Shore jigging ulovi

More
2 months 2 weeks ago #30527 by hl_demi
Replied by hl_demi on topic Shore jigging ulovi
Daj ovo je kao prvo ribolov, kao drugo Shore, to je krv i znoj, stijene i ekstremni uvjeti. Potpuno razumljivo da ce riba tu i tamo biti krvava. Pogotovo luc koji opitura pola stijena u crveno.
Samo ti lovi Marko i ne brini za krv. Ako nekome smeta neka se bavi badmintonom.

Please Log in to join the conversation.

More
2 months 2 weeks ago #30528 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Shore jigging ulovi
Ljudi moji dragi. Sigurno se pitate što je s webom i forumom, što je ovo, što se događa... Dogodilo mi se veliko sranje. Tri dana nisam spavao ali sam uspio spasit bazu podataka i vratit forum, doduše na tvorničke postavke ali radi i sačuvani su svi postovi.

Novi web će biti nešto drugačiji, jednostavniji i funkcionalniji i planiram mu se posvetiti ovu zimu. Ako imate bilo kakvih prijedloga i želja, javite mi. Možemo i napraviti neku grupu ako je netko voljan sudjelovati u izradi. S obzirom da sve radim sam, dizajniram, programiram, osmišljam trebat će mi malo vremena, ali i pomoći.

Sad je najvažnije da su korisnici (1700) i forum (30.000 postova) spašeni!

Idemo na posao!
The following user(s) said Thank You: Igor, hl_demi, Cekpi, Meduza

More
2 months 2 weeks ago #30530 by Cekpi
Replied by Cekpi on topic Shore jigging ulovi

Sve znam prijatelju. Kad sam na malo pristupačnoj poziciji uvijek to i napravim, ne znam jeli se primjeti ali vidiš otiske prstiju kako sam je rukom čistio. Video će uskoro pa ćeš vidjeti koliko sam visoko iznad razine mora bio i jedva sam se spustio da izvučem ribu tako da stvarno nisam imao snage ponovo se spuštati da je operem.
kad se rekao da ti ne treba pomoć 

al super slike, čak je i cijela ekipa daleko u pozadini 

More
2 months 2 weeks ago #30531 by marko87
Replied by marko87 on topic Shore jigging ulovi
hl_demi sam znaš sve kako je, ovdje sam imao veliku sreću da nisam i ja krvario kako sam klizao da oprostite na guzici niz stijene da se spustim do mora 🤣

Zeuse svi smo se itekako pitali šta je kvragu sa forumom. Na zadnjem izletu u Dubrovnik sam sa sa hl_demijem baš razgovarao o tome i obojica smo u glas rekli pa jbmu što nije nešto pisao ranije ako treba ekipa sa foruma će se skupiti i novčano pogurati ako treba. Ja nisam tehnički potkovan za pomoći na forumu ali evo kako god drugo mogu ja stojim na raspolaganju, šteta bi bilo da sve ovo nestane samo se još svi zajedno moramo malo potruditi da vratimo ekipu nazad na forum.

​​​​​Cekpi pa vidiš da sam se sa ovim konavoskim uspio izboriti bez pomoći ali svaka čast kako ste se svi skočili 😁 a zato sam vas sve fino uhvatio na slici a mislim da će na videu biti i bolje.
The following user(s) said Thank You: Meduza

More
2 months 2 weeks ago #30541 by marko87
Replied by marko87 on topic Shore jigging ulovi
Ekipa evo novoga videa jednog lijepog luca pa bacite pogled 😊

More
2 months 2 weeks ago #30542 by Waterfall
Replied by Waterfall on topic Shore jigging ulovi
Svaka čast Marko! Sad kad sam pogledao video puno je toga jasnije. Ja na tu poziciju ne bi išao sam nikada.

Time to create page: 0.359 seconds