"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Panula varalicom za zubace

• Luki
  • Luki's Avatar Autor teme
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
Luki's Avatar 03 Srp 2020 10:05 #1 od Luki
Pozdrav, pošto sad zubaci kreću u pliće htio bih se okušati u njihovom lovu varalicom. Do sad sam ulovio jednog na rapalu cd 5cm bez otežanja. To je naravno bio slučajan ulov. E sad mene zanima ako netko ima iskustva kako složiti panulu i koju varalicu od ovih dolje sa slike izabrati...
LP

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Barba87's Avatar 03 Srp 2020 12:09 #2 od Barba87
Replied by Barba87 on topic Panula varalicom za zubace
Meni je ova predzadnja nekako najprivlačnija za zubonju, a neka moja ideja sistema je 100tinjak grama olovo i predvez nekih 5-6 metara, i pomiriti se da će ostati na stijenama negdje...
Vjerovatno se tko iskusniji javi

Molimo prijavite se

• Luki
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
Luki's Avatar 03 Srp 2020 12:48 #3 od Luki
Replied by Luki on topic Panula varalicom za zubace

Barba87 napisao: Meni je ova predzadnja nekako najprivlačnija za zubonju, a neka moja ideja sistema je 100tinjak grama olovo i predvez nekih 5-6 metara, i pomiriti se da će ostati na stijenama negdje...
Vjerovatno se tko iskusniji javi

Hvala, ma nevirujem da ću ostat bez nje jer nije teren težak, ali i ako ostanem neće bit neke velike štete. Je li mi dovoljan fluo 0.40 popto nema škrapa a i riba je oko kila?

Molimo prijavite se

Više...
Barba87's Avatar 03 Srp 2020 12:58 #4 od Barba87
Replied by Barba87 on topic Panula varalicom za zubace
Po meni sasvim dovoljno... Al opet pričekaj nekoga iskusnijeg, moje iskustvo sa panulom je pijano vozanje sa barkom 15 tak min, neki dečko kog smo pilali da nas ide provozati za guvernalom torpeda, meni u desnoj štap za jigganja na njemu 17 cm savage gear vobler bez otežanja i 0.42 predvez, u lijevoj štap za spina 11.5 cm savage gear vobler i 0.35 predvez bez otežanja i pjevamo neke dalmatinske.... Na desni dobijem lampugu oko 3 kg na lijevi luca oko 2 kg za kog sam tada mislio da je palamida 🤣🤣🤣
Sretni i veseli idemo žicati mještane blata na Korčuli da nam daju maslinova ulja i da sklone ćevape sa roštilja jer imamo posla sa ribom 🤣🤣🤣

Poslano sa mog P30 Pro koristeći Tapatalk
Hvala: B_

Molimo prijavite se

• Luki
  • Korisnik
  • Korisnik
Više...
Luki's Avatar 03 Srp 2020 13:04 #5 od Luki
Replied by Luki on topic Panula varalicom za zubace

Barba87 napisao: Po meni sasvim dovoljno... Al opet pričekaj nekoga iskusnijeg, moje iskustvo sa panulom je pijano vozanje sa barkom 15 tak min, neki dečko kog smo pilali da nas ide provozati za guvernalom torpeda, meni u desnoj štap za jigganja na njemu 17 cm savage gear vobler bez otežanja i 0.42 predvez, u lijevoj štap za spina 11.5 cm savage gear vobler i 0.35 predvez bez otežanja i pjevamo neke dalmatinske.... Na desni dobijem lampugu oko 3 kg na lijevi luca oko 2 kg za kog sam tada mislio da je palamida 🤣🤣🤣
Sretni i veseli idemo žicati mještane blata na Korčuli da nam daju maslinova ulja i da sklone ćevape sa roštilja jer imamo posla sa ribom 🤣🤣🤣

Poslano sa mog P30 Pro koristeći Tapatalk

To i jesu najbolji ulovi... Kada se najmanje spremaš obično se i najviše ulovi, a kada se 3 dana spremaš nebude ništa🤔

Molimo prijavite se