Shore jigging set

More
6 years 2 weeks ago #12469 by oki270
Replied by oki270 on topic Shore jigging set

zoki1 wrote:

oki270 wrote: Mozda malo prejak stap do 150gr? Jedino ako ces do Cavtata ili na neki dalji otok pa tamo bacat teze varalice di je duboko more...

Pa po recenzijama vele da mu najbolje pašu jigovi do 60-70gr.ja inače ciljam na onaj kamenjar u Vrsima i Ražanjac,to mi je lani Porfo pričao da moramo tam otiči,isto su stijene i jako je duboku.A i u planu mi je otiči u prolječe na Lošinj,ispod hotela Aurora su fenomenalni tereni i ribe sigurno ima pa je bolje imat malo jači štap nego da je mrvicu preslab

Za kamenjar u Vrsima prije svega trebaju bakandze. To kamenje prolazi kroz cipele bez beda :blink: . Al da za 70gr jigove je stap do 150gr ok. to mu je taman sredina.

Please Log in to join the conversation.

More
6 years 2 weeks ago #12471 by zoki1
Replied by zoki1 on topic Shore jigging set
Al tamo mora biti ribe.Da,reko je Porfo da se tam nejde u japankama.Al u biti svaki kamenjar je isti,i nedo ti bog past tam jer te nema

More
6 years 2 weeks ago #12472 by zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Shore jigging set

dzingo wrote: Zeus, jeli stigla SJ oprema?

Ne bi vjerovao, evo ovaj tren stiglo :lol:

Super zapakirano i zaštićeno u kartonu od Shimana, ne od Solin Građe ili Peveca što me ugodno iznenadilo. Rola je prekrasna, prekrasna i sićušna:) Iskreno, mislio sam da je malo veća :lol: To je prokletstvo online shoppinga. Iznenadio me i kapacitet špule. Na službenoj stranici od Shimana stoji da Shimano Stradic Ci4+ 4000 XG FB prima 0.25-260/0.30-180/0.35-130 (mm/m). Isto piše i na špuli. Čisto sumnjam. Pokušao sam namotati 300m 0,20mm upredenice i stao sam na cca. 200m, ako se ne varam :dry: :lol: Negdje griješim.

Štap je prekrasan ali znati ću više kad ga upoznam sa stijenom, a tada ću napisati i malo opširniji izvještaj s popratnim foto i video materijalima.

Kratki zaključak. Definitivno se radi o super roli i super štapu koji nisu jedno za drugo :lol: Idem sad kod Primariusa (a.k.a Vulgaris) po stručno mišljenje iz potkrovlja.
The following user(s) said Thank You: zoki1, AnalPheasant

More
6 years 2 weeks ago #12473 by AnalPheasant
Replied by AnalPheasant on topic Shore jigging set
Nista od te tri makinje.. Nisu tko zna sta i ubit ce ih shore jigging. Uzmi rade novu Daiwa BG 4000H.

Inace di planiras uzet tu Xzogu? Ja bi ju isto :D

zoki1 wrote: Pošto ste me sad napalili na SJ ,u fazi sam nabavke ovog ljepotana, Xzoga rod Mastery MA-S100H2,vaša cijenjena mišljenja o istom.Za rolu sam mislio uzet:
www.maguro-pro-shop.com/hr/role/spinning-reels?product_id=3268
www.maguro-pro-shop.com/hr/role/spinning-reels?product_id=3674 (a i ova mi se mota po glavi)
www.maguro-pro-shop.com/hr/role/spinning-reels?product_id=3233

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG

More
6 years 2 weeks ago #12474 by zoki1
Još neznam,moram po netu malo pročačkat,

More
6 years 2 weeks ago #12475 by zoki1
Inače ove Hart role nisu nimalo nekvalitetne,dapače ja sam se iznenadio kad sam ih primio u ruke,ne tresu se(dobro su izbalansirane),kompletne su od metala,i čovijek mi rekao da bez brige mogu podnjet jigove do 80gr,a meni je to plafon,ustvari najčešči budu od 30-60gr,tako da bi te role trebale biti i više nego dovoljne.
A meni su cijenovno prihvatljive

Time to create page: 0.335 seconds