Daiwa BG 3500 Drag Knob

More
2 years 4 months ago - 2 years 4 months ago #26669 by bzing
Replied by bzing on topic Daiwa BG 3500 Drag Knob

Igor wrote:

Paragon wrote: Zar se ne može nabaviti preko Olivarija ili preko neke trgovine ribolovnom opremom?

Ja nisam nikad ni probao. Nemam pojma tko je uopće ovlašteni uvoznik za daiwu. Odnosno ima li ga ili je sve i dalje preko Njemačke.

U Jima sam nalazio dijelove za Abu Garciu proizvedenu 1983 :lol:
Evo ima i traženi dio ali za role veličine 4500 i veče
jimsreelshop.co.uk/epages/50de3a2f-b72e-...2f/Products/J31-2101
Ima i za veličine 2500 i 3000 - jedino nema za 3500 :woohoo:
Last edit: 2 years 4 months ago by bzing.

Please Log in to join the conversation.

More
2 years 3 months ago - 2 years 3 months ago #27022 by hl_demi
Replied by hl_demi on topic Daiwa BG 3500 Drag Knob
Mene kod nove Daiwa BG 3000 zeza onaj kolutic preko kojeg upredenica ide i koji se vrti, zna na refule imat neki ultra ružan zvuk pa onda odjednom radi tiho ful. Rastavljao sam i kad izbacim jedan dio sve je tiho ak se kolutic ne okrece sto mislim da nije dobro za samu upredenicu.
Last edit: 2 years 3 months ago by hl_demi.

More
2 years 3 months ago #27023 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:Daiwa BG 3500 Drag Knob

hl_demi wrote: Mene kod nove Daiwa BG 3000 zeza onaj kolutic preko kojeg upredenica ide i koji se vrti, zna na refule imat neki ultra ružan zvuk pa onda odjednom radi tiho ful. Rastavljao sam i kad izbacim jedan dio sve je tiho ak se kolutic ne okrece sto mislim da nije dobro za samu upredenicu.

Proguglaj malo o tome, nabasao sam na nekom forumu da tu ubacuju ležaj i da je poslje toga druga rola. A i da malo ulja kapneš redovno neće biti na odmet.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
The following user(s) said Thank You: hl_demi

More
2 years 3 months ago #27026 by hl_demi
Replied by hl_demi on topic Re:Daiwa BG 3500 Drag Knob

marko87 wrote:

hl_demi wrote: Mene kod nove Daiwa BG 3000 zeza onaj kolutic preko kojeg upredenica ide i koji se vrti, zna na refule imat neki ultra ružan zvuk pa onda odjednom radi tiho ful. Rastavljao sam i kad izbacim jedan dio sve je tiho ak se kolutic ne okrece sto mislim da nije dobro za samu upredenicu.

Proguglaj malo o tome, nabasao sam na nekom forumu da tu ubacuju ležaj i da je poslje toga druga rola. A i da malo ulja kapneš redovno neće biti na odmet.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Upravo sam citav sistem podmazao mehanickim uljem pa sutra ujutro ide proba :D hvala

More
2 years 3 months ago #27073 by Petar
Replied by Petar on topic Re:Daiwa BG 3500 Drag Knob

Igor wrote:

Paragon wrote: Zar se ne može nabaviti preko Olivarija ili preko neke trgovine ribolovnom opremom?

Ja nisam nikad ni probao. Nemam pojma tko je uopće ovlašteni uvoznik za daiwu. Odnosno ima li ga ili je sve i dalje preko Njemačke.

Daiwa ima zastupnika u Hr (nije ribolovna trgovina).Djelovi se narucuju preko trgovine kod koje su kupljene stvari ili bilo koje koja drzi te stvari od Daiwe.
The following user(s) said Thank You: Igor

Time to create page: 0.345 seconds