Shore jigging ulovi

More
3 years 3 weeks ago #24674 by Južni
Replied by Južni on topic Re:Shore jigging ulovi

marko87 wrote: Morat cu se onda i ja još zabaviti malo sa podloškama, žao mi je umiroviti azoresa iako sam svakako odlučio uzet Penna kad bude nešto viška love.

Ma kakva tajna, išao sam ispod curinog stana na Gorici. Ne znam kako sad točno objasniti ali onaj dio desno od Rixosa i ako ti nije lijeno pogledati na karti da sad ja ne slikam i objašnjavam prema otvorenom moru prva vala mala što ima. Odmah pokraj te vale sam bio.

Ja sam oduševljen, prvi put da lovim baš prema otvorenom moru i da dubina tik ispred tebe koliko god da zabaciš. Slično dubinu sam samo imao u Prapratnom van trajektne luke. Osjećaj kad valovi tuku od stijene, nepregledna čistina ispred ma uživao sam. Svaki put kad zabacim sjednem i uživam u pogledu dok jig tone.

Sreće i nije bilo nešto posebno ali obzirom da sam i jučer i danas bio od 12-14.30h ja sam zadovoljan i onim lucem što je zaplivao nazad. Idući put kad budem u Du obavezno iskušati u zoru ili sumrak.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Marko, danas sam bio na stjenama do kojih se dolazi preko Rixosa. Na prvoj ponti koja gleda na otvoreno. Jesi ti tu bio ili baš tamo ispod Gorice gdje ima mala vala i grubo se spustit do nje?

Please Log in to join the conversation.

More
3 years 3 weeks ago #24676 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:Shore jigging ulovi
Eee ja sam bio baš na tom dijelu što se grubo spustit. I to nebi bio problem da na vrhu nije sitnog građevinskog otpada pa je baš sklisko za spustit se. Čim se dođe do stijena ide bez većih problema.

The following user(s) said Thank You: Južni

More
3 years 3 weeks ago #24678 by Južni
A za popet se još teže. A na vrhu treba ostavit bocu kisika. Tu još nekako, a na Gorici 2, dupla boca. 😊
Tu sam ribo kad sam bio mali.
Provaj Goricu 2. 200 skalina, ali tamo je najbolje. Mlađi si pa možeš. Ja sam star više za to.

More
3 years 3 weeks ago #24679 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:Shore jigging ulovi
Hahaha u pravu si, ja još sa full opremom na vrh jer cura živi u prvom redu od biskupije gore,umalo me srce izdalo.

E za tu lokaciju ne znam, to ću morati probati idući put.

More
3 years 3 weeks ago #24682 by Južni
Moraš nekoga pitat od susjeda kuda se ide dole. Svi će ti reć.

More
3 years 3 weeks ago #24691 by Južni

B_ wrote:

marko87 wrote: Plus nisam nikako zadovoljan kakvo slaže općenito pri namotavanju. Već sam tri verzije isprobao sa podbacivanjem podloška i uvijek se stvara rupa ili pri vrhu ili pri dnu špule.

Pa u tome ti je ocito problem, ja isto kad sam kupio azoresa vidio sam da katastrofalno slaze pa sam se poigrao sa podloscima i rijesio taj problem, sad mi odlicno slaze. Sad se ne mogu sjetiti, ali mislim cak da sam skidao podloske koje su mi originalno dosli da bi dobio ispravan rad. Ali problem sa cvorovima mi se dogada uvijek kad je prepunjena spula, u zadnje vrijeme pazim da bude malo ispod kosine kad stavljam novu upredenicu.

Nego gdje si isao jigat u Dubrovniku i kakva je posta ako se smije znat? ;)

Smije li se znat đe se može nać širuna sad a i inače?

Time to create page: 0.346 seconds