /img].

Ne smiješ imati razmake na [ img] i [ /img], ja sam ih stavio jer mi ih inače ne prikazuje kao tekst,
Last edit: 2 years 10 months ago by Igor.
The following user(s) said Thank You: Pega

More
2 years 6 months ago - 2 years 6 months ago #26219 by ico0705
Replied by ico0705 on topic Postavljanje fotografije?
Poz!
Evo čitam ovaj post i odmah se sjetio da pitam nekog od vas na forumu...ja pitam obrnuto ....stavljam slike u post da se odmah vide ....koristim Imgur....htio bi staviti sliku u post na način da je slika vidljiva tek kad se klikne na link od te slike... znači kad netko želi u mom postu vidjeti sliku, da bi je vidio mora kliknuti na link od te slike i onda se ona prikaže....jer na nekim forumima traže da stavljaš samo link od slike u post a ne da se odmah slika vidi....nikako ne mogu skužiti kako to ide na Imguru.
Ako ima ko da me uputi ili ako ima kakav tutorijal za Imgur. Čitao sam na forumu Ludo More kako staviti slike ...ali nema pojašnjenja opcije za stavljanje u post samo linka od slike.
Hvala na pomoći!
L.P.
Last edit: 2 years 6 months ago by ico0705.

More
2 years 6 months ago #26229 by Paragon
Replied by Paragon on topic Postavljanje fotografije?
imgur.com/QvxZGDG

ovako?
U gornjem desnom kutu imas link od slike i njega samo copy/paste u post.Samo link bez onih zagrada i img.
The following user(s) said Thank You: ico0705

More
2 years 6 months ago #26231 by ico0705
Replied by ico0705 on topic Postavljanje fotografije?
Hvala ti na brzom odgovoru!
Da tako bi trebalo biti ....sad ne kužim... rekao si da u gornjem desnom kutu ima link od slike ....jasno mi je da bi to trebao copy- paste ali ja prvo ne vidim link te slike ne znam ni na koju si sliku mislio ...očito misliš na sliku iz mog foldera ili di sam već slike spremio....ja normalno stisnem na link koji si stavio i slika se prikaže...e sad ja ne vidim na ovoj slici koju si stavio nikakav link.... ili....sam stvarno tako glup....
sory ...:(

Time to create page: 0.473 seconds