Trgovine ribolovnom opremom

More
7 years 8 months ago #1760 by dundo
Evo otvaram novu temu, koja će vjerujem, mnogim biti zanimljiva. Mi dolje, južno od Splita, smo ograničeni što se toga tiče. Izbor nula, cijene paprene, a ono što tražim obično nema ili "doći će za par dana". Ja osobno, vezano uz posao, idem u Zagreb par puta godišnje, pa onda skoknem do "Fishermana" i "Škorpiona" i kupim što mi treba, ali uvijek se nešto zaboravi ili treba tek kad se vratiš doma. Želio bi da ovdje članovi Ludog Mora pišu o trgovinama u kojim oni kupuju, o akcijama, sniženjima, o ugodnim i neugodnim iskustvima.
Prije nekog vremena sam pročitao da se u Zagrebu otvara butiga "Spinka", koja se kako joj i samo ime kaže, bavi isključivo prodajom opreme i pribora za spinning. Ako je netko bio, volio bi da napiše dojmove, jer tražio sam ali nemaju još svoju internet stranicu. Kad pođem u Zagreb da znam isplati li se posjetiti ih.

Please Log in to join the conversation.

More
7 years 8 months ago #1761 by orada277
Ja kad dođem u Split obićno kupujem u Pangea ribolovni pribor ima ti stranica.A kako sam ja iz opuzena kupujem u RIBOMATERIJAL LUBIN ja mislim da sam ti pomogao
:) :cheer: ;)

CATCH I RELEASE..CiR
The following user(s) said Thank You: dundo

More
7 years 8 months ago #1762 by dundo
Replied by dundo on topic Trgovine ribolovnom opremom
Orada277, hvala. Bio sam u "Pangee" u Splitu, u City centru. Trgovina je lijepo opremljena i popunjena, kupio sam neke sitnice. Skuplju opremu (štap, mašina i sl.) ne kupujem ako je nisam držao u ruci i provao je. Ne volim kupovati pouzećem i za npr. paketić worm udica od 30 kn, platiti isto toliko poštarine(ili čak i više). Zanima me da netko tko kupuje u određenoj trgovini napiše kad su neke akcije, popusti i sl.

More
7 years 8 months ago #1769 by dalmatino
Spinka? :cheer: Odlično ime hehehe. Međutim, tu možda postoji sitni problemčić, koliko ljudi uopće spina? Koliko je spinning zastupljen u Hrvatskoj u odnosu na ostale discipline? Ja ga osobno volim i sigurno ću posjetiti Spinku, barem preko web-a, ali mišljenja sam da je u Hrvatskoj najbolje prodavati čobansku opremu. Spinning je ipak napredna tehnika, iskreno se nadam da će uspjeti! Lajk.

Imam dobra iskustva s Barkom u Splitu, Ante Commercom u Šibeniku, Škorpionom (iako ne odg. na mailove ako ih ne pošalješ 3-4) i web im je kaos, Magurom i Topfishingom. Sviđa mi se ova tema! Možemo razmjeniti iskustva s različitim ribomaterijalima, vrlo korisno. Bravo dundo!
The following user(s) said Thank You: dundo

More
7 years 8 months ago - 7 years 8 months ago #1779 by lignjolovac

dalmatino wrote: Spinka? :cheer: Odlično ime hehehe. Međutim, tu možda postoji sitni problemčić, koliko ljudi uopće spina? Koliko je spinning zastupljen u Hrvatskoj u odnosu na ostale discipline? Ja ga osobno volim i sigurno ću posjetiti Spinku, barem preko web-a, ali mišljenja sam da je u Hrvatskoj najbolje prodavati čobansku opremu. Spinning je ipak napredna tehnika, iskreno se nadam da će uspjeti! Lajk.

Imam dobra iskustva s Barkom u Splitu, Ante Commercom u Šibeniku, Škorpionom (iako ne odg. na mailove ako ih ne pošalješ 3-4) i web im je kaos, Magurom i Topfishingom. Sviđa mi se ova tema! Možemo razmjeniti iskustva s različitim ribomaterijalima, vrlo korisno. Bravo dundo!

Dalmatino slažem se u potpunosti sa tobom, po meni se ne isplati otvarati dućan sa opremom namijenjenom isključivo za spinning jer je to kod nas još nedovoljno razvijeno. Bolje bi bilo da je otvorio dućan sa svim alatom za ribolov, ali da obogati ponudu za spinning.

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Last edit: 7 years 8 months ago by zeusfaber.

More
7 years 8 months ago #1788 by frkachu
Replied by frkachu on topic Trgovine ribolovnom opremom

lignjolovac wrote: Dalmatino slažem se u potpunosti sa tobom, po meni se ne isplati otvarati dućan sa opremom namijenjenom isključivo za spinning jer je to kod nas još nedovoljno razvijeno. Bolje bi bilo da je otvorio dućan sa svim alatom za ribolov, ali da obogati ponudu za spinning.

ja sam čuo da će jedan uskoro otvorit webshop samo za varaličare, što li je njemu tek na pameti :)
The following user(s) said Thank You: zeusfaber, Lukas_M02

Time to create page: 0.358 seconds