Shore jigging set

More
5 years 1 month ago - 5 years 1 month ago #16914 by dxdandy
Replied by dxdandy on topic Shore jigging set
Evo me pogodilas neka lova sa kladionice. Iance se uopce ne kladim nego bilo neko kolektivo kladjenje i zajednicko ulaganje i eto neplaniranih para. E sada, ja se odlucih ponoviti u Shimano Blue Romance stap. Vidim da tu ima svakakvih podmodela tipa Power Game i Shore Jigging pa sad koji predlazete za strijelku i slicnu ribu. Gledam nema ga vise za kupiti nordfishing77. Ima li ga jos gdje za kupiti sem u toj trgovini. Kod nas ga u skorpionu prodaju za 1600kn sto mi ne pada na pamet za platiti.
Interesantam mi je ovaj model Power Game akcije 20-60g....dali je dobro pogodjen model za ono sto bih ga ja koristio ?
Sto se tice jigganja...to vrlo slabo prakticiram ali imam nekih jiggova pa bih malo i njih bacao. Koliko mu je stvarna granica bacanja ili je za ovo mooje sto bih radio bolji model Shore Jigging ? I gdje ga uopce nabaviti ?

Edit :

Vinset_P kada si ti svoga narucio ? Kakav ti je balans sa BG rolom. Ja ima dvije BG ali 3500 model ali razlika u tezini je zanemariva. THX !
Last edit: 5 years 1 month ago by dxdandy.

Please Log in to join the conversation.

More
5 years 1 month ago #16933 by Vinsent_P
Replied by Vinsent_P on topic Re:Shore jigging set
@dxdandy

Naručio sam ga prošlu srijedu,27.10, i da bio je par dana dostupan i mislim da vec u subotu ili nedjelju ga vise nije bilo. Strpi se malo vrlo verojatno ce opet biti u prodaji😉

Sta se balansa role i stapa tiče  ja sam oduševljen, super leže u ruci, nakon tri sata neprestanog spinanja nisu me boljela leđa, zapešće...varke baca odlicno, cak i lakše od deklariranog, Pop Prey 100. Šta se gornje granice tiče najteža varka koju sam isprobo je Molix SB 117 42g, zamah iz pune snage, odrađen bezproblema i jos ima nesto rezerve, do nekih 50g rekao bih.

Također imao sam na Crofishu u rukama i SJ model, ovaj za SJ ima regular akciju, a PG ima fast,  meni osobno više PG. 

Stap je stvarno jak i sve ispod 3kg nece niti osjetiti😊😊😊

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

More
5 years 1 month ago #16935 by bzing
Replied by bzing on topic Shore jigging set
Ja sam nešto tražio pa sam naletio baš na Blue Romance ali je to model 20 - 50 grama , dužine 244cm i 213 cm s cijenom nekakvih 90€ bez dostave.

dxdandy wrote: Evo me pogodilas neka lova sa kladionice. Iance se uopce ne kladim nego bilo neko kolektivo kladjenje i zajednicko ulaganje i eto neplaniranih para. E sada, ja se odlucih ponoviti u Shimano Blue Romance stap. Vidim da tu ima svakakvih podmodela tipa Power Game i Shore Jigging pa sad koji predlazete za strijelku i slicnu ribu. Gledam nema ga vise za kupiti nordfishing77. Ima li ga jos gdje za kupiti sem u toj trgovini. Kod nas ga u skorpionu prodaju za 1600kn sto mi ne pada na pamet za platiti.
Interesantam mi je ovaj model Power Game akcije 20-60g....dali je dobro pogodjen model za ono sto bih ga ja koristio ?
Sto se tice jigganja...to vrlo slabo prakticiram ali imam nekih jiggova pa bih malo i njih bacao. Koliko mu je stvarna granica bacanja ili je za ovo mooje sto bih radio bolji model Shore Jigging ? I gdje ga uopce nabaviti ?

Edit :

Vinset_P kada si ti svoga narucio ? Kakav ti je balans sa BG rolom. Ja ima dvije BG ali 3500 model ali razlika u tezini je zanemariva. THX !

More
5 years 1 month ago #16936 by Vinsent_P
Replied by Vinsent_P on topic Re:Shore jigging set
Ima raznih modela STICKBAIT, SOFTBAIT, EGING, SHORE JIGGING i POWER GAME.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

More
5 years 1 month ago #16938 by bzing
Replied by bzing on topic Shore jigging set
Bojim se da nije moje područje interesa pa mislim da je pisalo:
Shimano Blue Romance Softbait - Fishing Rods
Shimano Blue Romance Jerkbait - Fishing Rods

Čemu služi ne znam.Ja sam sklon svemu nači primjenu pa me natpis dropshot ne sprječava da lignjam s tim štapom.Dapače.
The following user(s) said Thank You: Vinsent_P

More
5 years 1 month ago #16939 by dxdandy
Replied by dxdandy on topic Shore jigging set
@Vinset_P

Hvala ti na odgovoru. Onda cekam iducu ponudu. Koliko te na kraju izasao sa dostavom? S kojom rolom si ga upario da ti odgovara balans.

Thx !

Time to create page: 0.383 seconds