Shore jigging set

More
6 years 2 weeks ago #12486 by Jura
Replied by Jura on topic Shore jigging set

zoki1 wrote: Inače ove Hart role nisu nimalo nekvalitetne,dapače ja sam se iznenadio kad sam ih primio u ruke,ne tresu se(dobro su izbalansirane),kompletne su od metala,i čovijek mi rekao da bez brige mogu podnjet jigove do 80gr,a meni je to plafon,ustvari najčešči budu od 30-60gr,tako da bi te role trebale biti i više nego dovoljne.
A meni su cijenovno prihvatljive

Odaberi što želiš ali ja bi ti još jednom preporučio da zaobiđeš hart role, čitao sam negdje nemogu se točno sjetiti neki engleski forum (nemogu naći taj forum opet :( ) da su na hartu pucale ručice, djelovi špula itd. Ona daiwa je bolji izbor po meni ali opet ti biraš. :)
The following user(s) said Thank You: zoki1

Please Log in to join the conversation.

More
6 years 2 weeks ago #12487 by Mladen Miletić
Replied by Mladen Miletić on topic Shore jigging set
Sve ovisi o tome kako radiš. Ako varalicu animiraš sa štapom rola će duže trajat. Ako varalicu animiraš rusko tehnikom (rolom) onda trebaš tenk Van Staal role

Mladen
099 3 20 40 20
mladenmiletic63@gmail.com
The following user(s) said Thank You: Jura, AnalPheasant

More
6 years 2 weeks ago #12489 by zoki1
Replied by zoki1 on topic Shore jigging set
Tolko kolko ja provedem u ribolovu na moru,mada sam rekao da ču si to priuštit češče,mene bude durala godinama,ma i daiwa je u igre,ništa ja nisam isključio,ali BG sw model ;) Sve je još to u povojima ;)

More
6 years 2 weeks ago #12491 by zoki1
Replied by zoki1 on topic Shore jigging set

Mladen Miletić wrote: Sve ovisi o tome kako radiš. Ako varalicu animiraš sa štapom rola će duže trajat. Ako varalicu animiraš rusko tehnikom (rolom) onda trebaš tenk Van Staal role

Pa da do kraja života više nesmijem oči zatvorit,žena bi me ubila da dam tolku lovu za rolu :lol: :lol: :lol:

More
6 years 2 weeks ago #12492 by Mladen Miletić
Replied by Mladen Miletić on topic Shore jigging set
Da moja žena zna koliko sam love ulupao u ribolovnu opremu ja bih bio ne sretno razveden nego sretno kremiran :lol:

Mladen
099 3 20 40 20
mladenmiletic63@gmail.com
The following user(s) said Thank You: zeusfaber

More
6 years 2 weeks ago #12493 by AnalPheasant
Replied by AnalPheasant on topic Shore jigging set
Drzi se Daiwe i Shimana osim ako te Hart ne sponzorira :P Daiwu Oceano nemoj!! Najbolja rola za nekih 130€ ti je BG SW. Imas je na NordFishingu za 115€ na popustu. Postarina 15€. Ako budes narucivao javi na forum pa mozda netko uzme zajedno sa tobom i podijelite postarinu i imas rolu koja je i vise nego odlicna za novce.

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG
The following user(s) said Thank You: zoki1

Time to create page: 0.335 seconds