"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Pozdrav iz dežele

• Iveb
  • Iveb's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Iveb's Avatar 24 Stu 2021 11:04 - 24 Stu 2021 11:08 #1 od Iveb
Pozdrav iz dežele was created by Iveb
Hvala na primanju na forum. Dugogodišnji prijatelj koji vas je posjetio dolje na jugu pričao mi je o vama. Odlična ste ekipa i samo tako dalje!
Ribolov mi je uvijek bio nekako u srcu. Najviše sam ribao kao klinac. Baza otok Brač. Ali to je sve bilo onako bez nekakvog znanja i priprema. Malo podvodni, malo na udicu s mola. Ove godine rekao sam sebi, da se uhvatim posla kako treba i proučim materiju.

Uživam u jutrima kad se noč pretvori u dan i sunce probije i onako te ugrije neprospavanog. Moj največi ulov je Zubo od 3kg na višku panulu od DTD sa jedrilice (na jedra). Puka sreča. Na jesen sam prvi put ciljano išao na oradu (predvez i to...)

Planiram brzo posjetiti vaše krajeve i okušati se u SJ. Za sada imam LSJ setup ali razmišljam o malo jačem priboru za vaše uvjete (dubina, kurenat..). Nikada još ništa nism ulovio na jig tehniku. Doduše iskreno fali i kilometrine.

Eto toliko za sada. Pozdrav!
Ivo

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Pirke su puštene (ješka za zubu)
Privitak datoteke:

Privitak datoteke:
Zadnja izmjena: 24 Stu 2021 11:08 od Iveb.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 24 Stu 2021 17:57 #2 od Waterfall
Replied by Waterfall on topic Pozdrav iz dežele
Pozdrav,
ima tu lijepih riba i nezaobilazna Jupol kanta :)
Hvala: Iveb

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 24 Stu 2021 18:47 #3 od Paragon
Replied by Paragon on topic Pozdrav iz dežele
Pozdrav i dobrodošao!
Hvala: Iveb

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 27 Stu 2021 00:24 #4 od susnjar
Replied by susnjar on topic Pozdrav iz dežele
Lijepo predstavljanje, dobro došao!