Shore jigging ulovi

More
3 years 4 weeks ago - 3 years 4 weeks ago #24621 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:Shore jigging ulovi
Da da, mogu ti reć da je i meni štap sjeo samo tako i da je nevjerojatan osjećaj raditi sa njim a gdje još kad se naoružam jiggovima.

Znam da nije tema o tome ali molim te jel mi možeš reći koju rolu imaš na njemu. Meni je azores popio živce više i zapeo sam za slammera 3 al je dosta lakša od azoresa pa me strah kakav će balans biti jer je sa azoresom sada osjećaj nevjerovatan i ne umara nimalo ali moram ga se rješiti čim prije.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Last edit: 3 years 4 weeks ago by marko87.

Please Log in to join the conversation.

More
3 years 4 weeks ago #24623 by Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Shore jigging ulovi
Uzmeš slammer 3 5500 i neće ti biti prelagan :D još dobiješ kočnicu od 15kg da možeš izvlačiti po najtežem terenu na silu ribu.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

More
3 years 3 weeks ago #24625 by marko87
Iskreno o tome i razmišljam, moram probati Darkinu Daiwu jer je ona težinom tu negdje sa slammerom 5500.

Pokušat ću se strpiti dok ti ne budeš dolazio ovamo da isprobam kakav je balans sa tvojom jer nebi volio da dobijem kontra efekat od ovoga što imam sada.

Da mi je netko rekao da će mi biti lakše raditi sa dužim i težim štapom od blue romance rekao bi da je lud al je stvarno tako sada. Najsretniji bi bio kad bi slammer 4500 bio u solidnom balansu i da njega uzemem.

More
3 years 3 weeks ago #24626 by Ceco
Replied by Ceco on topic Re:Shore jigging ulovi
E jbg da mi je palo na pamet mogao sam ti dati svoju BG ili Slammer Ill da probaš. Ja ih svakako ne koristim dok mi ne dođe novi štap za shore jigging. Taman mi je brat jučer donio obe iz Ljubuskog.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

More
3 years 3 weeks ago #24627 by B_
Replied by B_ on topic Re:Shore jigging ulovi

marko87 wrote: Da da, mogu ti reć da je i meni štap sjeo samo tako i da je nevjerojatan osjećaj raditi sa njim a gdje još kad se naoružam jiggovima.

Znam da nije tema o tome ali molim te jel mi možeš reći koju rolu imaš na njemu. Meni je azores popio živce više i zapeo sam za slammera 3 al je dosta lakša od azoresa pa me strah kakav će balans biti jer je sa azoresom sada osjećaj nevjerovatan i ne umara nimalo ali moram ga se rješiti čim prije.

Sto je problem s Azoresom? Ja ga imam i meni je ok, jedino sto mi se znaju stvarat cvorovi na upredenici ako je prepunim, a i treba pazit nakon zabacaja da pri prvom zaokretu rucice prvi namotaj upredenice ne izleti izvan spule jer to onda pri iducem zabacaju moze opet zaputiti upredenicu....

More
3 years 3 weeks ago - 3 years 3 weeks ago #24634 by marko87
Ceco pokušat ću strpit dok ti budeš dolazio da isprobam. Svakako su me praznici sada dotukli pa čekam da se oporavim malo.

B_ čvorovi me izluđuju, nedavno sam namotao novu upredenicu i malo sam pretjerao da isprobam hoće biti išta bolje sa ovom upredenicom ali ništa. Do sada sam siguno otkinuo 70-80m i sada je ok ali se i dalje ne usudim zamahnuti iz sve snage jer sam siguran da bi zapetljala. Zadnjih mjesec dana otkad sam na blue romance stavio spinfishera preporodio se. Razlika u namatanju, ne moram gledati pri zabacivanju jel mi stoji upredenica pri vrhu špule da ne zapetlja. Azores mora biti od pola na dole da se ne moram brinuti da neće biti čvorova. Žao mi ga zato jer mi se sa ovim štapom perfektno slaže i ručka mi je kao stvorena za moje ruke ali jednostavno nemam više živaca stalno pratiti u kojoj je uprdenica poziciji kad zabacivam, počinjem namotavat itd itd.

Plus nisam nikako zadovoljan kakvo slaže općenito pri namotavanju. Već sam tri verzije isprobao sa podbacivanjem podloška i uvijek se stvara rupa ili pri vrhu ili pri dnu špule.

Last edit: 3 years 3 weeks ago by marko87.

Time to create page: 0.333 seconds