Shore jigging ulovi

More
3 years 3 weeks ago #24692 by B_
Replied by B_ on topic Re:Shore jigging ulovi
Smije, ali problem je sto nitko ne zna gdje su siruni :cheer:
Inace zadnjih dana ribanje je kao da bacas u bunar, nula bodova. More prebistro i velika oseka zbog anticiklone, katastrofa.
Premda sam vidio u daljini na otvorenom moru jata vece plave ribe kako se povremeno hrane, vjerovatno luci ili polande...
The following user(s) said Thank You: Južni

Please Log in to join the conversation.

More
3 years 3 weeks ago #24693 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:Shore jigging ulovi
Kod mene ista stvar. U zadnjih sedam dana sam bio pet puta na moru na tri različite lokacije i katastrofa. Jučer gledam po aplikaciji vrh plime a nikada nisam na tome mjestu vidio toliku oseku, inače mjesto gdje najčešće lovim u zadnje vrijeme.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
The following user(s) said Thank You: Južni

More
3 years 3 weeks ago #24702 by Južni
Replied by Južni on topic Re:Shore jigging ulovi

B_ wrote: Smije, ali problem je sto nitko ne zna gdje su siruni :cheer:
Inace zadnjih dana ribanje je kao da bacas u bunar, nula bodova. More prebistro i velika oseka zbog anticiklone, katastrofa.
Premda sam vidio u daljini na otvorenom moru jata vece plave ribe kako se povremeno hrane, vjerovatno luci ili polande...

Samo ti reci đe su poste, pa kad dođu, lako ćemo.

More
3 years 3 weeks ago #24703 by Južni
Replied by Južni on topic Re:Shore jigging ulovi

marko87 wrote: Kod mene ista stvar. U zadnjih sedam dana sam bio pet puta na moru na tri različite lokacije i katastrofa. Jučer gledam po aplikaciji vrh plime a nikada nisam na tome mjestu vidio toliku oseku, inače mjesto gdje najčešće lovim u zadnje vrijeme.

Loše je vrijeme. Nema juga.
Nema ni liganja u zadnje. Jednoga u 6 dana i to jučer.

More
3 years 3 weeks ago - 3 years 3 weeks ago #24724 by marko87
Replied by marko87 on topic Re:Shore jigging ulovi
Ekipa evo mene opet ☺

Jutros se budim malo prije 6h i lijeno mi se dignuti iz kreveta i tako izležavanje do 6.30. Spremanje, kava i polazak koja min prije 7h. Nije baš po planu jer sam htio biti na posti prije sunca ali lijenost je prevladala jutros.

Vozeći se prema moru razmišljam gdje bi okrenuo pošto bura dobro nosi i odlučim poći na jedno mjesto gdje nisam bio nikada do sada.

Dolazim na postu i bacam par jigova kojim snimam teren kad sam prvi put. Prelazim na malo bolje i dalje ništa. Stavljam rozi needle jig što sam jučer uzeo u Splitu i prvi zabačaj riba koju sam najviše čekao. Adrenalin me puca maksimalno iako ne znam šta imam dok nije došla nekih 10tak m od obale. Po borbi sam mislio da je sigurno barem kilo teža riba. Štap se savija, kočnica pjeva i pomalo je privodim kraju i savladavam.

Nije kapitalac al za mene prva palamida ikada i više nego dovoljno. Teška mrvu manje od 2kg.

File Attachment:

Napokon se more osmjehnulo i dalo solidan ulov 🙂

Last edit: 3 years 3 weeks ago by marko87.
The following user(s) said Thank You: B_, ja_osobno, MarkoMne, Ceco, Pega, Južni

More
3 years 3 weeks ago #24727 by B_
Replied by B_ on topic Re:Shore jigging ulovi
Izgleda da je taj needle jig stvarno tako dobar jer iz puno izvora dopiru informacije kako je super lovan. Da li ti je udarila u propadanju ili prilikom jiganja? To nisi vise u Dubrovniku?

Time to create page: 0.365 seconds