Raša

More
4 years 4 months ago #20180 by svaboold
Replied by svaboold on topic Raša
Primjeno na znanje :)
Vidis i to koromacno sam imao zelju otic pa svaki savjet dobro dodje, a iduce godine sigurno i plomin luka.
Pa ono svaki savjet za tak neko mjesto mi super dodje.
Ove godine sam imo dosta problema sa spiderwire upredenicom kao crni pa sam izgubio dosta asortimana :(((( Iduce godine duplo jace idem;)
The following user(s) said Thank You: AnalPheasant

Please Log in to join the conversation.

More
4 years 4 months ago #20182 by B_
Replied by B_ on topic Raša

svaboold wrote: Primjeno na znanje :)
Vidis i to koromacno sam imao zelju otic pa svaki savjet dobro dodje, a iduce godine sigurno i plomin luka.
Pa ono svaki savjet za tak neko mjesto mi super dodje.
Ove godine sam imo dosta problema sa spiderwire upredenicom kao crni pa sam izgubio dosta asortimana :(((( Iduce godine duplo jace idem;)

Zanimljiva je situacija oko te spiderwire upredenice. Neki se kunu u nju kao nešto fenomenalno (među njima sam i ja), a neki poput tebe, Crnog i još nekih ljudi po fejsbuku je pljuvaju kao najgore smeće koje puca samo od sebe. Neki dan sam imao priliku vidjet kako je pukla prijatelju dok smo panulali. Uzeo je onu plavu 0.2 mm presjek i pukla mu je pri vrhu štapa nakon udara lampuge ili nečeg sličnog 50m od barke. NIsam mogao vjerovati, nova novcata - taj dan smo je montirali. Ja koristim onu zelenu, već sam 2-3 kupio, nikad ni najmanjeg problema, dapače prezadovoljan sam. :S

More
4 years 4 months ago #20183 by svaboold
Kupio sam novi stap znaci okuma cc i narucio spiderwire preko svijet varalica. Namoniro sve i peram sve odlicno i nakon dva tri sata ode prva varalica spirhead ja u kurcu. Reko nista sto posto mi fg puko, ali nakon novog cvora skuzio da je pukla opet, ali ispod cvora a 5 metara spahe pohabano.
Odma poludim i idem gledat vodilice, ali nema nikakve stete.
Bacio spagu u kurac i kupio neku jeftinu kinesku iz magura cca 200 kuna 300 metara mislim x8.
Pecam sam oko 20-tak puta na njoj i sve super.
Ne kazem da je spaga losa mozda je bila stara ili se ona zastitna mast skinula .

More
4 years 4 months ago #20189 by B_
Replied by B_ on topic Raša
Koje ti je boje bila spiderwire?

More
4 years 4 months ago #20198 by svaboold
Zelene boje. Mislim da 0.16 x8. Kupio sam na svijet varalica. Sumnjam da je losa kvaliteta spage opcenito mozda samo ta isporuka ako je dugo stajala. Ima u maguro neka spaga kineska najjeftinija i stvarno sve pohvale bar s moje strane. Kazu da prodaja uvijek dobro ide pa nema stare zalihe.

More
4 years 4 months ago #20199 by Igor
Replied by Igor on topic Raša
Mislim da je to dangan braid. To je majorcraft, japanski.

Time to create page: 0.316 seconds