Postavljanje fotografije?

More
2 years 6 months ago #26261 by ico0705
Replied by ico0705 on topic Postavljanje fotografije?
Sad vidim kad sam pogledoo još jednom post, da sam iskopirao čitavu stranicu ....morat ću kasnije sve ispočetka da vidim gdje sam pogriješio....
L.P.

Please Log in to join the conversation.

More
2 years 6 months ago #26269 by ico0705
Već više od sat vremena pokušavam sliku staviti u post ali da nema onih dodataka kao što se vidi nego da bude sam slika kao što je tvoja (štap i ulov )...znači samo slika....sad sam. naučio kako staviti samo link i da poplavi, a sada moram naučit da bude samo slika....još uvijek mi nije jasno kako maknuti onaj imig nq početki i na kraju ....ja sam stavio kursor na dio bez img ali opet mi kopira sve....ali nije važno ako mi pomaže onaj drugi link share....
L.P.

More
2 years 6 months ago - 2 years 6 months ago #26270 by ico0705
imgur.com/YDugwoF

Kako mogu dobiti samo sliku bez ove cijele stranice?
hvala i L.P.
Last edit: 2 years 6 months ago by ico0705.

More
2 years 6 months ago - 2 years 6 months ago #26285 by Paragon
Replied by Paragon on topic Postavljanje fotografije?
Za sliku da se odmah vidi pređeš preko slike i sa desne gornje strane imaš strelicu prema dolje,nju klikneš,pa onda get share links i izabereš BBCode(Forums) i samo kopiraš cijeli tekst u post.
Tada se slika odmah vidi na postu.
Last edit: 2 years 6 months ago by Paragon.

More
2 years 6 months ago #26286 by ico0705
Poz!
Malo sam se poigravao i konačno došao do rješenja....link od slike kakvu želim dobio sam tako da sam otišao na ico0705 i stisnuo na images ...otvorile se slike... kliknuo na jednu i copy na direct link.... paste u post.... otišao na predpregled.... link poplavio ...ja stisnem i slika je tu.
Pokušao sam to isto napraviti na Forum hr, ali ne ide ...očito ne podržava Imgur.Morat ću se poigrati sa Postimages linkom...nadam se da ću uspjeti....jer mi je prioritet da na tom forumu stavim samo link od slike da bi dobio neke odgovore na moja pitanja...ako nmožda netko zna kako to napraviti na Postimages
unaprijed se zahvaljujem.
Hvala kolegi Paragonu što me je tako dugo trpio....:like:
L.P.

More
2 years 6 months ago #26287 by Paragon
Replied by Paragon on topic Postavljanje fotografije?
postimg.cc/CdMDrV8Y

Ovako znači kad uploadaš na postimg samo kopiraj polje gdje piše Veza.
I trebalo bi prikazati plavi link na Forum.hr
Ja sam se sada tamo registrirao pa čekam odobrenje admina budem i tamo to probao sa slikom pa javim točno kako ide kad me odobre.
The following user(s) said Thank You: ico0705

Time to create page: 0.298 seconds