"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Zadar - Gaženica

• oki270
  • oki270's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
oki270's Avatar 02 Velj 2016 19:52 #1 od oki270
Zadar - Gaženica was created by oki270
Zanima me da li se moze loviti u Zadru / Gazenica sa najveceg mola? Lovio sam tamo proslo rano proljece (mislim oko uskrsa) dok mol jos nije bio otvoren za medjunarodni promet a iduci put kad sam mislio ici tamo je bilo ljeti ali se na mol nije moglo...naravno zbog medjunarodnog prometa (a nije da je i inace dozvoljen ribolov u luci). Interesira me da li je taj mol i dalje zatvoren za ribolov ili se moze loviti sad opet dok nema extra medjunarodnog prometa?
Hvala: mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
porfo's Avatar 02 Velj 2016 22:01 #2 od porfo
Replied by porfo on topic Zadar - Gaženica
u principu nedaju loviti, potirali su nekidan decke koji su bili samnom, lignje ionako svi love na 1. mulu jer je ovaj bez svitla po noći. prova san loviti na njemu i nikad ništa

Molimo prijavite se

• oki270
  • oki270's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
oki270's Avatar 02 Velj 2016 22:23 #3 od oki270
Replied by oki270 on topic Zadar - Gaženica

porfo napisao: u principu nedaju loviti, potirali su nekidan decke koji su bili samnom, lignje ionako svi love na 1. mulu jer je ovaj bez svitla po noći. prova san loviti na njemu i nikad ništa

Nije taj najveci za lignje vec za shore jigging jer je odmah na kraju mola more vec dosta duboko a nadje se strijelki i lica. No kako se tamo ocito vise ne smije...moram u potragu za novim SJ mjestom.

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 24 Pro 2017 14:46 #4 od mirakulin
Replied by mirakulin on topic Zadar - Gaženica
Kakva je sad situacija? Jel se smi? Vidim neke mrlje, ne znan Jel to od liganja ili od ulja... :silly:

Molimo prijavite se

Više...
ElectricBerry's Avatar 09 Lip 2021 17:12 #5 od ElectricBerry
Replied by ElectricBerry on topic Zadar - Gaženica
Kakva je situacija sad s lovom u Gaženici?
Spin i SJ? Lovi li ko u okolici Zadra?
Preporuke za pozicije općenito?
Hvala!

Poslano sa mog MI 8 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 29 Lip 2021 11:53 #6 od ico0705
Replied by ico0705 on topic Zadar - Gaženica
Evo ovako!
Ribolov u Zadru se odvija najčešće kod L.Kapetanije počevši od barkariola, pa skoro do ruba "zalaza sunca"...stvar je u tome da tamo često se u jutro vrši iskrcavanje srdela u kamione i dosta toga padne u samo more ,te samim tim ima svega....problem je u tome što zna biti gužva i svako malo pa dosta blizu prolaze razna plovila....a i dosta ima zadjeva...
iako je more solidne dubine....sada u ovo vrijeme zna se uloviti podlanica porcijašica najčešće, a zaleti se i neka malo veća....prednost je što je blizu i dostupno a navečer je osvjetljeno....najbolje bi bilo doći rano u jutro ili ostati kasno u noć, zbog gužve i dosadnih i radoznalih turista...
mene nervira ta gužva pa se rađe zaletim pravac poslije Bibinja prema Sukošanu...ima dosta mjesta gdje nema kupača jer priobalje nije uređeno ima dosta kamenja blizu je borovina...jedino treba bacati dalje jer je more relativno plitko i treba pogoditi neku siku zbog zadjeva....ima još nekih zgodnih mjesta, ali najbolje kad nije sezona kupanja. Što se tiće Gaženice tamo nisam išao jer volim više u divlje i neku osamu...
L.P.
L.P.

Molimo prijavite se